Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kotajka - szkoda że nie cyknełaś!
Jak byłam gospodarzem kiedyś na wystawie, to chciałam z ciekawości zajrzeć do katalogu znajomej, żeby zobaczyć stawkę aussików, a ona zaczęła się ze mnie śmiać, że mi nie wolno. Nie zakumałam na początku o co chodzi, ale faktycznie - nikomu z obsługi ringu nie wolno tego robić. Faktem jest, że tak naprawdę w kartach psów są wszystkie dane, ale jednak katalog ma immunitet. I dobrze, tylko szkoda że nie wszyscy tego przestrzegają.

Link to comment
Share on other sites

[/quote]Cacib dostał pies z champ res cacib dostał pies...... który zajął 2 miejsce w champ. :D:D

ktoś mi tu pare rzeczy wytłumaczy???[/quote]

No tu akurat jest wszystko OK. Sędzia prosi do porównania o res. CACIB drugiego psa/sukę z klasy, z której pies/suka dostał CACIB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota-ta-dorota']:crazyeye:strasznie mi sie podoba ten bernardyn z łatą tak na ciemno obrzeżoną.....
czyje to maleństwo:roll:Twoje Berdi:lol:
pozdrawiam :lol:Dorota:lol:[/quote]
Moje to maleństwo, moje :loveu: dzięki!:loveu:
Odwiedziłam sobie Twoją stronkę, sliczności, szczególnie te maluszki!:loveu::loveu::loveu: sama słodycz!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poszukuję pozostawionej :placz: różowej, skórzanej obroży ozdobionej kryształami Svarovskiego ( razem z czarną skórzaną smyczą) przy ringu na którym były oceniane chińskie grzywacze. Może ktoś takową zgubę znalazł??? Ewentualnego znalazcę bardzo proszę o kontakt na Pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...