Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='andzia69']a chociaż przystojny ten doktor? bo nei widziałam, ale Ty to chyba wiesz, ze blondyn - masz zdjęcia? :)[/QUOTE]

Przystojny :) tylko kurna, za młody :( dla mnie oczywiście, no i żonę ma uroczą.
Blondyn, wysoki. Zdjęć nie mam. Ale jak będziecie to chytrze go sfotografujcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Zbliża się czas płacenia za tymczas - pytam raz jeszcze ile mam wpłacić pieniędzy? Stara stawka 300 zł.?[/QUOTE]
[quote name='mar.gajko']Pewnie, pewnie. O doktorze ... sympatycznym. To Andzia godzinami :p
A Miron będzie gentelmen i miłośnik zwierząt za brak Karo na tymczasie przecie brał nie będzie ;)[/QUOTE]

Bardzo bym chciał, ale sytuacje mam jaką mam i sporo bezdomniaków na głowie:P Miejsce cały czas czeka, zablokowane a w tym czasie muszę odmawiać innym psowatym :P
100 zł mogę podarować :) No chyba, że Karo od doktora pojedzie do nowego domku :D To oczywiście kaska wróci na jego konto. Lub zadecydujecie, że umieszczacie go gdzieś indziej :)

Cieszę się bardzo, że wariat dochodzi do siebie i mam nadzieję, że już żadnego psikusa nie zrobi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Miron, dziekujemy że trzymasz miejsce dla Karo, który do Ciebie lada dzień wróci, o ile czegoś znowu nie złamie:-).[/QUOTE]

Miron ,dokładnie tak. Jesteśmy ci wdzięczne ,że nasz połamaniec ma dokąd wrócić :) Mam nadzieje ,że Karuś już więcej nic nie narozrabia ,bo już ma wystarczająco metalu w sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś robiłam Karusiowi ogłoszenia- te, które miały aktywacje na mojego maila regularnie odświeżam.
Obiecałam Poziomce, że zrobię mu kolejne pakiety, ale kiedy zapadła decyzja o zabiegu wstrzymałam się ale zrezygnowałam z zamiaru.
Jeśli podpowiecie mi na jakie województwo i na czyje dane zrobić ogłoszenia to je zrobię.
Jeśli macie pomysł na tekst- też nie pogardzę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Kiedyś robiłam Karusiowi ogłoszenia- te, które miały aktywacje na mojego maila regularnie odświeżam.
Obiecałam Poziomce, że zrobię mu kolejne pakiety, ale kiedy zapadła decyzja o zabiegu wstrzymałam się ale zrezygnowałam z zamiaru.
Jeśli podpowiecie mi na jakie województwo i na czyje dane zrobić ogłoszenia to je zrobię.
Jeśli macie pomysł na tekst- też nie pogardzę :)[/QUOTE]

ja taki krotki ustulałam:

"Karo to ok. 4-5 letni duży ok. 70 cm w kłębie psiak o wadze 42 kg.

Karo jest oddany, przyjazny, ufny w stosunku do osób które zna, zdystansowany wobec obcych. Nowo poznana osoba musi zdobyć jego zaufanie, ale jeśli Karo już zaufa, to bezgranicznie. Potrzebuje częstego, bliskiego kontaktu z człowiekiem, nie powinien być zamknięty w kojcu.

Karo potrzebuje konsekwentnego, stanowczego, ale łagodnego traktowania i mądrego prowadzenia. Lubi ćwiczyć, szybko się uczy, jest aktywny, za smakołyki potrafi zrobić wszystko. Dobrze funkcjonuje z innymi psami. Lubi wspólne zabawy i gonitwy. Zachowuje czystość, załatwia się poza kojcem. Jest zaszczepiony, wykastrowany.

Karo 02.06 przeszedł operacje więzadeł obu tylnych łap metodą TTA Rapid. W tej chwili jeszcze przez kilka mies. powinien mieć ruch ograniczony do spokojnych spacerów."


myślę, ze na woj. małopolskie, mazowieckie, lódzkie móglby być ogłaszany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Co tam u STYLOWCA HARDKAROWCA, nic sobie nie złamał ;)[/QUOTE]

wczoraj dzwonilam, ale nie rozmawialam z doktorem, bo zajęty - miał oddzwonić wieczorem i pewnie zapomniał...a dzisiaj ja zapomnialam :(
pani wet. powiedziała, ze wszystko jest ok, ale ze doktor powie więcej - jutro zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#EE82EE][/COLOR][SIZE=1][/SIZE][COLOR=#EE82EE][/COLOR][COLOR=#EE82EE][/COLOR][COLOR=#EE82EE][/COLOR][quote name='andzia69']wczoraj dzwonilam, ale nie rozmawialam z doktorem, bo zajęty - miał oddzwonić wieczorem i pewnie zapomniał...a dzisiaj ja zapomnialam :(
pani wet. powiedziała, ze wszystko jest ok, ale ze doktor powie więcej - jutro zadzwonię[/QUOTE]

Ciekawe, co więcej powie ;)
Może coś miłego?

[COLOR=#EE82EE]co z moją sukienką[/COLOR]?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...