Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='1izabelka1']i są tego skutki .może wypadało by to zmienić [B], zakłada ktoś wątek psa , oczekuje pomocy ową pomoc dostaje i powinien czuć się w obowiązku rozliczyć w danym wątku [/B], każdą wpłatę czy wpływy z bazarku , ja inaczej tego nie widzę . Przecież to jest bardzo łatwy kąsek dla takich właśnie ludzi , nie wiem czy owa Pani była bezpłatnym DT ale wydaje się że branie tyle psów na dt bezpłatnie nie było w jej interesie a są gdzieś jakieś rozliczenia w wątkach psów które u niej przebywały ? no chyba że się mylę . To tak na przyszłość może przydać się osobom które będą chciały pomagać a po tym temacie mogą mieć wątpliwości , bo nie tędy droga żeby całkowicie zaprzestać pomocy są jednak osoby szczerze pomagające ,proszę oczekiwać rozliczeń i tyle .[/QUOTE]

i tutaj dochodzimy do sedna sprawy
na dogo wszyscy sie ciesza że piesek uratowany
a pytanie o konkrety o kasę jest od razu naskakiwaniem na kogoś
dopóki będą ludzie idacy na ilośc uratowanych pieseczków a nie na jakość ratowania to co i rusz będzie nowa afera z zajebistymi DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM'][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3636/oaz3.th.jpg[/IMG] Luka i biedny Retro zesłany na balkon.[/QUOTE]

Na balkonie nie jest Retro, tylko Parys.
Czyli to zdjęcie zostało zrobione w czasie jego krótkich 11 dni jakie przebywał u Kofeiny... od 16-26-ego...

[quote name='zuzlikowa']Dotransportowany do Kofeiny 15 lipca 2011(wieczorem), a[B] UŚPIONY( czyli w słownictwie Kofeiny- wyadoptowany) 26 LIPCA 2011[/B](lub 27- dostałam informację z dokładną datą, ale w emocjach już nie jestem pewna [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]).

Pojechał pies "chory" na padaczkę( z nie potwierdzonym podejrzeniem), a został uśpiony pies z niewydolnymi nerkami i wątrobą!... w 11 dni siadły mu nerki i wątroba?!

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1'] Przecież to jest bardzo łatwy kąsek dla takich właśnie ludzi , nie wiem czy owa Pani była bezpłatnym DT ale wydaje się że branie tyle psów na dt bezpłatnie nie było w jej interesie a są gdzieś jakieś rozliczenia w wątkach psów które u niej przebywały ? no chyba że się mylę . To tak na przyszłość może przydać się osobom które będą chciały pomagać a po tym temacie mogą mieć wątpliwości , bo nie tędy droga żeby całkowicie zaprzestać pomocy są jednak osoby szczerze pomagające ,proszę oczekiwać rozliczeń i tyle .[/QUOTE]

Sama prawda. Tylko chyba każdy musi sie sparzyć, żeby to zrozumieć. Wszyscy myślą , że całe dogo to miłośnicy psów. A tu są i bedzie coraz wiecej kretaczy, cwaniaków i wyłudzaczy. Złodziei po prostu.
Każdy wysyłajac pieniądze myśli , że pomaga, a czasami jest odwrotnie. Jeśli nie ma się pewności , ze pies jest w dobrych rekach, to deklarując na niego pieniądze , można przyczynić się do jego śmierci. Nawet.

Trafiłam ostatnio na wpis- bardzo pijanej Wiolki- o Daszy. Dasza już wtedy nie żyła. Dla mnie wstrzasający cynizm.

