Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

zagłosowane w Krakvecie...ale koty górą jak widze....

 

już nie pierwszy raz :(

 

Czy wy też dostajecie powiadomienia z dogo, które lądują w spamie? Zawsze dostawałam normalnie na poczcie. Od kilku dni - brak. Myślałam,z ę cos z dogo nie tak. Ale chciałam usunać spam - dla bhp weszłam i patrzę, a tu powiadomienia z dogo. Teraz to juz całkiem misz masz na poczcie mam

Link to comment
Share on other sites

już nie pierwszy raz :(

 

Czy wy też dostajecie powiadomienia z dogo, które lądują w spamie? Zawsze dostawałam normalnie na poczcie. Od kilku dni - brak. Myślałam,z ę cos z dogo nie tak. Ale chciałam usunać spam - dla bhp weszłam i patrzę, a tu powiadomienia z dogo. Teraz to juz całkiem misz masz na poczcie mam

U mnie powiadomienia z dogo na razie nie trafiają do SPAM-u.

 

Głos oddany  STOZ "Zwierzak", ale koty mają przewagę prawie 200 głosów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aimez - Karo pojechał do domu 2 mies po zabiegu (2 mies. siedział w lecznicy, bo go doktor nie chciał puścić wczesniej) - więc oprócz nieforsowania go na długich spacerach nie mial innych zaleceń. A jesteś na FB? To podesłałabym Ci wydarzenie suni asta, która również miała operację więzedeł 2 łap jednocześnie i śmigała po 4 dniach po zabiegu

Link to comment
Share on other sites

Moja corka ma facebooka......moge poczytac. Wyslij mi prosze linka.

Dago 16 maja jest miesiac po operacji. Tylko, ze Moje Cudo w czerwcu skonczy juz 11 lat....wszystko moze sie zrastac troche wolniej. Jest dzien kiedy ladnie chodzi innym razem kuleje.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...