Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='rozi']A kim Ty jesteś i kto cię w ogóle prosił o jakieś zestawienie? Trzeba mieć trochę rozeznania w Forum, żeby się pchać w taki wątek.[/QUOTE]

jestem sobie sobą ;p co mam powiedzieć, wciąż piszecie że jeden oskarża drugiego a nikt nie myśli o psach, więc postanowiłam ogarnąć temat i zebrać wszystkie informacje o podejrzanych według was osobach i psach które się przewinęły przez ich ręce.
To mozolna praca bo czytam wszystkie wątki na nowo, te w których brały udział wyżej wymienione osoby, czytam dokładnie i wnikliwie, robię to dla dobra psów a nie waszego więc nie muszę się z tego na każdym kroku tłumaczyć.
co kto zrobi z tym zestawieniem to jego sprawa, jeśli jest szansa że się coś przyda to robię i tyle. Zna ktoś tego Kosmyczka czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dajcie spokój .Mówię wam ,ze znam kobietę .I wiele osób z dogo .[/QUOTE]

W porządku.. ja chciałam tylko uczulić, bo jak widać wielu szczura znało/ słyszało/ widziało/ było... i wszystkich... w ciu** zrobiła, znaczy się w pole wywiodła.

Przepraszam _Goldenek2.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje wypowiedz w sprawie danavas i psów pod jej opieka min psa Kapselka
ps danavas to własnie A.W
[h=5]Witam.
Wszystkich serdecznie przepraszam za brak informacji w sprawie Kapselka, było to pokierowane jego dobrem.

Sąd uznał mnie winną zarzucanego czynu (zatrzymanie mienia) jak również chęcią dysponowania czyimś mieniem (czyt. wyadoptować go w Polsce). Odstąpił od wymierzenia kary i kosztów sądowych ze względu na pobudki jakie mną kierowały, czyli dobro psa. Zebrany przeze mnie materiał dowodowy i zeznania świadków potwierdziły moje słowa, nie bez znaczenia była również moja współpraca z z OTOZ Częstochowa w sprawie wyjaśniania sprawy A.W.
Spytałam sąd co z dalszym losem pieska. Usłyszałam: "Zależy paniom na losie psa to powinny się panie jakoś dogadać"

Po rozprawie rozmawiałam z A.W. co dalej z Kapslem. Nie będę tu przytaczać całości rozmowy i opisywać co ona wygadywała, jakąż uroczą komedie odstawiała jak to się poświęca dla dobra psów. Niby przypadkiem spotkanego Adama (w jednym z postów na dogomania.pl był określany "świeża krew") czatującego pod sądem.

Konsensus całej rozmowy wygląda tak :
Ona spisuje ze mną umowę adopcyjną ja wyciszam to wydarzenie. Potwierdzam oficjalnie na wydarzeniu "cudowne Niemieckie adopcje".
Zgodziłam się na to oświadczenie pod warunkiem przesłania mi na mail zdjęć piesków z Niemiec z domów stałych, abym mogła sprawdzić je programem kiedy robione i czy nie są przerobione. Skan z opłat ubezpieczenia psów na czas przewozu do Niemiec.
Wyrok uprawomocnił się na początku tego tygodnia, a ze strony A.W. nadal cisza.

Zastanawiała mnie ta cisza, aż do tego piątku.

Okazuję się, że jedna z jej zajadłych zwolenniczek na dogomania.pl o nicku WIOLA&MIŁOSZ tu na wydarzeniu pojawiła się pod nickiem ALTA CARAYA która blisko współpracowała z A.W. była poszukiwana listem gończym i nie dawno zatrzymano ją [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.podkarpacka.policja.gov.pl%2Fkomendy-miejskie-i-powiatowe%2Fkmp-rzeszow%2Fwydarzenia%2Fart1867%2C7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html&h=SAQEbf7JnAQELlaqEXyIlkdQTxsiRMjYifqRI8ZPqm0L4XA&s=1"]http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-rzeszow/wydarzenia/art1867,7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html[/URL]
Kobieta stworzyła ogromną ilość wirtualnych bytów zbierała na psy pieniądze (skądś to znamy) po różnych portalach, następnie je usypiała twierdząc,że chore bądź agresywne. Oficjalnie wszystkie znajdowały cudowne domki.
link do Wydarzenia związanego z przyjaciółką A.W.:
[URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fthreads%2F244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%25C5%2582osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%25C3%2593B-KT%25C3%2593E-POWIERZY%25C5%2581Y-JEJ-ZWIERZ%25C4%2598TA&h=hAQH2J79hAQH0_EoPqTt3IBcCknYXHIiakqgqzyfDj1I7jw&s=1"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA[/URL]!

