Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Bebiczek']bo ja nie jestem żadną Klaudyną! Klaudyna adoptowała Jaggera i to ona była na wizycie przedadopcyjnej u mnie. Wybaczcie, ale ja po prostu chciałam miec psa. I nagle wybucha jakas afera, ja znajduje zdjęcia swojej rodziny na jakimś psim forum, piszą do mnie ludzie na fejsie... na przestrzeni trzech dni, trzy zupełnie nieznane mi osoby zaproponowały, ze wpadną zobaczyc co z psem,a jedna chciała mnie namówic do podpisania nowej umowy adopcyjnej twierdząc, ze to kiedyś był jej pies i jak teraz jest niczyj to ona sobie ze mną nową umowe podpisze. I jak ja mam się nie irytowac? Jestem spoza środowiska i reguły w nim panujące nie są bliskie. I jak widzę - na pewno nie będą.[/QUOTE]

Przepraszam naprawdę nie chciałam cię urazić, czy mogłabyś wrzucić jakieś aktualne zdjęcia Barrego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']coś mi się w takim razie zbugowało ;/ bo w liście użytkowników nie znajduje w ogóle go, a czy wchodząc w tym linku w posty wyświetlają ci się? Bo mi nie. Możesz wkleić link do spisu postów ( potrzebuję tego do zestawienia)

Kieyd konto Miłosza zostało zablokowane?

"aktywny :[COLOR=#000000]Wczoraj [/COLOR][COLOR=#000000]13:57"[/COLOR][/QUOTE]
a skąd ja mam to wiedzieć ;) ? można logować się na zbanowane konto tylko pisać nie można .... a postów nie ma bo może za świeże , nieraz tak jest w tej wyszukiwarce że nie ma najświeższych postów , wyszukaj sobie posty Miłosz28 i tego następnego w wyszukiwarce na wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']a skąd ja mam to wiedzieć ;) ? można logować się na zbanowane konto tylko pisać nie można .... a postów nie ma bo może za świeże , nieraz tak jest w tej wyszukiwarce że nie ma najświeższych postów , wyszukaj sobie posty Miłosz28 i tego następnego w wyszukiwarce na wątku[/QUOTE]


Miłosz28 to stare konto i postów niestety brak albo u mnie się coś wiesza. Mnie się ban kojarzył z niemożliwością zalogowania się O.O dziwna machina tego forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']Miłosz28 to stare konto i postów niestety brak albo u mnie się coś wiesza. Mnie się ban kojarzył z niemożliwością zalogowania się O.O dziwna machina tego forum.[/QUOTE]
ja postów tez nie widzę-ale zniknęło też całe forum, które założyła Alta Caraya-nie ma żadnych postów, zniknęły pw i galerie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bebiczek']bo ja nie jestem żadną Klaudyną! Klaudyna adoptowała Jaggera i to ona była na wizycie przedadopcyjnej u mnie. Wybaczcie, ale ja po prostu chciałam miec psa. I nagle wybucha jakas afera, ja znajduje zdjęcia swojej rodziny na jakimś psim forum, piszą do mnie ludzie na fejsie... na przestrzeni trzech dni, trzy zupełnie nieznane mi osoby zaproponowały, ze wpadną zobaczyc co z psem,a jedna chciała mnie namówic do podpisania nowej umowy adopcyjnej twierdząc, ze to kiedyś był jej pies i jak teraz jest niczyj to ona sobie ze mną nową umowe podpisze. I jak ja mam się nie irytowac? Jestem spoza środowiska i reguły w nim panujące nie są bliskie. I jak widzę - na pewno nie będą.[/QUOTE]
Ale czy jest to wielki jakiś problem z tym, żeby ktoś wpadł na tą wizytę? Nawet na spotkanie w trakcie spaceru, żeby w domu już nie nachodzić tak nachalnie? Skoro wszystko z psem jest w porządku, skąd to oburzenie?
Ps: Wynikła taka afera, więc nie ma co się dziwić, że "ciocie" jak je nazywasz, chcą sprawdzić wszystkie psy i są bardziej ostrożne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ja postów tez nie widzę-ale zniknęło też całe forum, które założyła Alta Caraya-nie ma żadnych postów, zniknęły pw i galerie[/QUOTE] no to kto to usuwa ? na pewno Katarzyna J to W&M ? może znowu manipulacja a teraz dobrze się bawi ...

możesz dać link do tego forum ... sprawdzę coś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ale czy jest to wielki jakiś problem z tym, żeby ktoś wpadł na tą wizytę? Nawet na spotkanie w trakcie spaceru, żeby w domu już nie nachodzić tak nachalnie? Skoro wszystko z psem jest w porządku, skąd to oburzenie?
Ps: Wynikła taka afera, więc nie ma co się dziwić, że "ciocie" jak je nazywasz, chcą sprawdzić wszystkie psy i są bardziej ostrożne...[/QUOTE]


już wyjaśniałam skąd oburzenie. I "ktoś" na pewno wpadnie z wizytą, i będzie to "ktoś" kto jest do tego jakkolwiek zobligowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']no to kto to usuwa ? na pewno Katarzyna J to W&M ? może znowu manipulacja a teraz dobrze się bawi ...