"....laska ma dom To ja chcialam Wam podziekowac. [B]Dania nauczyla mnie cierpliwości i nie poddawania sie[/B]. [SIZE=3][B]Nauczyla Mnie szacunku do zycia. To jaka ona ma silna wole walki zadna z Was nie ma[/B][/SIZE]. Ja takze.. I jetem zla.. zawze jetem bo ja przygarniam psy niedamowite. danka byla jednym z nich... Caly sieropsiniec tekni...
py czuja ze3 kogo brak... ide sie nawalic.. jezcze jefno p[iwo i cyckami zamiatam ulice rzezowa ale warto.. dla dobra tych mniejszych"

Link to comment
Share on other sites

przejrzałam parę wątków , zdjęcia są ale rozliczenia są fatalne takie rozliczenie to każdy może napisać ,wpływy jak najbardziej ok wszyscy zadowoleni a najbardziej płatne dt ale wydatki conajmniej mnie nie przekonują
[SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=4]85 zł z bazarku "napełnij miskę" Dogomaniacy[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000]5,- Magdalena Ż.K. z Kobyłki (30.11.) z FB[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000]
20,- Anna G. z Czeladzi (03.12.) z FB[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=3]
8zł z fb
10 zl z FB
400zł -Na kastracje i badania nowa rodzinka
89 z bazarku ciuchy od Magdyski
900zł- darowizna od ANONIM:smile:
2,50 z bazarku butelkowego
27,32 z bazarku transportowego
68zł z bazarku cioci danavas
Z bazarku 29zł
150zł anonim
[SIZE=5][COLOR=#0000cd]wydatki:
[/COLOR][COLOR=#008000]grudzien 2012[/COLOR][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B]PURINA PRO PLAN PERFORMANCE CHICKEN & RISE 14kg 145zł
Aurizon 68zl 20 ml
za weta kompleks badan plus kastracja 446zł
Royal gastro 14 kg 280zł
16 puszek gastro 160zł
650- operacja leki i opieka
45 zł -chipowanie

1794 zł i rozliczone wszystko do złotówki tylko gdzie są paragony , co to jest 650 zł operacja , leki i opieka ?
nie rozumie [/B]:shake:
ja rozliczenia widzę trochę inaczej , jest pisane na wątku że np dzisiaj idę na zabieg i wstawiam paragon z dzisiejszą datą , taki mój zas.... obowiązek bo to są pieniądze ludzi nie moje . a nie wszystko w pierwszym poście bez potwierdzenia. Ja rozliczenie widzę tak
[IMG]http://img32.imageshack.us/edit_preview.php?l=img32/6369/vvv6.jpg&action=rotate[/IMG]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]398 ,58 [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]- 27 , 60 / 2x mięso 2x makaron / [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]________ [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]370 98 zł [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]- 22 , 8o /2 x mięso , makaron / [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]_______ [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]348 ,18 [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]- 19 zł / 2 x mięso / [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]_______ [/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000][B]329 , 18[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000][B]i wklejam nie w pierwszym poście tylko w dniu w którym zrobiłam zakup bądż była u weta , może warto zwrócić na to uwagę . Ktoś kto śledzi wątek jest na [/B][B]bieżąco z czytaniem i nie musi lecieć do pierwszego posta żeby zobaczyć rozliczenie , bo ma je na bieżąco . Może warto by było zmienić możliwość edytacji postów. To tylko taka moja sugestia ale myślę że warta przemyślenia [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img809.imageshack.us/edit_preview.php?l=img809/1660/b5z6.jpg&action=rotate[/IMG]Czy ktoś z was zna te psiaki i może cos o nich powiedzieć?
[IMG]http://img109.imageshack.us/edit_preview.php?l=img109/1088/aumb.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/edit_preview.php?l=img534/5663/bxrl.jpg&action=rotate[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochani pomóżcie, dołączcie [URL]https://www.facebook.com/events/593235824050463/593772997330079/?notif_t=event_mall_reply[/URL] podpiszcie [URL]http://www.causes.com/actions/1757193-w-obronie-polki-i-jej-psa-lamanie-praw-czlowieka-i-dyskryminacja[/URL] [URL]http://www.thepetitionsite.com/635/078/368/stop-eutanazji-tajfuna-pommy-polce-i-jej-aresztowanemu-psu/[/URL]

alkam czarna Samba w albumie [URL]https://www.facebook.com/gabriela.zienczykb/photos[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM'][IMG]http://img809.imageshack.us/edit_preview.php?l=img809/1660/b5z6.jpg&action=rotate[/IMG]Czy ktoś z was zna te psiaki i może cos o nich powiedzieć?
[IMG]http://img109.imageshack.us/edit_preview.php?l=img109/1088/aumb.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/edit_preview.php?l=img534/5663/bxrl.jpg&action=rotate[/IMG][/QUOTE]