A.W. miała nadzieje "trzymać mnie w garści" abym była cicho i nie przypomniała nikomu o jej powiązaniach z ta ohydną poczwarą Wiola&Miłosz[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']to ja już nie rozumiem to w końcu Danavas jest z tym powiązana czy nie?[/QUOTE]
jak nie rozumiesz to daj sobie już lepiej z tym spokój :shake:
wyskakujesz jak królik z kapelusza, a nikogo tu nie znasz, nie masz rozeznania, nie masz pojęcia, a za porządki się zabierasz i jeszcze podpierasz psami...
Jak się zarejestrowałaś na dogo po to, żeby przy okazji afery wypłynąć to daruj sobie, bo nic tu nie ugrasz.
Karierowiczka od siedmiu boleści.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']jak nie rozumiesz to daj sobie już lepiej z tym spokój :shake:
wyskakujesz jak królik z kapelusza, a nikogo tu nie znasz, nie masz rozeznania, nie masz pojęcia, a za porządki się zabierasz i jeszcze podpierasz psami...
Jak się zarejestrowałaś na dogo po to, żeby przy okazji afery wypłynąć to daruj sobie, bo nic tu nie ugrasz.
Karierowiczka od siedmiu boleści.... :roll:[/QUOTE]


skończcie z tymi docinkami i wróćmy do konkretów, nie będę odpowiadała na takie zaczepki

Link to comment
Share on other sites

Proponuję wszystkim położenie się do łóżka i chwilę relaksu. Rano lepiej chyba będzie się dyskutowało, gdy opadną emocje dnia dzisiejszego.

A tak nawiasem, korzystając z tego, że wątek jest teraz bardzo popularny - szukam hotelu z behawiorystą w okolicach Wałbrzycha/Wrocławia dla wylęknionego spanielka. Jeśli ktoś coś wie, bardzo proszę o PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79']Od 48 godzin próbuję ogarnąć te matactwa i ... również mam wrażenie, że _Goldenek2 to ona... dodam, że jak dla mnie, jako blondynka i brunetka wygląda zupełnie inaczej ... i pewnie widząc ją "na chwilę" nie skojarzyłabym, że to ta sama osoba......[/QUOTE]

Eh..... paranoja. Tak samo Wiolka i Miłosz mnie nabrali jak i Was. W każdej chwili mogę wysłać na maila OTOZ Lubliniec skan wyciągu przelewu z mojego konta na konto Miłosza T.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/photos-g.ak/hphotos-ak-ash3/1016605_565125230195694_954772561_a.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]MakeLoveWork
Kofeina
sierpsiniec
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]GorzkaCzekolada292
Wiola&Miłosz
AltaCaraya
MałgorzataKuc
[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Miłosz28
[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B]
MakeLoveWork
[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
Łatek
-[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adopcja od Wiolki [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]post Wiola&Miłosz [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]26-08-2012,14:52[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B])
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][SIZE=2][I][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ncyjnie/page28[/URL]
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Rusty
-[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]prawdopodobnie wysłała karme gastro Royal – do potwierdzenia przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][FONT=Tahoma][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78682-Lu_Gosiak"]Lu_Gosiak[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]u której [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Rusty [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]przebywałw tym czasie[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
Hugo
– [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]prawdopodobnie wpłaciła 100 zł do potwierdzenia przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][FONT=Tahoma][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78682-Lu_Gosiak"]Lu_Gosiak[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]u której [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Hugo [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]przebywał w tym czasie psy wymienione przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]MakeLoveWork [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]jako uratowane przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Kofeine:

[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Dysia[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Kuba,Majkavel Jamajka, Luśka – szatanisko,Tobi[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]retro,Latek[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Tyson
[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B]Kofeina[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Luka(Lucyna, Luśka)
– [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adopcja przez Kofeine ([/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]21-07-2011, 13:17[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I])[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B]Goldie
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- ([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22-07-2011, 10:10[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] ) Kofeina [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]informuje że jej suczka zdechła, w tym samym poście dowiadujemy się że jej facet to [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Marcin[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I] (w innym wątku wspomina że jest on weterynarzem) a w domu posiada jeszcze 2 psy [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Kuba ([/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Tas-man[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B] ) [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]i[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B] Parys[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] n[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]a DT i 3 koty [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]„[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B] (ktoś coś wie na temat tych zwierząt?)[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
goldie [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]zmarła dokładnie w tym samym czasie co[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] Kofeina [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]zdecydowała się na adopcję [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Luki
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187475-Mała-astka-Luka-DT-stał-się-DS!?p=17299743#post17299743[/URL]
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
to co jest zastanawiające to to że już wtedy [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B]agaga21[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] zauważyła i skomentowała zachowanie Kofeiny :
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]„[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]bardzo mi przykro z powodu śmierci suni...jednak w twoich postach więcej radości i uśmieszków niż smutku, no ale każdy inaczej przeżywa....[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] „

[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B]3 kotki
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]trafiły podobno do „pani z osiedla”
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211340-3-kotki-jeden-kocurek-do-oddania-wrocław?p=17306786#post17306786[/URL]
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]24-07-2011, 12:38[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] )
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]pada informacja o przeprowadzce z mieszkania do nowo wybudowanego domu
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187475-Mała-astka-Luka-DT-stał-się-DS!?p=17312635#post17312635[/URL]

[/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Parys – [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]pies z padaczką
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]([/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]09-10-2011, 15:46[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I] )
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]- ostatnia informacja od Kofeiny o tym że Parys zostaje adoptowany na stałe przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B]Karinę[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I] z którą nikt nie może się skontaktować, pies ma atak padaczki u nowych właścicieli potem znikają wieści o [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Parysie

[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B]Lemon
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- ([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]08-2011[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B] ) - [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adoptowany przez sąsiadkę Kofeiny
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B]
Retro
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]wzięty na DT przez Kofeinę, pies w ciągu 2-3 miesięcy wychudł przeokropnie po czym zdechł,[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82296-LILUtosi"]LILUtosi[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/B][I]odwiedzała Kofeinę w domu w ostatnich dniach jego życia.
[/I][I][B]
Dysia
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]23-11-2011[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]- trafia do Kofeiny, [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]02-04-2012 Wiola&Miłosz opowiada o wizycie u Kofeiny i o tym jak psu jest tam dobrze,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]04-09-2012[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I] Lu_Gosiak informuje że Dysia odeszła
[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][I][B]
Znalazłam wzmiankę o jakiejś psinie Maji

[/B]Kofeina robiła zakupy na bazarku m.in. użytkownika[B] zuzlikowa [/B]która może dać adres wysyłki do porównania z innymi jej wcieleniami [U][B]to może być też pożądany dowód na przebywanie jej w momencie kiedy policja nie mogła jej namierzyć.[/B][/U]
[/I][I][B]
galeria Kofeiny:
[/B][/I][I][B][URL="http://s1105.photobucket.com/user/Kofeina224/library/?sort=3&page=1"]
http://s1105.photobucket.com/user/Kofeina224/library/?sort=3&page=1[/URL]
[/B][/I][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
Posty Kofeiny kończą się w momencie gdy pies Tobi gryzie [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]AltaCaraya, po zapewnieniu że tylko wiola pokocha tego psa Kofeina znika.[/B][/I][/FONT][/COLOR]

[LIST]
[*][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Osoby które wpłaciły lub coś darowały Kofeinie mogą tutaj dodać swoje podsumowania które to zebrane w całość mogą zostać potem użyte jako pomoc np. w zeznaniach na policji.

