Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

A z rodzinką Karusia nie ma kontaktu - zdjęcia można mailem wysłać przecież 

 

z rodziną Karusia to ja kontakt mam - telefoniczny - pani niestety z tych, co nie umieją nic innego oprócz zadzwonić i opowiedzieć :( zdjęc nie umie wysłać choć kiedys jej próbowałam opowiedzieć - może gdyby ktos podjechal i jej pokazal, bylaby w stanie to zrobić. Syn pewnie wyjechał - a mi obiecal i pewnie zapomnial :(

Link to comment
Share on other sites

a ja juz sie nie oszukuje:)

 

 

eee...no musi się udać :) rozmawiałam z panią Izą wczoraj, nawet z jej synem ...pani iza mówiła, ze nie mogą sie z Alicja umówic - jak jednej pasuje, to drugiej nie bardzo i odwrotnie - za to słyszałam jak Karuś darł ryja, bo akurat ktos zadzwonil do drzwi :) Z Karusiem zdrowotnie jest wszystko ok. Z lecznicy e-mail dostałam z zapytaniem jak się czuje i czy mogą prosić filmik jak chodzi...no więc muszę molestować Alicję, a jak znajde jeszcze kogoś to też będę molestować. Że też ten Rybnik to jakiś taki ...niedogomaniacki :(

Link to comment
Share on other sites

drze - i to glośno :)

 

a teraz pytanko - pomysł, cokolwiek :(

 

dzisiaj w Kielcach, pod telegrafem znaleziono 7 szczeniaków ok. 8 tyg.- schronisko odmówilo przyjęcia. maluchy są awaryjnie umieszczone w gabinecie wet., gdzie mogą przebywać do poniedziałku!!! macie jakieś pomysly?

 

10888398_323440901179768_590624420114966

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...