Ruda sunia to Gucci. pitbulka z londynu. przyjechala do nas do fundacji 2plus4 i trafiła na DT do karmelci gdzie była kontrolowana i wszystko było ok. jakis czas pozniej doszlo do adopcji jej przez karmelcie. mamy umowe adopcyjna. dane z dowodu itd. jutro odszukam umowe.jakis czas po tym jak trafiła na dt widziałam ją. cała zdrowa zadowolona. utrzymywalismy ją kupując jej karmę. zamawiajac z mojego osobistego konta. to była osobista pomoc dla karmelci - gucci stała sie jej 3 osobistym do utrzymania psem. mielismy pewną osobistą umowę ,ze przez jakis okres czasu wspomagam gutke jedzeniem. dt za gucci zanim doszlo do adopcji oplacali opiekunowie gucci z londynu. prywatne przelewy. ze wzgledu na to,ze gucci dobrze sie tam czuła postanowilismy juz nie zmieniac jej po raz kolejny domu. w londynie nie miala za ciekawego zycia. zostala wiec zaadoptowana przez karmelcie.

nic nie wskazywało na to,zeby gucci miała dziać się krzywda. jeszcze niedawno miala info,ze wszystko jest ok.
do granic mozliwosci jestem zaniepokojona powiazaniami karmelci z wiolą itd.

co się tyczy kofeiny oraz psów imieniem: tajson(ken) i Barbie- sa to psy zaadoptowane ok 3 lat temu z wrocławskiego schroniska.
czy ktoś wie jaki jest ich los? była to adopcja bezposrednio ze schroniska. informacje na ich temat gdzie sa i ,ze wszystko z nimi ok wrzucane byly gdzies na watki dogomanii. Skoro kofeina, wiola i gorzka czekolada to jedna osoba.... to gdzie są te psy?

obecnie ja jestem w londynie. rano uruchamiam tel. i sprawdze wszystko co moge na temat interesujacych mnie psów.

Link to comment
Share on other sites

paranoiczna sytuacja.
u karmelci byłam kilkakrotnie. wiosna, latem. psy wybiegane, na spacerach fajne,zadowolone.

nie wiem. musze wzystko sprawdzic. wczesniej u karmelci byl na dt nasz inny pies. ciagle bylismy w kontakcie. wszystko bylo ustalane na bieżąco. nigdy nic nie bylo wskazującego na problem.

mam nadzieje,ze Gucci jest bezpieczna tak jak otrzymywałam informacje. bede sprawdzac i dam znac.

bardziej niepokoi mnie los barbie i kena, psów ze schroniska. do adopcji doszlo mysle,ze ok 3 lat temu przez kofeine ,wiole itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']paranoiczna sytuacja.
u karmelci byłam kilkakrotnie. wiosna, latem. psy wybiegane, na spacerach fajne,zadowolone.

nie wiem. musze wzystko sprawdzic. wczesniej u karmelci byl na dt nasz inny pies. ciagle bylismy w kontakcie. wszystko bylo ustalane na bieżąco. nigdy nic nie bylo wskazującego na problem.

mam nadzieje,ze Gucci jest bezpieczna tak jak otrzymywałam informacje. bede sprawdzac i dam znac.

bardziej niepokoi mnie los barbie i kena, psów ze schroniska. do adopcji doszlo mysle,ze ok 3 lat temu przez kofeine ,wiole itd.[/QUOTE]
Na poprzedniej stronie jest smutne podsumowanie... w chwili aresztowania nie było przy niej Barbie ani Kena...

Link to comment
Share on other sites

Skoro byla adopcja z dowodu z w schronie musiala dac lewy lowod, przynajmniej za to moznapociagnac do odpowiedzialnosci.

