Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

Jakieś dziwne tu są powiązania... Boczek był wcześniej u karmelci. W tym czasie, kiedy Iga "uciekła" (podobno pod koniec października), karmelcia udzielała się na jego wątku. To jest wpis z 2 listopada:
[quote name='karmelcia']hej hej....U boczka wszystko ok,biega nawet na specerach!!!ale zrobil sie troche niedobry,maltretuje biednego Alberta ,ktory tak na marginesie jest 3 razy wiekszy od niego....i jak Boczek ma ochote lezec wlasnie na tej podusi,albo jesc z michy innego psa...to zwyczajnie je przegania!!!!jest dosc dominujacy ,niestety,ja staram sie to ukrucic oczywiscie zeby inne pieski nie czuly sie terroryzowane!!!!ale ...roznie to bywa ,same wiecie,nie da sie 24 h siedziec z psem,a jeszcze poza tym....Boczek to taka jeczy dupka...jak sobie cos ubzdura w glowie bo np rozmrazam miecho na obiad ,bedzie siedzial pod szafka i jeczal zebym mu to dala,ja jestem twarda i nie daje sie ale czasem 3 godz jeczenie doprowadza do wrrrrrrr,tak samo jest z ugotowanym juz obiadem....cos z gara pachnie to boczek usiadzie pod kuchenka i koncert....i to nie piszczenie tylko taki lament!!!!!ale odpuszczac mu nie wolno bo bedzie pewnie jeszce wiekszym jeczkiem!!!!!!![/QUOTE]
Tymczasem o "zaginięciu" Igi powiadomiła dopiero 6 listopada, tłumacząc się, że nie miała dostępu do netu. Widocznie internet działa u niej wybiórczo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jezuuuuu
trzeba sprawdzić wszystkich z kim się kontaktowała i komu przewoziła psy

nie rozumiem wątku boczka
tam cały czas sielanka
ktoś coś wie gdzie on jest i czy wogóle jest[/QUOTE]
Sprawdziłam-pw było 31 maja. Miał to być profesjonalny DT z behawiorem. Uśpiła mnie tym,że pisała o sprawdzaniu wszystkiego "jak nie zobaczysz to h... wiesz".
Boczek-na fb było info,że jest u niej od początku czerwca (nie pamiętam kto pisał Alta Caraya czy Sieropsiniec)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia ja ogólnie jestem tu nowa i nie znałam jej wcześniejszych nicków .
Najgorsze jest to że ona sama sobie odpisywała z różnych nicków bodajże wątku z Tobim
tak jak pisałam wcześniej zamieściłam o niej informację na forum o owczarkach australijskich

Link to comment
Share on other sites

Jednego nie rozumiem, czy jest znane miejsce pobytu tej kobiety?
jesli tak, skoro jest poszukiwana listem gonczym dlaczego nie zostala jeszcze ujęta? zniknęła gdzies po wykryciu "akcji"?
Czy moze została zatrzymana i w tej chwili zbierane są dowody? Nie wiem czy ogłaszać ze taka osoba jest poszukiwana czy tylko szukamy ofiar?
Rozumiem, że list gonczy zostal wystawiony wcześcniej ze względu na inne wykrocznenia (nie zwiazane psami?) i stad zmiana tożsamości nie tylko w realu ("Wiolka") ale także i na forum z kofeina na wiolka? [udawany zgon?]

Czy ktos moglby, bardzo prosze najlepiej datami uporządkować, tzn np.

X.2008 pojawienie sie na dogo pod nickiem takim i takim
XII.2008 reklama DT blablabla
I.2009 umieszczenie psa...
III.2009 'zgon' kofeiny, pojawienie sie Wiolki ...
itd?

To uporządkowałoby całą sprawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']Jednego nie rozumiem, czy jest znane miejsce pobytu tej kobiety?
jesli tak, skoro jest poszukiwana listem gonczym dlaczego nie zostala jeszcze ujęta? zniknęła gdzies po wykryciu "akcji"?
Czy moze została zatrzymana i w tej chwili zbierane są dowody? Nie wiem czy ogłaszać ze taka osoba jest poszukiwana czy tylko szukamy ofiar?
Rozumiem, że list gonczy zostal wystawiony wcześcniej ze względu na inne wykrocznenia (nie zwiazane psami?) i stad zmiana tożsamości nie tylko w realu ("Wiolka") ale także i na forum z kofeina na wiolka? [udawany zgon?]

Czy ktos moglby, bardzo prosze najlepiej datami uporządkować, tzn np.

X.2008 pojawienie sie na dogo pod nickiem takim i takim
XII.2008 reklama DT blablabla
I.2009 umieszczenie psa...
III.2009 'zgon' kofeiny, pojawienie sie Wiolki ...
itd?

To uporządkowałoby całą sprawę.[/QUOTE]

przydałaby sie pomoc moda
i sprawdzenie jej wszystkich nicków

Link to comment
Share on other sites

Ona nie była znana we Wrocławiu.Nigdy nie myślałam,że jest od nas.Czy ona miała jakiś nick wcześniej? Odbierała niby w strasznym stanie sunię od Michelle 4.Były informacje jakoby urodziła dziecko.Czy mi się kiełbasi czy dobrze pamiętam.
Chyba wydany jest za nią list gończy nie za psy.Ciekawe za co.
Straszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ona nie była znana we Wrocławiu.Nigdy nie myślałam,że jest od nas.Czy ona miała jakiś nick wcześniej? Odbierała niby w strasznym stanie sunię od Michelle 4.Były informacje jakoby urodziła dziecko.Czy mi się kiełbasi czy dobrze pamiętam.
Chyba wydany jest za nią list gończy nie za psy.Ciekawe za co.
Straszne.[/QUOTE]
na wrocławskim byllowatym była jako gorzkaczekolada[URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/109932-GorzkaCzekolada292[/URL] . J jako kofeina mieszkała we Wrocławiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/121865-Kofeina[/URL]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

Polecam zerknąć na wątek [URL]http://http://www.dogomania.pl/forum/threads/239522-Handel-psami-do-Niemiec-uratowany-Kapselek?[/URL] tam Wiola&Miłosz bardzo zaciekle broni danavas. Danavas "współpracuje z Balbiną R. z niemieckiej fundacji TiNo (ktoś wspominał że W&M współpracowała z jakąś niemiecką fundacją). Boczek to jeden z psów Danavas przez jakiś czas przebywał u niejakiej szogunicy, która przechowywała częśc psów danavas przed wywiezieniem ich przez BR do niemiec. Część psów wcale nie musiała jechać w nieznane do niemiec tylko było usypiana jak odpowiednio "zarobiły"
wydarzenie na FB w sprawie danavas: [URL]https://www.facebook.com/events/410903762326946/[/URL] wspominane jest tam, że część osób usuniętych z OTOZ Częstochowa planuje otworzyć fundacje (wśród usunietych jest danavas, bunnyschok, Sylwia D.) może chodziło o sieropsiniec. Zioberek która prowadzi stronę Sieropsinca według mnie należy do "towarzystwa wzajemnej adoracji" i żerowania na nieszczęściu psów razem z w&m, danavas , karmelcią
Wy jak sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...