Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

żałuje, ze jak dziewczyny z Lubina do mnie dzwoniły, Doddy od Astów itd wcześniej nie podnioslo się wrzawy... Już wtedy- ok 2 lata temu zabierała maaase psów ze schronisk, z forów. I z braku czasu na dogo nie było jak i kiedy usiąść i prześledzić. a Gdzie kto by pomyślał, że ona może coś kogmuś złego wyrządzić- jeśli mowa o psach.... Teraz to już jestem pewna że moja dożyca jak i ddb Maksiu nie skończyly dobrze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']MakeLoveWork założyła wątek poświęcony kofeinie i występowała tam jako jej siostra... nie mogę go teraz znaleźć[/QUOTE]



[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-%C5%9Blad-Kofeinie-przyjaciele[/url]

pomyśleć ze kiedyś miałam łzy wzruszenia czytając ten wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']czy jest możliwe sprawdzenie czy Wiola nadal przebywa w areszcie czy w więzieniu a jeżeli tak czy ma dostęp do internetu ? Ktoś jest obeznany w tym temacie ?[/QUOTE]

może miec dostep w godzinach popołudniowych /czas wolny/ teraz w więzieniu masz wszystko a stawka żywieniowa większa niz na dziecko w domu dziecka;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-ślad-Kofeinie-przyjaciele[/URL]

pomyśleć ze kiedyś miałam łzy wzruszenia czytając ten wątek[/QUOTE]

a kiedy był pogrzeb tej kofeiny? Żadna z Was nie chciała jechac???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']MakeLoveWork założyła wątek poświęcony kofeinie i występowała tam jako jej siostra... nie mogę go teraz znaleźć[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-%C5%9Blad-Kofeinie-przyjaciele?p=19621678#post19621678[/URL]

tutaj masz w pierwszym poście informującym o śmierci Kofeiny.

Link to comment
Share on other sites

ok macie na poprzedniej stronie dalszą część zestawienia, zebrałam już info o 18 psach które się przewinęły przez jej łapy a to jeszcze nie koniec bo muszę jeszcze przejrzeć parę wątków nie wiem jeszcze co z Kubą, Demonem i Sitkiem wymienionych przez Nescca w poście z listem od Otozu.
Dziś niestety padam na pychola, idę spać bo jutro mam ciężki dzień, reszxtą zajmę się jutro wieczorkiem.
Buziaki i dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

tu zdjęcia mojej Dożycy Nikity, ddb Maksa oraz tego "jamnika", który zaginął jako pierwszy.... Miał na imie Tajson. Nie sposób było tego psa zgubić, tak się pilnował.... zdjecie z czerwca 2010r.
[URL]http://www.ddb**********/happy-end,36/bordozka-szyszka-i-mastinka-lola-szukaja-domu,3454-75.html[/URL]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1023/img006pn.jpg[/IMG]

post ostatni od dołu, mój nick demyszka

Link to comment
Share on other sites

A Miłosz logował się dzisiaj na dogo,popołudniu,przez 3 godziny i znikł...Czy ja popadam już w paranoję?![quote name='Malgoska']może miec dostep w godzinach popołudniowych /czas wolny/ teraz w więzieniu masz wszystko a stawka żywieniowa większa niz na dziecko w domu dziecka;[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']Na zdjęciu jest i ta ruda dziewczyna i Wiola i jest jakaś trzecia ja jej nie znam ale może wy znacie, najwyraźniej te 2 pierwsze dobrze się znały skoro pojawiają się tak często albo razem, albo jedna drugiej zdjęcia w swoją galerię wstawia, co do trzeciej nie wiem i nie będę kombinować bo to może być osoba zupełnie przypadkowa.[/QUOTE]
W/g mnie o czym juz wspominałam ale to tylko przypuszczenia bo dowodów na to nie ma ...sa to Wiolka ,karmelcia i danavas tamto foto z rozpakowywaniem darow juz widziałam ,a tzn ze było podane jako dowód w sprawie karmekci i danavas,bo Wiolki nie znałam wiec nie mogłam sie zajmowac jej sprawa ..
[quote name='Lokey']nie wiem jak i co się dzieje na tym forum ale jak rano spisywałam informacje z konta Wiola&miłosz to stron z jej postami było 33 a teraz nagle jest tylko 29 ....[/QUOTE]

A to normalne ,nazywa sie to u nas szczyszczenie watku ,tzn ze modzi i admini juz wiedza ze cos jest na rzeczy ...niestety równiez nauczona doswiadczeniem przy róznych aferach wiem ze jak sie chce cos rozwikłac to trzeba szybko działac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']tu zdjęcia mojej Dożycy Nikity, ddb Maksa oraz tego "jamnika", który zaginął jako pierwszy.... Miał na imie Tajson. Nie sposób było tego psa zgubić, tak się pilnował.... zdjecie z czerwca 2010r.
[URL]http://www.ddb**********/happy-end,36/bordozka-szyszka-i-mastinka-lola-szukaja-domu,3454-75.html[/URL]


[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1023/img006pn.jpg[/IMG]

post ostatni od dołu, mój nick demyszka[/QUOTE]

demi, napisz co ma być tam gdzie gwiazdki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']może miec dostep w godzinach popołudniowych /czas wolny/ teraz w więzieniu masz wszystko a stawka żywieniowa większa niz na dziecko w domu dziecka;[/QUOTE]

czyli istnieje taka opcja że wpisy kogoś nowego pojawiajace się po południu to moze być nasza bohaterka . Czytam uważnie 2 wątki i coś mi nie gra , ale moze to tylko moje przewrażliwienie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']czyli istnieje taka opcja że wpisy kogoś nowego pojawiajace się po południu to moze być nasza bohaterka . Czytam uważnie 2 wątki i coś mi nie gra , ale moze to tylko moje przewrażliwienie .[/QUOTE]


ale czy naprawdę nikt nie może chociaż sprawdzić ip i miasta w którym jest host? No bo to mogłoby nam coś powiedzieć, nie musi bo jak ktoś już powiedział można zrobić tak żeby mieć za każdym razem inne ip ale nie każdy umie i wie jak wiec... chyba warto sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']demi, napisz co ma być tam gdzie gwiazdki[/QUOTE]

tak miałam to opisać?

