Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='ewab']Musimy mieć informacje nt. kosztów operacji i opieki pooperacyjnej metodą TTA. To dla Karo duża szansa. Wierzę, że warto powalczyć o psiaka.[/QUOTE]

dokładnie potrzebna jest w miarę dokładna kwota,żeby było wiadomo na co się porywamy,ja też jestem za TTA,[B]może Ick w końcu wywiąże się[/B] [B]ze swoich obietnic odnośnie tych wszystkich bazarków co to miała na Karo zrobić[/B] i nie okaże się kolejnym krzykaczem,których było tak wielu jak Karo schronisko opuszczał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']dokładnie potrzebna jest w miarę dokładna kwota,żeby było wiadomo na co się porywamy,ja też jestem za TTA,[B]może Ick w końcu wywiąże się[/B] [B]ze swoich obietnic odnośnie tych wszystkich bazarków co to miała na Karo zrobić[/B] i nie okaże się kolejnym krzykaczem,których było tak wielu jak Karo schronisko opuszczał[/QUOTE]

Devoner dajmy spokój , proszę to nic nie da ...
Skupmy się na Karo bo pewnych rzeczy i tak nie zmienimy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Bardzo dziekujemy..
To mamy juz 363 zł..Super !!!!!!! Karma tez jest..
[B]Moje bazarki co miesiąc.Zbiore zapewne przeszło 150 zl. z bazarku co miesiac..[/B]
Czyli mamy juz prawie dwa misiące w hotelu liczac razem z moim bazarkiem.
Który zaraz zrobię jak Karo pojedzie do hotelu...
Karo musi szybko znalezć dobry domek aby miesiacami nam w hoteliku nie siedział....
Może jeszcze ktos potwierdzi jakąs wpłate i pomoże Karusiowi..
Kto zalozy mu nowy wątek.?
Jeszcze pare deklaracji Karus potrzebuje...A mrozy nadchodza...[/QUOTE]

o właśnie o tym mówię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']proszę dowiedz się też jak wygląda potrzebna opieka po operacji tak /wiesz tak tydzień po tygodniu /taka instrukcja obsługi[/QUOTE]


Niestety moimi kanałami nic się dziś nie dowiedziałam :(
Nie udało się im zdzwonić .
Tyle co się dowiedziałam , że info o opiece po zabiegu wydawane jest w formie pisemnej w tej lecznicy i to podobno bardzo dokładnie
i fajnie opisanej .

[quote name='takasobieagatka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253109-Dla-Karo?p=22145116#post22145116[/URL]

bazarek dla Karo.Toyota zaklepała 5 szt drobiu,4 jeszcze do wziecia,zapraszam ;)[/QUOTE]

Wielkei dzięki, zaraz pędzę oglądać :)

[quote name='Poziomka']Wpłaty na konto Karo 16.05.2014 - Tomasz S facebook - 20zł oraz Agata P facebook - 5 zł.
Stan konta 786 zł.[/QUOTE]

[quote name='Poziomka']Wpłaty na konto Karo 16.05.2014 - facebook Renata W - 77.67 przyjmijmy 78 zł oraz Arleta K - 300 zł.
Stan konta 1164 zł.[/QUOTE]


Super :) wiedziałam , że ludziska nie zawiodą :)
Ja mam jeszcze 20 zł od koleżanki , która chciała pozostać anonimowa , wyślę je razem z moją piątką z akcji fejsbukowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']a co tak u Karo ? spokojniejszy trochę po tych eskapadach do weta ? jak nóżka ?[/QUOTE]

z tego, co Miron mowił jest lepiej :) Dostał kolejne przeciwbólowe i przeciwzapalne jeszcze na 5 dni chyba

