Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

Co do Jasia, możecie śmiało napisać, że wrócił do dawnego DT u Joanny J. w Brzezinach k. Łodzi.

To jego wątek na dogo:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239926-Jaś-mix-terier-PILNIE-DT!!!-NIm-dojdzie-do-ZAGRYZIENIA!-POMOCY![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gucci ,która była naszą podopieczną fundacj 2plus4, sunia z londynu. nigdy nie była w rękach wioli itd. z londynu zawieziona przeze mnie bezposrednio do karmelci. najpierw dt pozniej adopcja. jest tam do dzis. wszystk o z nia ok.

samba , czarno biała sunia ze zdjec z gucci adoptowana z czestochowy przez kolezanke karmelci gabrysie.

karmelcia nie zna i nie była w kontkacie z rzekoma wiola.
miała kontakty z danavas.
potwierdza, ze inga zaginęła,ona szukała jej i opisywala szeroko watek,ze potrzeba pomocy przy szukaniu zaginionego psa. nie znaleziona do dzisiaj.
co do zdjęc ,które wczesniej zamieszczaliscie tutaj na wątku a propos odbioru darów z Fundacji niemieckiej. karmelcia mowie,ze na zdjeciach byla przy okazji. bedac w czestochowie przy adopcji samby przyjechaly dary i porposzono je o pomoc w rozpakowaniu.

tyle wiem od samej karmelci. nie mam podstaw nie wierzyc. jak mowie,ze wzgledu na wczesniejsza dobra wspólprace.
jesli coś wyniknie zaprzeczającego temu bede w duzym szoku. teraz to juz chyba prokuratura i śledztwo wykaże prawde...

Link to comment
Share on other sites

[SUB]co do psa imieniem KEN, był to duzy brązow[/SUB][SUB]y amstaf . ktos wymienił to imie jako dog de bordeaux.ken nazywany był również Tajsonem.
Barbie to duża bezowa sunia, w typie amstafa zmixowanego z buldogiem amerykanskim? trudno powiedziec. duza masywna. na pewno nie była bulterierką...


[/SUB]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']Gucci ,która była naszą podopieczną fundacj 2plus4, sunia z londynu. nigdy nie była w rękach wioli itd. z londynu zawieziona przeze mnie bezposrednio do karmelci. najpierw dt pozniej adopcja. jest tam do dzis. wszystk o z nia ok.

samba , czarno biała sunia ze zdjec z gucci adoptowana z czestochowy przez kolezanke karmelci gabrysie.

karmelcia nie zna i nie była w kontkacie z rzekoma wiola.
miała kontakty z danavas.
potwierdza, ze inga zaginęła,ona szukała jej i opisywala szeroko watek,ze potrzeba pomocy przy szukaniu zaginionego psa. nie znaleziona do dzisiaj.
co do zdjęc ,które wczesniej zamieszczaliscie tutaj na wątku a propos odbioru darów z Fundacji niemieckiej. karmelcia mowie,ze na zdjeciach byla przy okazji. bedac w czestochowie przy adopcji samby przyjechaly dary i porposzono je o pomoc w rozpakowaniu.

tyle wiem od samej karmelci. nie mam podstaw nie wierzyc. jak mowie,ze wzgledu na wczesniejsza dobra wspólprace.
jesli coś wyniknie zaprzeczającego temu bede w duzym szoku. teraz to juz chyba prokuratura i śledztwo wykaże prawde...[/QUOTE]

Tyle było kłamstw do tej pory więc dlaczego miałoby się to nagle zmienić.
Karmelka jest na czarnych kwiatkach jako dt nieodpowiedzialny udowodniono jej liczne zaniedbania wobec psów.
Gabrysia koleżanka zarówno karmelci jak i Wiolki /przedstawiana nawet jako jej siostra/. Nie wierze ze nie było w tym trójkącie współpracy.
Przykładem Iga, która jakoby uciekła od Karmelci a w maju na pw Wiolka poinformowała że Iga jest w Borach Tucholskich u behawiorysty.Czemu na pw a nie na watku Igi, kim jest ta enigmatyczna behawiorystka i skąd wiolka wiedziała o psie który uciekł Karmelci skoro jej jakoby nie znała??Behawiorystka to zapewne kolejne wcielenie Wiolki czyli Małgorzata Kuc. Można uznać to za informacje prawdziwą?
Co do przypadku rozpakowywania darów z Niemiec i twierdzenia Karmelci ze nic wspólnego z niemiecką fundacją nie miała.
Jak wytłumaczy fakt ze przedstawiciele tej fundacji odbierali psy bezpośrednio od niej?