[quote name='Uru']paranoiczna sytuacja.
u karmelci byłam kilkakrotnie. wiosna, latem. psy wybiegane, na spacerach fajne,zadowolone.

nie wiem. musze wzystko sprawdzic. wczesniej u karmelci byl na dt nasz inny pies. ciagle bylismy w kontakcie. wszystko bylo ustalane na bieżąco. nigdy nic nie bylo wskazującego na problem.

mam nadzieje,ze Gucci jest bezpieczna tak jak otrzymywałam informacje. bede sprawdzac i dam znac.

bardziej niepokoi mnie los barbie i kena, psów ze schroniska. do adopcji doszlo mysle,ze ok 3 lat temu przez kofeine ,wiole itd.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Chyba stałym klientem.[/QUOTE]
A nawet gdyby był to co ,zabronione jest ? wazne co pisze o psach na tym sie skupmy ..a o psach piisze ciekawe rzeczy ,wszystko sie uklada w calosc ,dziewczyny wiedza który to mógł byc pies ,ten na balkonie...
dodatkowe wcielenie ...kolejny dowód tożsamości,ciekawe ile jeszcze tych oszustw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']może mi się tylko wydaje, ale prawie we wszystkich wątkach "psów Wiolki" pojawia się nick danavas
czy to przypadek? niczego nie sugeruje, tylko pytam!!![/QUOTE]
To nie przypadek to fakt niezbity,niczego nie sugeruje tylko wyjasniam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']paranoiczna sytuacja.
u karmelci byłam kilkakrotnie. wiosna, latem. psy wybiegane, na spacerach fajne,zadowolone.

nie wiem. musze wzystko sprawdzic. wczesniej u karmelci byl na dt nasz inny pies. ciagle bylismy w kontakcie. wszystko bylo ustalane na bieżąco. nigdy nic nie bylo wskazującego na problem.

mam nadzieje,ze Gucci jest bezpieczna tak jak otrzymywałam informacje. bede sprawdzac i dam znac.

bardziej niepokoi mnie los barbie i kena, psów ze schroniska. do adopcji doszlo mysle,ze ok 3 lat temu przez kofeine ,wiole itd.[/QUOTE]


Ken został uspany a Barbie czyli Majka vel Jamajka wiem, że była u jej koleżanki Pauliny wraz z Luką.