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

cieszę się,że Karusiowi lapiej :)
Jeśli koszty byłby taki to takiej szansy dla Karo nie możemy zmarnować .Tradycyjna metoda jest tańsza ,ale przy tak dużym psie ponowne zerwanie więzadła jest o wiele prawdopodobne niż przy TTL .Nie mówiąc o tym o ile więcej czasu zajmuje dojście do formy .
Czy ktoś polecał tego weta ? może by doradził jak lepiej dla psiaka razem obie nogi czy najpierw jedną potem druga.
Fundacje jakąś się znajdzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']cieszę się,że Karusiowi lapiej :)
Jeśli koszty byłby taki to takiej szansy dla Karo nie możemy zmarnować .Tradycyjna metoda jest tańsza ,ale przy tak dużym psie ponowne zerwanie więzadła jest o wiele prawdopodobne niż przy TTL .Nie mówiąc o tym o ile więcej czasu zajmuje dojście do formy .
Czy ktoś polecał tego weta ? może by doradził jak lepiej dla psiaka razem obie nogi czy najpierw jedną potem druga.
Fundacje jakąś się znajdzie .[/QUOTE]

Pan doktor sam podejmie decyzje czy da radę zrobić obie czy nie - ale to dopiero po zrobieniu rtg wszystkich kończyn w rożnych ustawieniach z tego co zrozumiałam.

W każdym razie dobrze by było zebrać chociaż na 1 łapę zanim pojedzie, w razie gdyby były 2 łapy to będzie trzeba dozbierać na 2 łapę...nie wiem czy się nam uda, bo to pomimo wielkiej zniżki cały czas sporo pieniążków. No i trzeba pamiętac i o karmie i o kosztach hoteliku - bo przecież potem wróci do hotelu.
Konto do zbiórki może udostepnić STOZ Zwierzak i będzie jak gdyby pod opieka Zwierzaka skoro tak musi być.
Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu - wyżebraniu :( To być albo nie być dla Karo.

Link to comment
Share on other sites

ŚTOZ "Zwierzak" uruchamia skarpetę na operację, koszty leczenia i ew. rehabilitację Karo. Wpłaty można kierować na konto

[B][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”
ul. Wesoła 51/307
25-363 Kielce
PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/B]

z dopiskiem "Dla Karo"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']ŚTOZ "Zwierzak" uruchamia skarpetę na operację, koszty leczenia i ew. rehabilitację Karo. Wpłaty można kierować na konto

[B][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”
ul. Wesoła 51/307
25-363 Kielce
PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/B]

z dopiskiem "Dla Karo"[/QUOTE]

Super :) To i bazar na fb można zrobić :)
Wiedziałam że to się tak skończy , najlepiej jak się mogło dla tego łotrzyka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']ŚTOZ "Zwierzak" uruchamia skarpetę na operację, koszty leczenia i ew. rehabilitację Karo. Wpłaty można kierować na konto

[B][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”
ul. Wesoła 51/307
25-363 Kielce
PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/B]

z dopiskiem "Dla Karo"[/QUOTE]

bardzo,bardzo gorąco wam dziewczyny dziękuję:loveu:,nie musiałyście tego robić,fajnie że nie wszyscy się na Karo wypięli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Super :) To i bazar na fb można zrobić :)
Wiedziałam że to się tak skończy , najlepiej jak się mogło dla tego łotrzyka :)[/QUOTE]

Rudzia odpalaj bazar mam co nieco dla chłopaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']bardzo,bardzo gorąco wam dziewczyny dziękuję:loveu:,nie musiałyście tego robić,fajnie że nie wszyscy się na Karo wypięli[/QUOTE]

Dokładnie ,nie musiały tego robić,a jednak....chyba to o czymś świadczy....TO SIĘ NAZYWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Karo już dużo lepiej, chociaż dalej boczy się lekko na furtkę, którą wychodzi się do samochodu :D
Stanowczo woli drugą, od strony lasu :) Wygrzewa się od wczoraj na trawce w słoneczku :) Nadrabia deszczowe dni :)
Dużo mniej kuleje i nawet muszę uspokajac łotra, bo na bieganie mu się zbiera :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miron h']Karo już dużo lepiej, chociaż dalej boczy się lekko na furtkę, którą wychodzi się do samochodu :D
Stanowczo woli drugą, od strony lasu :) Wygrzewa się od wczoraj na trawce w słoneczku :) Nadrabia deszczowe dni :)
Dużo mniej kuleje i nawet muszę uspokajac łotra, bo na bieganie mu się zbiera :P[/QUOTE]

Heheh, kiedyś widziałam na wsi że konie były "pętane" i pasły się na łąkach. Może trzeba by było to zastosować u Karo, zeby się chłopak nie rozpędzał i powoli dreptał:evil_lol:.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...