Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']To zależy w jakim stanie jest :p
Ile lat?
Jakie zęby?
Czy dobrze na smyczy chodzi?[/QUOTE]
:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

w stanie niezłym,ma spore problemy z chodzeniem na smyczy i ciężko się koryguje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Mironie, tak nei w temacie Karo, czy to u ciebie jest ta ślepa haszczanka?
Jak ona, w jakim wieku? Pospamuj i napisz słów kilka.[/QUOTE]

O haszczance nic nie wiem :) U mnie przebywał Tashi ( Neron ^^) [url]https://www.facebook.com/events/252092604987352/252204641642815/?notif_t=plan_mall_activity[/url]

W tym momencie jest na konsultacji okulistycznej w Wawie. Zobaczymy jak wypadną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miron h']O haszczance nic nie wiem :) U mnie przebywał Tashi ( Neron ^^) [URL]https://www.facebook.com/events/252092604987352/252204641642815/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

W tym momencie jest na konsultacji okulistycznej w Wawie. Zobaczymy jak wypadną.[/QUOTE]

Sorry, o tego mi chodziło, nie wiem dlaczego jakoś wydawało mi się, że to sunia jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Doktor się urlopuje :)

Jutro będzie wracać Węgielkowa z zagramanicy to trza ją wykorzystać ;)[/QUOTE]

Że niby, Węgiełkowa wraca bo doktor się urlopuje, i oni coś razem mają, że chcesz ją wykorzystać, w sensie, że na urlop z doktorem ...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Że niby, Węgiełkowa wraca bo doktor się urlopuje, i oni coś razem mają, że chcesz ją wykorzystać, w sensie, że na urlop z doktorem ...?[/QUOTE]

:) Węgielkowa wraca SAMA :) doktor się urlopuje...a Karo....no cóż...nie wraca na razie do Kielc ;) proszę mocno trzymać kciuki :) nie powiem, dopóki nie będę wiedziała, czy...eee, bo sie wygadam zaraz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']:) Węgielkowa wraca SAMA :) doktor się urlopuje...a Karo....no cóż...nie wraca na razie do Kielc ;) proszę mocno trzymać kciuki :) nie powiem, dopóki nie będę wiedziała, czy...eee, bo sie wygadam zaraz ;)[/QUOTE]

bardzo mocno trzymam i czekam na wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Ty Andzia to jesteś.
Żeby tak w niepewności trzymać.
Człowiek już starszy jest serce słabe...[/QUOTE]

no straszne babsko z niej,powinna już coś napisać,a tu cicho,że aż strach:shake:

Link to comment
Share on other sites

chcialam wam napisać same dobre wieści...ale na razie dobre nie są :(

Karo pojechal dzisiaj do swojego nowego domu...i na tym koniec dobrych wieści :( Pani mieszka w bloku...na 3 pietrze. Od 18 probowali go różnymi sposobami przekonać do wejscia po schodach...pokonal schody od parteru i na połpiętrze ni ciula dalej :( i tak kilka razy....obdzwoniłam kogo się dalo, ale nikt nie mógl do Rybnika pojechać i pomóc pani :( Karo dzisiaj nocuje u znajomych pani na parterze, jutro spróbują znowu...ale czy sie uda? nie wiem :( jestem załamana, bo naprawdę super dom i super pani, ktorą by mial Karo dla siebie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...