Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='Poziomka']To pisze. Piszę. :)[/QUOTE]

pisz,ale jako że byłam osobą,która swoimi bazarkami pokryła dużą część kosztów związanych z operacjami Karo poproszę ick i beatę o potwierdzenie na tym wątku,że żądają zwrotu deklaracji i na kogo je przekazują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']jak musisz, bo Cię ktoś naciska to zmień...mod sam przeniesie wtek do innego działu
[B]
jesli się coś zmieni, poknoci (tfu tfu) mam nadzieję, ze pomożecie wtedy[[/B]/QUOTE]

ja zawsze masz jak w banku,ale się nie poknoci pańcia przecież w Karo zakochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner'][quote name='andzia69']jak musisz, bo Cię ktoś naciska to zmień...mod sam przeniesie wtek do innego działu
[B]
jesli się coś zmieni, poknoci (tfu tfu) mam nadzieję, ze pomożecie wtedy[[/B]/QUOTE]

ja zawsze masz jak w banku,ale się nie poknoci pańcia przecież w Karo zakochana[/QUOTE]
Jestem zawsze do dyspozycji. :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz będą Oskary:)

Muszę, a przede wszystkim chcę podziękować wszystkim którzy pomogli wielkopsu poznać lepsze życie.
W szczególności Andzi69 za pilotaż spraw wszelakich, Devoner za bazarki i wspieranie Andzi69 kiedy było ciężko, Mironowi za schronienie dla chłopaka.
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za naprawę chłopaka, opiekę nad nim, za rabaty, bonifikaty itp. (mam nadzieję, że Mar.gajko doniesie doktorowi co trzeba:eviltong:).
Pragnę również serdecznie podziękować super księgowej Poziomce. Czy możemy liczyć na ciąg dalszy współpracy?:razz:
Dziękuję wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, którzy nie zostawili Karo samego w schroniskowym boksie.
A przede wszystkim dziękuję [B]Nowej Pani[/B] Karo.

Cieszę się, że w trakcie tego zimowego "spaceru" Karo mnie nie zjadł i wszystko skończyło się tak dobrze. I niech tak już zostanie:kciuki:

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie znaleźli kolejnej bidy potrzebującej pomocy. Zapraszam Was do kibicowania Misi, którą zabraliśmy interwencyjnie [url]https://www.facebook.com/events/602885626497951/610959812357199/?notif_t=like[/url]
Misia nie ma wątku na dogo. A może jest ktoś chętny do poprowadzenia go?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Teraz będą Oskary:)

Muszę, a przede wszystkim chcę podziękować wszystkim którzy pomogli wielkopsu poznać lepsze życie.
W szczególności Andzi69 za pilotaż spraw wszelakich, Devoner za bazarki i wspieranie Andzi69 kiedy było ciężko, Mironowi za schronienie dla chłopaka.
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za naprawę chłopaka, opiekę nad nim, za rabaty, bonifikaty itp. (mam nadzieję, że Mar.gajko doniesie doktorowi co trzeba:eviltong:).
Pragnę również serdecznie podziękować super księgowej Poziomce. Czy możemy liczyć na ciąg dalszy współpracy?:razz:
Dziękuję wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, którzy nie zostawili Karo samego w schroniskowym boksie.
A przede wszystkim dziękuję [B]Nowej Pani[/B] Karo.

Cieszę się, że w trakcie tego zimowego "spaceru" Karo mnie nie zjadł i wszystko skończyło się tak dobrze. I niech tak już zostanie:kciuki:

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie znaleźli kolejnej bidy potrzebującej pomocy. Zapraszam Was do kibicowania Misi, którą zabraliśmy interwencyjnie [URL]https://www.facebook.com/events/602885626497951/610959812357199/?notif_t=like[/URL]
Misia nie ma wątku na dogo. [B]A może jest ktoś chętny do poprowadzenia go?[/B][/QUOTE]


do mnie pije????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Misia cudna jest. :)
Uwielbiam takie "maluchy". A dziękować to jeszcze nie ma za co ponieważ nie rozliczyłam się z pieniędzy posiadanych na koncie. Do tej pory nie dostałam odpowiedzi ani od Ick ani Beataczi.[/QUOTE]

Ick ostatnio była na dogo 2 sierpnia, a Beataczl wczoraj. PW napisałaś do Beataczl czy Beataczi?

Link to comment
Share on other sites

no coz...panie się łobraziły i nie chcą gadać z pospólstwem szkodzącym psu

a ja slyszałam wczoraj jak Karo szczeka jak ktos zadzwonił do drzwi - a miał nie szczekać ;) w poniedzialek będzie mial zrobioną ścieżkę zdrowia z kawalków wykładzin, które koleżanka pani Izy przytaha, coby jednak ruszył tyłek poza dywan :)

no i ostatnio się darl, jak pani poszla do sklepu...mam, nadzieję, ze jedna fobia nie pogłębi kolejnej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...