Staruszka Nikita dog niemiecki blue merle 9 letnia wówczas od demi, z wrocławia
Maksa, DDB, starszego psiaka… psiak z fora DDB, był u mnie na dt
Kundelka w typie jamnika adoptowała ze schroniska we Wrocławiu jako szczenię miał na imie Tayson.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']ale czy naprawdę nikt nie może chociaż sprawdzić ip i miasta w którym jest host? No bo to mogłoby nam coś powiedzieć, nie musi bo jak ktoś już powiedział można zrobić tak żeby mieć za każdym razem inne ip ale nie każdy umie i wie jak wiec... chyba warto sprawdzić?[/QUOTE]IP może być różne ale miasto zostanie to samo

demi ...w linku do forum są gwiazdki zamiast pełnej nazwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']W/g mnie o czym juz wspominałam ale to tylko przypuszczenia bo dowodów na to nie ma ...sa to Wiolka ,karmelcia i danavas tamto foto z rozpakowywaniem darow juz widziałam ,a tzn ze było podane jako dowód w sprawie karmekci i danavas,bo Wiolki nie znałam wiec nie mogłam sie zajmowac jej sprawa ..


A to normalne ,nazywa sie to u nas szczyszczenie watku ,tzn ze modzi i admini juz wiedza ze cos jest na rzeczy ...niestety równiez nauczona doswiadczeniem przy róznych aferach wiem ze jak sie chce cos rozwikłac to trzeba szybko działac ;)[/QUOTE]

Kasiek na tym zdjęciu są: Karmelcia, Pani blondynka przyjaciółka Karmelci i Wioli, Balbina i szczupła niezindentyfikowana brunetka. Danavas tam nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']...sa to Wiolka ,karmelcia i danavas... tamto foto z rozpakowywaniem darow ..[/QUOTE]

Podejrzewam, że Iga nie uciekła.. ten "tercecik" przehandlował ją pewnie do Niemiec.

A teraz czekam na wpis Bunnyshock w obronie danavas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']Na zdjęciu jest i ta ruda dziewczyna i Wiola i jest jakaś trzecia ja jej nie znam ale może wy znacie, najwyraźniej te 2 pierwsze dobrze się znały skoro pojawiają się tak często albo razem, albo jedna drugiej zdjęcia w swoją galerię wstawia, co do trzeciej nie wiem i nie będę kombinować bo to może być osoba zupełnie przypadkowa.[/QUOTE]

[quote name='AlkaM']Kasiek na tym zdjęciu są: Karmelcia, Pani blondynka przyjaciółka Karmelci i Wioli, Balbina i szczupła niezindentyfikowana brunetka. Danavas tam nie ma.[/QUOTE]
A Balbina masz racje ,a ta pani blondynka to kto..?
To wszystko jest tak zagmatwane ,rozne profile ,rózne tozsamosci ,ze chyba trzeba by jakis program komputerowy by to rozwiazał...
co do posty demi -czyli los tych 3 psów tez jest nie znany..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']A Balbina masz racje ,a ta pani blondynka to kto..?
To wszystko jest tak zagmatwane ,rozne profile ,rózne tozsamosci ,ze chyba trzeba by jakis program komputerowy by to rozwiazał...
co do posty demi -czyli los tych 3 psów tez jest nie znany..?[/QUOTE]

niestety nie.... i nie udalo mi sie do tego dojść, a Wioli już we Wro nie było, zebym ją dopadła... Później każdemu kto do mnie dzwonił o rekomendacje jej jako nowego właściciela odradzałam skutecznie. a powoływała sie na mnie, że miała psy ode mnie i jak one dobrze nie miały. Owszem mialy, ale krótko, bo potem znikały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']niestety nie.... i nie udalo mi sie do tego dojść, a Wioli już we Wro nie było, zebym ją dopadła... Później każdemu kto do mnie dzwonił o rekomendacje jej jako nowego właściciela odradzałam skutecznie. a powoływała sie na mnie, że miała psy ode mnie i jak one dobrze nie miały. Owszem mialy, ale krótko, bo potem znikały...[/QUOTE]
demi moge to foto dac na fb? pytam bo tam jest osoba nie mam jak jej zamazac chyba ze wytn,e jakos po obróbce...
Wiolka mogla podawac Twoje dane jako jej bo tak juz robiła ,wiec to lepiej jakos sprawdz jak znala wszystkie dane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']niestety nie.... i nie udalo mi sie do tego dojść, a Wioli już we Wro nie było, zebym ją dopadła... Później każdemu kto do mnie dzwonił o rekomendacje jej jako nowego właściciela odradzałam skutecznie. a powoływała sie na mnie, że miała psy ode mnie i jak one dobrze nie miały. Owszem mialy, ale krótko, bo potem znikały...[/QUOTE]

....błędnie zacytowałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...