Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

Czy Katarzyna J działa też na terenie mazowieckiego? Jestem przerażona po przeczytaniu (wybiórczym) tego wątku. Kilka dni temu zamieściłam ogłoszenie o znalezionym piesku i bardzo szybko otrzymałam odpowiedź od Pani proponującej mi dt i pomoc w znalezieniu domu dla psa. Podpisała się Gosia. Rozmawiałyśmy przez telefon i prosiła o cierpliwość i o przetrzymanie pieska u siebie do przyszłego tygodnia, kiedy to skończy remont i będzie mogła zabrać pieska do siebie. Podobno mieszka w kawalerce, ma dziecko i 2 psy. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i nabrałam nadziei, że nie będę musiała odwieźć tego małego pieseczka do schroniska. Tylko taka szybka odpowiedź.... to wydaje mi się aż zbyt piękne.
Bardzo przepraszam, jeśli obsmarowuję tu kogoś z Was, ale proszę o wyrozumiałość. Nie mogę zatrzymać pieska, ale nie pozwolę żeby trafił w niepowołane ręce do pseudo-dt.
Poradźcie mi proszę, jak mogę sprawdzić tę osobę? O co się zapytać? A może po prostu najlepiej odwiedzić ją osobiście?
help ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobik & my']
Poradźcie mi proszę, jak mogę sprawdzić tę osobę? O co się zapytać? A może po prostu najlepiej odwiedzić ją osobiście?
help ... :([/QUOTE]

Zobaczyć na wlasne oczy i porównać ze zdjeciem. Ale raczej tym aktualnym , nie z listu gończego...... Tylko to nie koniecznie da odpowiedź , czy ta pani bedzie dobrym DT. Bo fakt "nie bycia Wiolką" tego nie gwarantuje. Myslę , że odwiedzić , porozmawiać , a potem sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać ... i tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker'][B]Kawalerka , dziecko , 2 własne i psy i jeszcze tymczasowicz?[/B] Nie wiem czy to dobry pomysł. DT płatne czy bezpłatne?
Na pewno trzeba obejrzeć na własne oczy teraz i potem i podpisać umowę o tymczasowaniu.[/QUOTE]

jak oni się mieszczą? kiedy ta osoba znajduje czas na wszystko?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek i jestem w szoku... :( Nie do wiary, że są tacy ludzie... Naprawdę brak słów!!
Na którymś z tematów znalazłam album ze zdjęciami dodany przez "Kofeinę": [url]http://s1105.photobucket.com/user/Kofeina224/library/?sort=3&page=1[/url] nie wiem czy to ona, ale jest jakaś blondyna na kilku zdjeciach, może te zdjęcia są bardziej aktualne?

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywałam się tutaj jeszcze, ale podczytuję wątek. Z Wiolą się nie zetknęłam bezpośrednio, ale miałam wrażenie, że jest popularną osobą.
A piszę teraz, bo ten wątek wydał mi się podejrzany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247227-Dam-dom-tymczasowy-przygarn%C4%99%21?p=21326769#post21326769[/URL]
Założony przez nową osobę i odpowiada jej też osoba, która ma jednego posta.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Devil's Line;21324582]Przeczytałam wątek i jestem w szoku... :( Nie do wiary, że są tacy ludzie... Naprawdę brak słów!!
Na którymś z tematów znalazłam album ze zdjęciami dodany przez "Kofeinę": [URL]http://s1105.photobucket.com/user/Kofeina224/library/?sort=3&page=1[/URL] nie wiem czy to ona, ale jest jakaś blondyna na kilku zdjeciach, może te zdjęcia są bardziej aktualne?[/QUOTE]

Ta blondynka ze zdjęcia to była znajoma Kofeiny, która od dobrego roku nie ma z nią kontaktu i z psami też niewiele ma wspólnego. Znam tę panią osobiście.

Link to comment
Share on other sites

Myslę, że nie należy takiej oferty z góry skreślać, ale na pewno trzeba poznać tę osobę osobiście.
Przyjrzeć się jej zwierzętom, mieszkaniu. Umówić się na regularne zdjęcia, spisać umowę, odwiedzać.
I nie wysyłać zwierząt z drugiego końca Polski, tylko z Wrocławia lub okolic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...