[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2][I]
PS. Na razie to tyle, padam na pysk, jutro może pójdę dalej, następny sierpsiniec. Uwagi i poprawki mile widziane, mogłam coś pominąć bo opierałam się na wątkach w których te osoby brały udział być może coś więcej jest na innych do których ciężko mi się w tej chwili dokopać.
PS2. trochę mi się to rozjeżdża bo piszę w Open Office a przekopiowuję tutaj ale gdyby ktoś chciał mogę przesłać dokument na maila.

[/I][/SIZE][/COLOR]
[/LIST]

Edited by Lokey
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Sorry, ale mnie Lokey przerażasz...To na pewno nie jest Twój pierwszy nick na dogo. Nie uwierzę w to. Znajomość wątków, psów, wielki baner od razu...[/QUOTE]

jak już napisałam w innym wątku ja po prostu czytałam i się nie udzielałam, to forum pozwala na śledzenie wątków bez konieczności rejestracji, a resztę doczytałam dzisiaj śledząc wątki poszczególnych osób, wątek Kofeiny i jej postów, ogarnięcie tego zajęło mi prawie 4,5h dopiero skończyłam a i tak pewnie coś mi umknęło dlatego potrzebuję waszej pomocy.

PS. a baner jest stary, jeszcze z czasów projektowania baneru reklamowego do mojego sklepu :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest tak naprawdę, to przepraszam.
Nie chcę popadać w paranoję. Ja też kiedyś, zanim się zalogowałam, czytałam wątki może z rok? Funia była już na dogo dużo wcześniej ode mnie. Pokazała mi to forum. Byłam zafascynowana dziewczynami, które tak pomagały........Przyznam, że wtedy nie umiałabym prowadzić takiego śledztwa jakie Ty teraz prowadzisz...ale może jesteś bystrzejsza? ;)

W ostatnim czasie zostałam tak oszukana, że nie umiem już zaufać...

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj się ja to wszystko rozumiem, te podejrzenia, ja też bym pewnie tak samo zareagowała jak wy, z tym że teraz staram się nie zwracać uwagi na oskarżenia i pomóc w jedyny sposób jaki mogę pomóc, oczy mnie strasznie bolą bo czytałam zdanie po zdaniu próbując odnaleźć te wszystkie informacje, ale czuję w środku że pomimo tych wszystkich nasyconych jadem słów wypowiedzianych w moim kierunku, w którymś momencie może się przydać to co zbiorę do kupy.

Ot cała prawda dlaczego to robię :) nie wiem w jaki inny sposób mieszkając na drugim końcu polski mogłabym pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']j
Pamietałam z kim Wiolka miała kontakt wiec napsiałam pw do Marinki i Funi aby się do mnie szybko odezwały... od rana 25 byłyśmy w kontakcie... Funia pytała gdzie Fenek, więc jak tylko dojechałam do Rzeszowa zapytałam o niego... powiedzieli mi ze Wiolka oznajmiła im pewnego dnia że Feniu uśpiony a Daszkę po prostu zabrała i wróciła juz bez niej... na moja prośbę właścicielka mieszkania rozmawiała z wetem i dowiedziała się że Fenek został uśpiony 22 maja a Daszeńka 6 czerwca....
{...}
Jadąc po moje psy Lu_Gosiak i Marinka poprosiły mnie o przywieżienie tez ich piesków
Po psiaki byłam z Szogunicą.
Odebrałam więc Boczka-który jest u szogunicy do końca lipca... a potem ona wyjeżdża i musze mu znaleźć inne dt....
Sitka który jest u mnie w domu
Ślepą na jedno oczko Dyśkę którą przekazałm po powrocie w miejsce wskazane przez Lu_Gosiak
i Majkela... miał trafić do kojcowego hotelu pod Czestochową.... ale on by tam nei wytrzymał, to bardzo delikatne psiko, boi się wszystkiego , sika pod siebei przy gwałtownych ruchach... u mnei nei mogł zostać... poprosiłąm koleżankę i jest na dt u KAroliny Krauze w częstochowie..ale tylko do piątku...
Gdy Majkiel był u Wiolki dziewczyny zapąłciły jej niezłą kwotę za operację wyjecia śrutu... do operacji nigdy nie doszło, Wiolka go tylko wykastrowała... Karolina zauwazyłą ze Majkel piszczy przy robieniu kupy... podobno robił tak od kąd dziewczyny zgarnęły go z ulicy, Tylko ze Wiolka im sciemniłą ze przestał a nie przestał.... Karolina zabrała Majkela do weta, sama opłaciła wizytę badanie i leki... Psiak ma problem z prostatą, jego postata nei ejst w kanale miednicznym tylko zsuwa się w stronę brzucha, on bardzo cierpi gdy się wypróżnia... i miał tak cały czas gdy był u Wiolki... teraz jest na lekach...