Na tym zdjęciu z domu Karmelki jest Karmelka z Megii którą wywieziono do Niemiec, B.R. przedstawicielka niemieckiej fundacji z nieznanym mi psem. Za nią jest Gucci[IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/248/6u3.png[/IMG].

Link to comment
Share on other sites

nie wiem.
w kazdym razie mnie interesuje los gucci skoro była wydana do adopcji karmelci. sprawa jest na tyle zawiła, jak sie okazuje,ze wymaga mocnych wyjasnien a na te chwile wszystko to wyglada na jakies szemrane skojarzenia.

tylko kto to wszystko wyjasni?

mozesz podesłac mi link do watkow "czarnych kawiatków" jakich zaniedbań dopuściła się karmelcia?
dziekuje z góry.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-dług-700zł-i-nadal-rośnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic!!!!!/page57[/URL] post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Zguba-odnaleziona-)-teraz-szukamy-pieniędzy-aby-Misio-nie-był-goły-i-niewesoły-(?p=19660402#post19660402"]#1422[/URL]

EDIT

[IMG]http://images39.fotosik.pl/1743/18c60f5215ac1f9fgen.jpg[/IMG]

A ta Pani?
Obie wyglądają mi znajomo po czytaniu wątku, paranoja jakaś czy wszystkie panie się znają? Zdjęcia z wątku danavas.


[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9431ae5338aef85.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1746/d9431ae5338aef85gen.jpg[/IMG][/URL]

Edited by zaginiona sara
Link to comment
Share on other sites

dlaczego w takim razie skoro macie tyle watpliwosci co do karmelci nie pojedziecie tam i nie zaczniecie z nia rozmawiac, sprawdzac psów itd.
od takiej pisaniny sprawy sie nie wyprostują.

na jej wątku widziałam, jak żywcem piszą się plotki. ze ma dwie pitbulice itd. ma jedna! gucie wlasnie.
dalej, ze dawanie psów do domu gdzie sa dwie pitbulice to duza porazka - dlaczego?
poza tym, gucia to najlepiej zsocjalizowany pies jakiego poznalam , o cechach aniola. była szkolona w londynie,oswajana z psami od szczeniaka i sprofilowana przez tamtejszch behawiorystów , których osobiscie znam, i którym ufam. poznalam tego psa i wiem,ze nie stanowil zadnego zagrozenia. dlatego tez pozostal u karmelci.

nie zaprzeczam faktom. wielu spraw nie znam, wiec byc moze mój osąd nie może być w pełni obiektywny.
jednak psy ,ktore tam zostawiałam zawsze były w dobrym stanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']
na jej wątku widziałam, jak żywcem piszą się plotki. ze ma dwie pitbulice itd. ma jedna! gucie wlasnie.
[/QUOTE]

Uru - w marcu 2011 karmelcia pisała, że ma 2 boksery. W sierpniu wspominała już tylko o jednym. Potem, że bokser i amstaffka. Ty piszesz, że amstaffka. Gdzie wcięło boksery?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą Uru w 100%. Tylko wizyty na miejscu i to regularne najlepiej mogą zweryfikować co dzieje się z psami i to powinien być obowiązek każdego kto przekazał psa. Niestety często jest tak ze wyciąga się psa ze schronu bez pomysłu co dalej. Pies trafia do miejsca oddalonego kilkaset km i zostaje tylko wiara na słowo przez tel. ze jest ok. Sama jesteś o ile wiem w Londynie. Byłas u Karmelci osobiście? Ja mieszkam 600 km od Opola ale gdybym mieszkała bliżej mimo ze nie miałam tam nigdy psa pojechałabym sprawdzić warunki w tym hoteliku. W tej chwili jedynie wizyta kogoś kto mieszka blisko mogłaby wiele wyjaśnić ale w to powinny zaangażować się wszystkie osoby, które oddały tam psy.Niestety mam wrażenie, nie wszyscy się tymi psami przejmują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Uru - w marcu 2011 karmelcia pisała, że ma 2 boksery. W sierpniu wspominała już tylko o jednym. Potem, że bokser i amstaffka. Ty piszesz, że amstaffka. Gdzie wcięło boksery?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola[/URL][/QUOTE]

