Jump to content
Dogomania

Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koleżanki córka jeździ do Irlandii jakimś środkiem transportu / w sensie autobusem lub busem/ i oni podobno przewożą też zwierzęta. Ona pytała o kota bo kota ma ale małego psa też pewnie by wzięli. Tylko, że oni jadą ze Szczecina... Podpytam ją co to za przewoźnik... Moze z innych miast też jadą i może psiaka by zabrali... Bo jak do Irlandii jadą to do Anglii pewnie też ;).

Link to comment
Share on other sites

Transport załatwiony-tamten pierwszy pan sie nadal nie odzywał od 22/07 pomimo 3 wiadomośći które do niego wysłałam,więc zdecydowałam nie czekać dłużej tylko załatwić gdzie indziej. Misia będzie jechać z firmą Linora :)Iza pewnie z Tobą sie skontaktują co do odbioru Misi bo łatwiej będzie samemu się dogadać gdzie macie się spotkać itp.Za 800zł będzie więc więcej jak pierwszy pan(miało być 600) ale nie tak tragicznie jak inne transporty.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki bardzo prosze zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']To wspaniale, że już transport załatwiony:)
Oj maleńka gdybyś tylko wiedziała co los ci szykuje:D[/QUOTE]

Teraz tylko sie borykamy z transportem na terenie polski bo się okazało że pks jest...ale dzień wcześniej i dzień później a nie wtedy kiedy potrzebujemy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='b-b']To jeszcze 5 dni:)
A jak tam mała. Nie ma wieści ani fotek?;)[/QUOTE]Nie ma nowych fotek, będą na pewno przed wyjazdem :) U Misi wszystko dobrze. Jest małą niszczycielka, bo pogryzła ubranko posterylkowe :D

[quote name='__Lara']To Misia Brytyjką zostanie :)[/QUOTE]Tak :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo prosimy o pomoc w finansową na wyjazd Misi do Anglii. Chcemy by firma transportowa przyjechała po nią do Suwałk, bo podróż do Gdańska jest z przesiadką i jedzie się ok.13godzin. To bardzo długo. Do tego ja nie bardzo mam jak zawieźć Misię do tego Gdańska, bo od niedzieli mam gościa i nie mogę go samego zostawić w domu, bo przyjeżdża z dwoma psami. Kasia Antosiewicz (przyszła właścicielka Misi) ma uzbieraną kwotę na trasę Gdańsk-Anglia, brakuje tylko na trasę Suwałki-Gdańsk. Nie wiemy jeszcze jaki to koszt, bo czekamy na odpowiedź firmy transportowej. BARDZO PROSIMY O POMOC!!!! Na koncie Misi jest 179,30zł, ale będę musiała z tego wziąć na odrobaczenie i tabletki uspokajające na podróż.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...