Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beznadziejny ten rozkład, ja nie znam nazwisk jakiś osób z zagranicy np co pierwszy raz do Polski jadną np i skąd niby mam wiedzieć ile spanieli tyb. tam zostało zgłoszonych? W ogóle to mogli to w pdfie zrobić, wtedy by się w wyszukiwarke wpisało interesującą każdego rase i nie trzebaby szukać tyle było... bezsens ... ale z tego co narazie widze mniej więcej po przydomkach hodowlanych, to jestem przerażona..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Beznadziejny ten rozkład, ja nie znam nazwisk jakiś osób z zagranicy np co pierwszy raz do Polski jadną np i skąd niby mam wiedzieć ile spanieli tyb. tam zostało zgłoszonych? W ogóle to mogli to w pdfie zrobić, wtedy by się w wyszukiwarke wpisało interesującą każdego rase i nie trzebaby szukać tyle było... bezsens ... ale z tego co narazie widze mniej więcej po przydomkach hodowlanych, to jestem przerażona..[/QUOTE]

ale to nie jest po to, żeby sie dowiedziec jaką ma się konkurencje, tylko po to, żeby dowiedzieć się czy zostało się przyjętym :p :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ale to nie jest po to, żeby sie dowiedziec jaką ma się konkurencje, tylko po to, żeby dowiedzieć się czy zostało się przyjętym :p :shake:[/quote]

Dokładnie tak. Ostatnie szansa na dosłanie brakujących dokumentów warunkujących zgłoszenie.:mad:
Ktoś chciał w pdf? W okienku przeglądarki też działa Ctrl+F :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Ilość. Nie wiem jak mój maluch się zachowa w takim tłumie.
O konkurencje nie mam sie co martwić, on i tak jest w klasie szczeniąt, więc mi to lotto, z dorosłymi i tak nie będzie rywalizował przecież, on jedzie tam tylko się przyzwyczajać do wystaw etc, sama chcę go sprawdzić jak się zaprezentuje pierwszym razem i ewentualnie co wymaga jeszcze dopracowania. A co do tej 'konkurencji' to rok temu była podobna liczba, bo się z Czech najechało psiaków i nawet niektóre osobniki będą z tamtego roku, a resztę znam z innych wystaw i są to wspaniałe psy, więc tym bardziej jestem ciekawa kto wygra w takim 'starciu', kiedy sędzia będzie aż z Honk-Kongu i przecież nie zna tutejszych relacji i rankingów hodowli, bo tutejsi sędziowie czasem mierzą takimi miarami, ale to juz inna bajka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ale to nie jest po to, żeby sie dowiedziec jaką ma się konkurencje, tylko po to, żeby dowiedzieć się czy zostało się przyjętym :p :shake:[/quote]

To równie dobrze mogli np wysłać to potwierdzenie mailem, bo tak czy siak nie mozna całej stawki się dopatrzeć. Ale ja tak nie pracuję, więc nie wnikam w ich systemy....

Link to comment
Share on other sites

McDzik a co to za różnica ile psów na ringu będzie? Na wystawie będzie ok 1000 psów każdego dnia (chyba więcej, nie znam szczegółów), to żadna różnica ile będzie na ringu - bo wokół neigo będzie ich kilkaset razy więcej. Więc nie masz się czego obawiać, skoro psiak jedzie się oswajać z wystawą, przyjedziesz wcześniej i nie będziesz miała problemu :)
Ja pamiętam jak pierwszy raz jechałam z moją małą na wystawę, było to na szczęście na powietrzu, ale też to nowe miejsce, to przespała u Asiaczka pod autem całą wystawę ;) Także nei przejmuj się, będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']McDzik a co to za różnica ile psów na ringu będzie? Na wystawie będzie ok 1000 psów każdego dnia (chyba więcej, nie znam szczegółów), to żadna różnica ile będzie na ringu - bo wokół neigo będzie ich kilkaset razy więcej. Więc nie masz się czego obawiać, skoro psiak jedzie się oswajać z wystawą, przyjedziesz wcześniej i nie będziesz miała problemu :)
Ja pamiętam jak pierwszy raz jechałam z moją małą na wystawę, było to na szczęście na powietrzu, ale też to nowe miejsce, to przespała u Asiaczka pod autem całą wystawę ;) Także nei przejmuj się, będzie dobrze:)[/quote]

Dzięki :) No ale ja się boję, że się wystaraszy trochę i w ogóle.. Bo patrz, Ty masz bernardyny i one są wielkie, to jakoś im tak chyba lepiej patrzeć na te 1000 psów, gdzie praktycznie każdy jest od nich mniejszy lub równy.. A mój Arni to takie maleństwo po prostu.. nieco ponad 4kg waży.. i te wszystkie psy takie wielkie dla niego bądą.. Jak narazie to był ostatnio towarzysko na CACIB Rzeszów, weszłam z nim i wiesz, nawet źle nie było, trochę speszony na początku był, ale potem nawet się bawił z jakąś beagielką, jak rozmawiałam z włascicielką :) Tylko ja zawsze musze mieć jakieś obawy :D No ale może mu będzie rażniej trochę, bo jego hodowczyni tam będzie z jego tatusiem i ciocią :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...