Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

Mnie zastanawia jedno. Los tylu psów jest nieznany. Rozumiem że zamydliła oczy wszystkim ale ci, którzy jej psy przekazali nie sprawdzali co się z nimi dzieje? Na "normalnych" wątkach są relacje o psie, wizyta poadopcyjna a tu wiara w słowa. Przepraszam ale to jest nieodpowiedzialne. Ogromna nauczka na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']czyli istnieje taka opcja że wpisy kogoś nowego pojawiajace się po południu to moze być nasza bohaterka . Czytam uważnie 2 wątki i coś mi nie gra , ale moze to tylko moje przewrażliwienie .[/QUOTE]

nie Tobie jednej

[quote name='Lokey']ale czy naprawdę nikt nie może chociaż sprawdzić ip i miasta w którym jest host? No bo to mogłoby nam coś powiedzieć, nie musi bo jak ktoś już powiedział można zrobić tak żeby mieć za każdym razem inne ip ale nie każdy umie i wie jak wiec... chyba warto sprawdzić?[/QUOTE]

a czy ktoś pisał do moda w tej sprawie?

[quote name='AlkaM']Mnie zastanawia jedno. Los tylu psów jest nieznany. Rozumiem że zamydliła oczy wszystkim ale ci, którzy jej psy przekazali nie sprawdzali co się z nimi dzieje? Na "normalnych" wątkach są relacje o psie, wizyta poadopcyjna a tu wiara w słowa. Przepraszam ale to jest nieodpowiedzialne. Ogromna nauczka na przyszłość.[/QUOTE]

właśnie
w tej całej gadaninie dalej nie wiadomo ile psów zamordowała, ile sprzedała; wydaje mi się, że nie mogła działac sama;
ale skoro potrafiła mieć wiele dowodów i wiele tożsamości to powinna być również za to sądzona; ale na pewno ktos jej pomagał;
jedna osoba chyba fizycznie nie byłaby w stanie tego wszystkiego ogarnąć;
czy wątek był rozsyłany?
może jeszcze nie dotarły tu osoby których psami 'się zajmowala'
przydałoby się nagłośnienie sprawy w mediach

[quote name='Jola+Rani+Sari']Zastanawiające...[/QUOTE]

nawet bardzo

Link to comment
Share on other sites

Dla kogoś, kto chce zmienić tożsamość nie jest trudne zastosować soczewki zmieniające kolor oczu, a na fotkach kiepskiej jakości to nawet makijaż zamaskuje pieprzyki.

Trudno się w tym wszystkim połapać, ale jak dla mnie pewne jest, że nie działała sama, świadczą o tym ślady "niemieckie" i kilkuletnia działalność (demi tu wiele wniosła jeśli chodzi o dalszą przeszłość)+ zazębianie się wielu wątków, w których kręcą się te same osoby i te same klimaty.

Ja jestem osobą niemłodą, zupełnie z zewnątrz, znam tu kilka godnych zaufania osób (też w realu) i stąd w ogóle trafiłam na dogomanię w naiwności swojej myśląc, że wszyscy są tacy, jak osoby, dzięki którym tu trafiłam. Od paru lat dziwiły mnie zajadłe wpisy na wielu wątkach, na które przypadkiem zaglądałam, różne afery, ale teraz w zasadzie wiele tych spraw zaczęłam widzieć w innym świetle i sprawa W&M wydaje mi się tylko małym wycinkiem (dziewczyna musiała zarabiać, bo się ukrywała, miała zdolności do krętactwa, więc podłapała o co chodzi i weszła w relacje z tymi, co trzeba, też prowadząc z konieczności swoją grę). No może czasem wczuła się w rolę za bardzo i zasmakowała w chorych scenariuszach, w końcu całkiem "zdrowa" to chyba ona jednak nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']tu zdjęcia mojej Dożycy Nikity, ddb Maksa oraz tego "jamnika", który zaginął jako pierwszy.... Miał na imie Tajson. Nie sposób było tego psa zgubić, tak się pilnował.... zdjecie z czerwca 2010r.
[URL]http://www.ddb**********/happy-end,36/bordozka-szyszka-i-mastinka-lola-szukaja-domu,3454-75.html[/URL]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1023/img006pn.jpg[/IMG]

post ostatni od dołu, mój nick demyszka[/QUOTE]
Co to za roznegliżowany meżczyzna ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Co to za roznegliżowany meżczyzna ?[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']skup sie na psach ;)[/QUOTE]

[quote name='funia']Przeciez nie pytam o niego bo mi się spodobał :roll: ....Myslałam,ze to jakiś Wiolki były Pan ...
Wyobraz sobie ,ze bardzo się skupiam na psach.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']przeciez Wiem...[/QUOTE]
Przecież w tym całym horrorze można się i czasem uśmiechnąć.Nie możemy ciągle rwać włosów z głowy jak ta pannica potrafiła nas omamić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Taaa, a stronę TINO e.v. to sama przypadkiem znalazłaś i link do afery molińskiej?? Jakoś nie widziałam, żebyś napisała, że to nie ta sama osoba, zrozumiałam wręcz że zaraz to będzie, że wywoziła psy do Niemiec i oczywiście razem z Danavas bo jakże by inaczej. Widzę usilne próby powiązania afer, żeby było ciekawiej. Tekst, że dziewczyny omamiły także Niemców śmierdzi z daleka martą m.[/QUOTE]Wedlug niemieckiej relacji Kasia i Alina odebraly wszystkie dary przywiezione z Niemiec. Czesc rzeczy zostawily u siebie, czesc byla przekazana dla potrzebujacych ludzi(alkoholicy), czy tez na wolno zyjace koty. Czesc miala byc sprzedana na potrzeby weterynaryjne. Jesli chodzi o Barrego, to zwolnilo sie miejsce w jej mieszkaniu poniewaz zostaly zabrane do adopcji Albert,rodzenstwo Guga i Lili i Barry, ktory mieszkal w budzie na podworku, mial sie przeprowadzic przed mrozami do mieszkania. Alina byla chwalona, ze miala u siebie 16-letniego psa, ktorego oddanie pielegnowala az do jego smierci. Byla tez mowa, ze ciagle sprowadzala do siebie do mieszkania stare, chore psy, ktorym starala sie upiekszyc ich ostatnie dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Ciekawostka ;) - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/146008-Sieropsiniec[/URL]
Aktywny 1 VII - już po aresztowaniu[/QUOTE]

Na stronie komendy ona nadal wisi w "poszukiwanych". Chociaż może nie aktualizują tego na bieżąco.
[url]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9&menu=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję mozna kontaktowac się z organem który prowadzi sprawę skazanego/skazanej i zapytać czy przebywa nadal w areszcie.
Jedna uwaga: informacja zostanie udzielona tylko: a) najbliższej rodzinie, b) osobie, która chce pozwać zatrzymanego [interes prawny]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Absolutnie nie widzę tu Wiolki ...na tych fotach z niemieckiej strony .[/QUOTE]

Nie moja droga. Po prostu zakończyła się współpraca z zupełnie innych powodów. I zamiast wymyślać to może zapytaj ich bezpośrednio? Z tego co wiem, oni nie wiedza, że tu taka afera bo złapali by się za głowy. Już zresztą się łapali jak okazało się, że w Polsce ludzie z ciemnogrodu wierzą, że psy są im sprzedawane i wywożone do laboratoriów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...