możesz dać link do tego forum ... sprawdzę coś[/QUOTE]
oczywiście-w wyszukiwarkę wpisz www.
przygarnijpsa.
fora.
pl
(jako link gwiazdkuje się)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']milosz, moze wstawisz jakies swoje zdjecie dla uwiarygodnienia?[/QUOTE]

tak jak Wiolka wstawiła zdjęcie córki?
zdjęcia ani slowa mniej lub bardziej puste pisane na forum nie są żadnym potwierdzeniem
(nie)stety działanie forum opiera się na zaufaniu
więc ufajmy sobie z głowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']tak jak Wiolka wstawiła zdjęcie córki?
zdjęcia ani slowa mniej lub bardziej puste pisane na forum nie są żadnym potwierdzeniem
(nie)stety działanie forum opiera się na zaufaniu
więc ufajmy sobie z głowa :)[/QUOTE]
pewnie, ze nie, ale z pewnoscia nawet tego nie zrobi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Mam pytanie dotyczące Jaggera.Czy oprócz Wioli ktoś na żywo widział tego psa i skąd go miała?[/QUOTE]


Alkam wszystko masz w zestawieniu z linkami, czy ktos w ogóle to przeczytał? Bo ciągle ktoś zadaje te same pytania na które odpowiedz jest już udzielona :(


[quote name='Lokey'][COLOR=#008000][FONT=Verdana][I][B]
Jagger [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]([/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][I]Huba-Buba[/I][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I] )[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I] 4 letni pies mieszaniec goldena i podhalańca
[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]
- [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]23-01-2013[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B] – [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]Wiola zabiera go do domu z przytuliska w Lublińcu na DT[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]:)
[/I][/FONT][/COLOR][I][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239021-Jagger!-Już-w-nowym-domku-)-)-Pozostał-dług-transportowy-([/URL][/I]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]-13-02-2013 – Jagger trafia do nowego domu do „pani Klaudyny”
post#428
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239021-Jagger!-Już-w-nowym-domku-)-)-Pozostał-dług-transportowy-(/page18[/URL][/I][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]-dziś [/I][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][I][B]Jola+Rani+Sari [/B][/I][/FONT][FONT=Verdana][I]spotkała się [/I][/FONT][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]z Klaudyną i [/I][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Jaggerem/Bubą [/I][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]na spacerze, więcej informacji wkrótce poda użytkownik Poprawna

[/I][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]POTWIERDZONE!!! Jagger czuje się wyśmienicie!![/I][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]
post#516
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239021-Jagger!-Już-w-nowym-domku-)-)-Pozostał-dług-transportowy-(/page21[/URL][/I][/FONT][/COLOR][/B]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Jeżeli sądzisz, że czytanie wątków dadzą odpowiedź na wszystkie pytania to się mylisz. Nie zauważyłaś jeszcze ile tam kłamstw i krętactw?[/QUOTE]

zgodziłabym się gdybyś zapytała np. o Boczka czy Tobiego, ale nie w przypadku Jaggera bo tutaj mamy nawet przeprowadzoną pare dni temu wizytę sprawdzającą i zdjęcia z niej, również w linku powyżej

Link to comment
Share on other sites

Wyczytać można jedynie, że coś jest nie tak ale prawdy należy szukać gdzie indziej. Ja niestety w lawinie krętactw, które zapewne dalej trwają coraz mniej wierzę że poznamy prawde. Wiolka nie działała sama.Wiele osób które jej zaufały i działały w dobrej wierze zwyczajnie milczą bo nie chcą być kojarzone z tą osobą. A współpracownicy no cóż prawdy się boją i tym bardziej niczego nie ujawnią. Po burzy sprawa ucichnie i nie zmieni się nic i to jest najbardziej przykre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']zgodziłabym się gdybyś zapytała np. o Boczka czy Tobiego, ale nie w przypadku Jaggera bo tutaj mamy nawet przeprowadzoną pare dni temu wizytę sprawdzającą i zdjęcia z niej, również w linku powyżej[/QUOTE]
Proszę Cię.Widać że jesteś nowa i mało zorientowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Proszę Cię.Widać że jesteś nowa i mało zorientowana.[/QUOTE]

Rozumiem że masz jakies informacje lub podstawy by nie ufać[COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=Verdana][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR][I][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Jola+Rani+Sari albo klaudynie? No bo jeśli tak no to jestem w stanie cię zrozumieć ale jeśli nie to proszę wyjaśnij co masz na myśli.[/COLOR][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]A ja mam pytanie-bo się już pogubiłam w tym wszystkim :( davanas zabrała od Wiolki (...) 5 psów-jeden był OTOZu Lubliniec (Dysia)i ona wróciła do OTOZU (wiem,bo dzwoniłam do nescci i Lu-Gosiak (nie pamietam,jak sie pisze nick-znam z imienia i nazwiska), 1 jest u szogunicy-tak podała davanas. A co z resztą???

[/B]
EDIT
Pytanie może głupie i na 100% nie na temat-ale dla mnie osobiście ważne-czy widać mój banerek? zmieniłam wczoraj...i nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...