Byłam osobiście u Karmelci na początku 2012 roku ( w lutym).
Miała wtedy starszego boksera Zeusa - oaza spokoju i sukę (to chyba o niej piszecie).
Wyglądała bardziej jak bokserka - nie amstaffka. Reszta psów była na DT.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

wyjasniam jeszcze raz: karmelcia od kiedy ja znam miala dwa swoje boksery gafi czy jakos tak(sunie) i starenkiego zeusa. zeus umar. jak jeszcze zyl przyjechala do niej pitbbulka guci. w miedzy czasie doszlo do adopcji. nastepnie zeus umarl. zostala wiec bokserka i gutka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Zgadzam się z Tobą Uru w 100%. Tylko wizyty na miejscu i to regularne najlepiej mogą zweryfikować co dzieje się z psami i to powinien być obowiązek każdego kto przekazał psa. Niestety często jest tak ze wyciąga się psa ze schronu bez pomysłu co dalej. Pies trafia do miejsca oddalonego kilkaset km i zostaje tylko wiara na słowo przez tel. ze jest ok. Sama jesteś o ile wiem w Londynie. Byłas u Karmelci osobiście? Ja mieszkam 600 km od Opola ale gdybym mieszkała bliżej mimo ze nie miałam tam nigdy psa pojechałabym sprawdzić warunki w tym hoteliku. W tej chwili jedynie wizyta kogoś kto mieszka blisko mogłaby wiele wyjaśnić ale w to powinny zaangażować się wszystkie osoby, które oddały tam psy.Niestety mam wrażenie, nie wszyscy się tymi psami przejmują.[/QUOTE]

dokładnie jest jak piszesz. mnostwo wolnodziałajacych wolon. oddaje psy gdzie jest miejsce,zapominajac pozniej o nich. nie ma do kogos sie zwrócic w celu pozyskania info na temat psów itd.
osobiscie, sam fakt, ze karmelcia jest wiązana z tymi okrutnymi a jednak potencjalnie mozliwymy sprawami martwi mnie okrutnie.
jednak bedac tam kilkukrotnie nie dopatrzyłam sie błędu. nic zupełnie nic wiecej napisac nie moge.

sprawdzeniem tego co obecnie dzieje sie z nasza gucci i czy wszystko ok my sie zajmiemy. napiszemy jak tylko beda informacje,na te chwile są takie,ze jest ok,sa zdjecia. wizyta na dniach.
czy sprawa kofeiny i jej powiazan z innymi wymienianymi tu osobami bedzie sprawdzana przez prokurature? jesli sa podejrzenia o jandel psami?

Link to comment
Share on other sites

jakoś tak wiola czy jak jej tam miała zamiłowania do dziwnych nicków: kofeina, gorzka czekolada (to z fb), imię Karina też się u niej często pojawia a to jest email karmelki: [EMAIL="[email protected]/* <![CDATA[ */(function(){try{var s,a,i,j,r,c,l,b=document.getElementsByTagName("script");l=b[b.length-1].previousSibling;a=l.getAttribute('data-cfemail');if(a){s='';r=parseInt(a.substr(0,2),16);for(j=2;a.length-j;j+=2){c=parseInt(a.substr(j,2),16)^r;s+=String.fromCharCode(c);}s=document.createTextNode(s);l.parentNode.replaceChild(s,l);}}catch(e){}})();/* ]]> */"][COLOR=#4444ff][email protected]:crazyeye:[/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...