Link to comment
Share on other sites

[B]AKTUALIZACJA ZESTAWIENIA PSÓW

[/B][COLOR=#000000][FONT=Calibri][I][U][B]GorzkaCzekolada292[/B][/U][/I][U] 2010 r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Goldie vel Nikita – [/B]suka dog niemiecki[/COLOR][B][COLOR=#000000]- [/COLOR][COLOR=red]nie żyje /zawał serca/[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Tajson – [/B]jamnikowaty kundelek[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Maks/Ken – [/B]dog de bordoux[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[I][U][B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B][/U][/I]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][I][U][B]Kofeina /LoveMakeWork/MałgorzataKuc[/B][/U][/I][U] 2011r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]W jej szczególnym zainteresowaniu były amstaffy i bullowate z Wrocławia[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Demon/Lemon[/B] – biało czarny bulterier – [/COLOR][B][COLOR=red]adoptowany przez znajomą wiolki Annę D. dla mnie jednoznaczne z zaginieciem[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Barbie/Balbinka/Majka/Jamajka [/B]– miodowa bulterierka [/COLOR][B][COLOR=#000000]– [/COLOR][COLOR=red]dt we Wrocławiu[/COLOR][/B][/FONT]
[COLOR=red][B][FONT=Calibri] U Pauliny koleżanki Wiolki[/FONT][/B][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Luka [/B]– białoczarna amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]dt we Wrocławiu u Pauliny koleżanki Wiolki[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Kuba/Tasman[/B] – amstaff miodowy – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Dyśka/Dejzi[/B] – biała amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Retro [/B]– staruszek skazany na powolną śmierć - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Parys [/B]– pies z padaczką – [/COLOR][COLOR=red][B]nie żyje uśpiony[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000]Łatek[/COLOR][COLOR=red] – los nieznany[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[U][FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Altacaraya/Wiola/Sieropsiniec [/COLOR][/B][COLOR=#000000]2012/2013 r.[/COLOR][COLOR=red][/COLOR][COLOR=#000000]RZESZÓW[/COLOR][/FONT][/U]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]Tutaj przyczepiła się z kolei do goldenów[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Iga [/B]– 2 wersje uciekła u[B] karmelci[/B] na dt., u behawiorystki – [/COLOR][COLOR=red][B]los nieznany[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Dasza [/B]– sunia z łańcucha – [/COLOR][B]nie żyje uśpiona[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Fenek/Yodo [/B]–pies ze schroniska dt u [B]Wiolki[/B] i adoptowany przez behawiorystkę [/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [B]Gosię[/B] - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Tobiasz –[/B] golden dt u wiolki -[/COLOR][B][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=red]ds. potwierdzony przez OTOZ Animals[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Rudzik/Mikel[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][COLOR=#000000]– [/COLOR][/B][COLOR=#000000]zgarnięty z ulicy trafił do [B]Wiolki[/B] na dt i ds. odebrany przez[/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas [/COLOR][COLOR=red]– adopcja bunnyshock[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Basha/Gandalf – [/B]golden[/COLOR][COLOR=red][B] – bezpieczny w ds.w Warszawie[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Jagger /Huba-Buba – [/B]golden z przytuliska w Lublińcu – [/COLOR][B][COLOR=red]ds. u Klaudyny[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Jaś – [/B]wyrzucony z auta dt u Wiolki[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]dt u joanj?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Barry –[/B]znaleziony w lesie dt u [/COLOR][B][COLOR=#000000]wioli –[/COLOR][COLOR=red] ds w Krakowie?[/COLOR][/B][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Sitko – [/B]podstawiona adopcja,pies trafia do[B] karmelci[/B] a potem do [B]wiolki [/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000]zabrany przez [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas – [/COLOR][COLOR=red]adopcja przez niemiecką fundacje[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Boczek[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– pogryziony zgarnięty z ulicy dt u [B]karmelci,szogunicy i wiolki[/B] –[/COLOR][COLOR=red][B] [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Calibri] odebrany od wiolki przez danavas buja się po kolejnych dt[/FONT][/B]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Bona [/B]– bassetowaty szczeniak – [/COLOR][B]adoptowana?[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Dysia[/B] – suczka z uszkodzonym oczkiem – [/COLOR][COLOR=red][B]pod opieką OTOZ Animals[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000][B]Łatek[/B] w typie shitzu poszukiwany przez OTOZ Animals- [/COLOR][B][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Gucci –[/B]ruda pittbulka z Londynu adoptowana przez[B] Karmelcię – [COLOR=red][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Calibri] do sprawdzenia[/FONT][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Samba – [/B]czarnobiała amstaffka na zdjęciach z [B]G.Z./[/B]koleżanką [B]Wiolki[/B]/oraz [/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] z [/COLOR][B][COLOR=#000000]Karmelcią –[/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]Swoją drogą ciekawe dlaczego nagle [B]danavas[/B] zwiozła psy od [B]karmelci [/B] do[B] wiolki[/B] – [B]Sitko,Barry,Boczek[/B] i nie zdziwiło jej to ze kobieta w zaawansowanej ciąży i tuż po porodzie przyjmuje tyle psów – [B]Rudzik,Daszka,Bona,Jaś,Fenek.[/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Calibri]8 psów + koty+noworodek. [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]No to macie takie cholernie smutne zestawienie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]28 psów[/B], które udało mi się znaleźć. Statystyka przerażająca.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]7 psów nie żyje.[/B] [B]Los 12 psów nieznany[/B] więc można domyślać się niestety smutnej prawdy. [B]9 pozostałych psów mam nadzieje ze bezpieczne[/B] ale po tym wszystkim co tu się wydarzyło przestałam wierzyć w bezinteresowna miłość do zwierząt. Ile podłości może się człowiek dopuścić dla pieniędzy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]To psiaki, które znalazłam. Ile ich było? Jeżeli ktoś może uzupełnić lub wnieść poprawki do tej smutnej listy to bardzo proszę.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...