Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='Poziomka']Misia cudna jest. :)
Uwielbiam takie "maluchy". A dziękować to jeszcze nie ma za co ponieważ nie rozliczyłam się z pieniędzy posiadanych na koncie. Do tej pory nie dostałam odpowiedzi ani od Ick ani Beataczi.[/QUOTE]
juz pisze ;) niech zostana do dyspozycji STOZu . Ratowanie zwierzakow jest najwazniejsze.
andzia69 nie ma sie o co obrazac ,raczej ,,kombinowalam" czy ktoremus ze swoich zadeklarowanych psow nie przelozyc tej kaski ale niech i tak bedzie...
ciesze sie bardzo z domku Karo :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']juz pisze ;) niech zostana do dyspozycji STOZu . Ratowanie zwierzakow jest najwazniejsze.
andzia69 nie ma sie o co obrazac ,raczej ,,kombinowalam" czy ktoremus ze swoich zadeklarowanych psow nie przelozyc tej kaski ale niech i tak bedzie...
ciesze sie bardzo z domku Karo :) :)[/QUOTE]

Beataczl, dziękujemy bardzo :loveu: . Najbardziej potrzebująca na dziś Misia, na pewno się ucieszy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedz od Ick. Prosi aby pieniądze które zostały wpłacić na konto psiaka Maciusia także z dogomanii. Tylko teraz jak to zrobić? Ponieważ powinno zostać 50zł dla Beataczal która zdecydowała o przekazaniu ich dla Dziewczyn z Kielc oraz 317zł dla Ick. Razem 367zl. Na koncie Karo jest 351zł. Brakuje 16zł.

Link to comment
Share on other sites

Beataczl - ja się nie obrażam - bo i o co? :)

Wyszły jaja ze smyczą i obrozą Mirona...Jak pani jechala po Karo w pospiechu to nei miała nic - pewnie z wrazenia zapomniała, ze jej mówiłam, ze obroża i smycz jest do odesłania.

Jak odbierala Karo to wydawala jej go mloda lekarka, która chyba nei byal za bardzo w temacie smyczy i obroży - pewnie myslała, ze to lecznicowe wyposażenie...Pani iza się bardzo zdziwila jak na prośbę Mirona powiedzialam jej o odesłaniu smyczy i obroży, bo...zapłacila za to łącznie z miską i uszami wędzonymi w lecznicy !

no ale to wszystko było na wiariata...a ża pani iza kupiła Karusiowi normalną obrożę z jakimiś cekinami czy czyms tam i nie myslala, to wywaliła łancuszek do kosza :(

Miron - odkupimy tą obrożę i smycz, zeby już nie mieszać - tylko powiedz mi jaką, bo nie widziałam :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zostały przelane 42 zł na konto Zwierzak do rozdysponowania według potrzeb oraz 309 zł na konto Martika@Aischa dla Maciucia.:)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-(-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna-Szukamy-domowego-DT-POMOCY[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...