Jump to content
Dogomania

CACIB Warszawa - 13-14.07


owczarek'ab

Recommended Posts

[TABLE="width: 98%"]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]Miejsce - Place[/COLOR][/FONT][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]HIPODROM - Szwadron Jazdy RP, Warszawa-Stara Miłosna, ul.Szkolna 14[/SIZE][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries[/COLOR][/FONT][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"][B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000]2[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000][B].07.201[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000]3 [FONT=helvetica ce]- termin ostateczny, nie będzie przedłużany ![/FONT][/COLOR][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Opłaty - Entry Fees[/COLOR][/FONT][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"][/TD]
[TD="width: 87%"][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Wystawcy krajowi:[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B] 130 zł[/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B] 100 zł[/B]
- za psa w klasie baby, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu) [B] 40 zł
[/B]- za psa rasy polskiej (bez katalogu) [B]1,23 zł
- [/B]Najlepsza Para (bez katalogu) [B]30 zł
- [/B]Najlepsza Grupa (bez katalogu) [B]30 zł
[/B]- konkurs Młody Prezenter(bez katalogu)[B] bezpłatnie

[/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][COLOR=#FF0000]UWAGA ! [/COLOR][/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000]Przyjęte zostaną wyłącznie zgłoszenia za które opłaty wpłyną na konto oddziału do dnia 4.07.2013 r.

[/COLOR][/FONT][/B]
[TABLE="width: 98%"]
[TR]
[TD="width: 100%, colspan: 2"][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]Sędziowanie grup / Division of groups[/COLOR][/FONT][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 13%"] [/TD]
[TD="width: 87%"][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]13.07.2013 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 6, 7, 8, 10
14.07.2013 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 9[/SIZE][/FONT][/B][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000]

[/COLOR][/FONT][/B]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2013_m&oddzial=warszawa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
Potrzebuje pomocy od osób mieszkających w Warszawie. Kombinujemy z koleżanka w jaki sposób dostać się na teren Hipodromu po opuszczeniu autobusu/pociągu.
Z pociągiem jest problem bo dojeżdża dopiero o 10:30 do Warszawy Wschodniej więc to trochę za późno. Z autobusem lepiej bo jest o 8:10. Jak najszybciej i bezproblemu dostać się na teren Hipodromu? Polski Bus zatrzymuje się tu: [B]Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska s. 14,[/B][B]Adres:[/B] ul. Puławska 145, 02-715 Warszawa. Radex staje tu:[B][B][B]Warszawa, Pl. Defilad, Parking PKiN.
[/B][/B][/B]Mam nadzieję że znajdzie się ktoś pomocny kto pomoże wybrać odpowiednią trasę dojazdu. Czekam na informację.
W ostateczności mamy wersję przyjazdu dzień wcześniej i nocowania w namiocie/przyczepie jeśli nie uda nam się zorganizować przyzwoitego transportu. Mam nadzieje że organizatorzy pozwolą na rozłożenie namiotu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='green-girl']Witam
Potrzebuje pomocy od osób mieszkających w Warszawie. Kombinujemy z koleżanka w jaki sposób dostać się na teren Hipodromu po opuszczeniu autobusu/pociągu.
Z pociągiem jest problem bo dojeżdża dopiero o 10:30 do Warszawy Wschodniej więc to trochę za późno. Z autobusem lepiej bo jest o 8:10. Jak najszybciej i bezproblemu dostać się na teren Hipodromu? Polski Bus zatrzymuje się tu: [B]Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska s. 14,[/B][B]Adres:[/B] ul. Puławska 145, 02-715 Warszawa. Radex staje tu:[B][B][B]Warszawa, Pl. Defilad, Parking PKiN.
[/B][/B][/B]Mam nadzieję że znajdzie się ktoś pomocny kto pomoże wybrać odpowiednią trasę dojazdu. Czekam na informację.
W ostateczności mamy wersję przyjazdu dzień wcześniej i nocowania w namiocie/przyczepie jeśli nie uda nam się zorganizować przyzwoitego transportu. Mam nadzieje że organizatorzy pozwolą na rozłożenie namiotu :)[/QUOTE]
Wiesz co ja w tamtym roku jechałam z "ronda wiatraczna", ale nie polecam bo autobus jedzie przez jakieś wsie na około i jechałam chyba 1,5 godz, a to było zaledwie może 20 km od tego ronda, więc masakra, potem jak już w starej miłosnej autobus mnie wysadził to musiałam gdzieś na około iść, trudno było trafić i było dość daleko od tego przystanku. Z warszawy nie jestem, ale bardzo często tam jestem jednak mam tak tragiczną orientację w terenie, że nie za wiele mogę pomóc :lol: Ale na stronie zkwp jest napisane, że można nocować za jakąś tam opłatą :)

Link to comment
Share on other sites

Z Wschodniego możecie podjechać 123 aż do skrzyżowania z Ostrobramską. Potem na Ostrobramskiej wsiąść w 502 i wysiądziecie mniej więcej na wysokości Szkolnej. Troszkę będziecie musiały iść do przodu bądź się cofnąć jeśli wysiądziecie na przystanku za zakrętem. Potem przejdziecie na drugą stronę ulicy i tam między domkami jest uliczka, która prowadzi wprost do wejścia na Hipodrom. Popatrzcie sobie na stronę podaną w poprzednim poście.

[url]http://warszawa.jakdojade.pl/?fn=ostrobramska&tn=szkolna&d=03.07.13&h=16:02&ia=false&cid=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Z wschodniej lepiej się przesiąść do pociągu, dojechać do wesołej a stamtąd jest autobus który podjeżdza pod sam hipodrom! przystanek jest przy wjeździe samochodów na parking - według mnie najlepsza opcja tak jechałam we wrześniu dwa razy na krajową i na klubową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A pytanko do osób z Warszawy tudzież, które już dojeżdżały - z którego miejsca dojadę najszybciej/jest najbliżej? Rondo Starzyńskiego, Dworzec Gdański, Centrum czy Dworzec Zachodni?[/QUOTE]

A to 502 nie jedzie z Centrum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']I na listę osób zgłoszonych na wystawę :)[/QUOTE]

I się doczekalismy :)

Plan sędziowania:
[URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_plan.pdf[/URL]

i wykaz:
[URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_wykaz.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']I się doczekalismy :)

Plan sędziowania:
[URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_plan.pdf[/URL]

i wykaz:
[URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/2013_Warszawa_wykaz.pdf[/URL][/QUOTE]
o pięknie dziekuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...