Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']Myślę, że to jeszcze za wcześnie na myślenie o tej wystawie - ona będzie wtedy ponad 2 razy starsza niż jest teraz - najpierw niech wyrośnie na ładną sunię, a dopiero później będziemy decydować, gdzie ją zapisywać, a gdzie nie :)
Ale na wystawie będziemy na pewno, no tak blisko i nie być, to byłby grzech :cool3:[/quote]

No właśnie. Baardzo blisko macie. :razz:
Ja tam będe na MP, w trzy dni. Jak w piątek nie pójde na lekcje, to przecież nic się nie stanie, no nie? :loveu:
Szkoda tylko że bernardyny wchodzą jako ostatnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marymek']Tzn. nie wiem. Chodziło mi o ocene. Przy sędziach są wypisane na ostatnim miejscu, więc tym się sugerowałam.[/QUOTE]
W Katowicach zawsze jest to wszystko w kolejności alfabetycznej, czyli Bernardyny idą pierwsze, nawet jeżeli w rubryczce przy p. sędzinie jest napisane inaczej ;) Tyle z moich doświadczeń wiem, hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']W Katowicach zawsze jest to wszystko w kolejności alfabetycznej, czyli Bernardyny idą pierwsze, nawet jeżeli w rubryczce przy p. sędzinie jest napisane inaczej ;) Tyle z moich doświadczeń wiem, hehe ;)[/quote]

Aa, no to dobrze. W takim razie ja coś poknociłam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cena jest tragiczna...
A sędziego zupełnie nie znam...
Myślę, że to, czy my pojedziemy zależy od wyniku z poznania...
Mamy w końcu ambicje zrobić Chempionat Młodzieżowy:)

I przy okazji pytanko, czy jak na karcie oceny w KLASIE MŁODZIEŻY mam zaznaczone CWC, to chodzi tu o wniosek na Chempiona Mł. czy sędzia się pomylił, i zmarnuje mi się ten wynik, bo zaznaczył nie to co trzeba???:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Że co? Ojaaa... to ja idę chyba tylko w niedzielę i/lub sobotę :roll:[/quote]


No nie mają na kim zarabiać. Tylko że to jest tak, że jak powiedzmy w sobote staniesz na pudle, to w niedziele na eliminacje nie idziesz, i zwracają Ci pieniądze jeśli byłaś zgłoszona (?).
Ja ide na MP w piątek, sobotę i niedzielę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

W ubieglym roku wystawa byla limitowana a w tym juz nie jest?? czy ja czegoś nie dopatrzylam na stronie?? Nas tez ocenia pan z Honkongu i jedziemy dla samego zobaczenia co i jak oraz pokazania sie :razz: co prawda cena jest faktycznie powalająca :mad:ale to chyba będzie druga i ostatnia międzynarodówka nasza w przyszłym roku... wiec niech bedzie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']W ubieglym roku wystawa byla limitowana a w tym juz nie jest?? czy ja czegoś nie dopatrzylam na stronie?? Nas tez ocenia pan z Honkongu i jedziemy dla samego zobaczenia co i jak oraz pokazania sie :razz: co prawda cena jest faktycznie powalająca :mad:ale to chyba będzie druga i ostatnia międzynarodówka nasza w przyszłym roku... wiec niech bedzie. Pozdrawiam[/quote]

Wystawa nie jest limitowana ze względu na nominację na Crufts 2009. Co do ceny to zgłoszenia nadesłane do 11.01.2008 są objęte obniżoną opłatą (opłacić można później do 27.03.2008 ). Tego również w ubiegłym roku nie było. Więc jak ktoś jest zdecydowany to może nie warto czekać do ostatniej chwili. Później będzie gorzej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W pprzednich latach cena z terminu zgłoszenia obowiazywała do dnia przed wystawa. Tylko opłaty dokonywane na wystawie były wyzsze.
I byłam juz na kilku wystawach z nominacja na Crufts - ale Katowice sa 1 która z tego powodu podnosi cene. Ciekawe czy z tej samej okazji Spodek ulegnie cudownemu rozciągnięciu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...