i jeszcze poruszę sprawę Daszy porodu i gizelle...
wypowiedziałam się na Watku Daszy że ona śmierdzi... bo byłą u mnie w drodze powrotnej z dzierżoniowa... i faktycznie bardzo śmierdziała. ale ja juz psiałam na wątku Daszy że przeszło mi przez myśl, że taki miała Wiolka plan... nadłozyła drogi aby mnie odwiedzić... bardzo chciała przyjechac na herbatę... i po tych jej matactwach uważam że byłaby zdolna ją wypryskać jakimś świństwem (Miłosz nawet nie musiał tego widzieć) zebym to poczuła i napisała na wątku... i pogrążyłą gizell...... Dasza śmierdziała szambem i tu nie mam wątpliwości, tylko pytanie od kiedy i z czyjej winy...

[/QUOTE]

To wszystko prawda...tego dnia przeżyłam szok.
Właśnie szykowałam się do pracy, kiedy zadzwoniła Funia z tą wiadomością. Kazała mi wejść na dogo. Tam znalazłam pw od Danavas z prośbą o pilny kontakt.

Okazało się, że w niektórych sprawach zostałam oszukana - tak jak z operacją łapki Rudzika, która miała mieć miejsce zanim ten dom stał się DS.

Na początku - przez miesiąc płaciłam za karmę 200zł . Później dostałam propozycję, że pieniążki, które będę wpłacała zostaną przeznaczone na operację łapki Rudzika.

Poniżej zamieszczam końcowe rozliczenie Rudzika:

Ponieważ Rudzik vel Majkel ma już domek, a jego saldo wynosi:

[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table"]
[TR]
[TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl85"][COLOR=#ff0000][U][I][B]Saldo:
[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl85"][/TD]
[TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl86, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]+290,36 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Zgodnie z wolą darczyńców oraz Wioli i moją kwotę tę dzielimy następująco:
70,00 zł - dla Wioli na pokrycie faktury za operację łapki
130,00 zł dla Kseni - jako opłacenie deklaracji Wiolki za I 1/2 VII 2013
90,36 zł + 20$ - dla Dropsika

50 euro przesłane przez Alicję S. z fb
zostało wymienione przeze mnie w kantorze:

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7403/wymianawaluty001.jpg[/IMG]
I przelane w postaci gotówki w złotych na konto Wiolki z przeznaczeniem na operację łapki Rudzika

W styczniu "Wiola" oznajmiła, że chce zostać DS. Umowy nie podpisałyśmy.
Planowałam pojechać tam 23.06. (bez zapowiedzi), ale życie zweryfikowało moje plany:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ktoś tu oszalał. :mad:KosmyczekKamyczek to moja córka.Jakim cudem ją wpisałaś? Bo zrobiła bazarek na rzecz Budryska , a usługę chciała kupić Kofeina?
Zaraz i ja się okażę być tym potworem.
Usuń ją z tej listy, bo dziewczyna nie zmyje z siebie tego błota.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']A kim Ty jesteś i kto cię w ogóle prosił o jakieś zestawienie? Trzeba mieć trochę rozeznania w Forum, żeby się pchać w taki wątek.[/QUOTE]


Dokładnie!!! To zaczyna zakrawać na jakąś czarną komedię co się tu dzieje...
Gdy czytam ile kasy płynęło do tej kobiety, to wszystko jest zupełnie jasne skąd u niej pomysł takich historii chwytających za serce...
Nie pierwsza to afera i zapewne nie ostatnia, szkoda tylko, ze coraz więcej normalnych ludzi odchodzi z forum...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...