Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='bestia666']Kabaja, masz świętą rację, dzięki za wskazówki i konkrety. Przyznaję nie umiemy prowadzić wątku, ja nawet nie śledzę całego, nawet konto mi założył ktoś tylko po to żebym mogła tu zajrzeć. Osoba zakładająca wątek też nie robiła tego wcześniej, chciała pomóc z dobrego serca, może i skopałyśmy sprawę, ale bardzo chcemy pomóc Karo. Więc tak, poproszę Sylwię żeby jak najszybciej przedstawiła Wam te wpłaty, bo faktycznie jeśli chodzi o kasę wszytko musi być czarne na białym. Poproszę ją też żeby podliczyła dokładnie koszty paliwa i żeby było jasno napisane ile jest na koncie i ile brakuje. Niestety ma złe wieści... Karo się źle czuje.... wiem to z relacji wolontariuszek, bo ja nie jestem w stanie do niego pojechać ani wziąć go na spacer, więc bieda siedzi w boksie i łapie doła. Poza tym nie wolno psom na B (czyli tam gdzie jest Karo) dawać żadnych koców, posłane itp. Ja też zaczynam łapać doła, bo nie mogę wziąć go na spacer, a sprawy stoją w miejscu. Jesli macie jakieś pytania i chcecie szybszej odpowiedzi to bardzo proszę piszcie na priv. Tak będzie mi łatwiej. Przepraszam za wszystkie niedociągnięcia. Nie mam zamiaru się bronić że wątek jest super, bo wiem że nie jest. teraz najważniejsze żeby w końcu to ruszyło.[/QUOTE]

Wróciłam na wątek pewna że Karo juz w dt i chciałam pytać czy mu czego nie trzeba, bo blisko mnie - a on nadal daleko. Jakoś to długo idzie, a zimno coraz bardziej.
No i czytam, że tam gdzie jest Karo - nie można dawać kocy, posłania - czyli on znów spi na ... własnie, na czym śpi.

Nie rozumiem zakazu dawania psom ciepłych kocy i spanek... możecie mnie oświecić?

Link to comment
Share on other sites

O włąśnie konkretnie pytania, a więc po kolei... Sylwia czyli Pola 17 miała przyjechać ale rozchorowała się, a potem osoba która miała z nią jechać zrezygnowała. Jesteśmy bez samochodu i bez kierowcy. Sylwia chciała zorganizować inny transport, płatny, no ale kasy brakowało, coś tam kombinowała ale nic z tego... Ale teraz dostałam telefon i.......... być może Karo pojedzie w końcu!!!!!!!!!!! to inny transport zupełnie, niestety byłby bez udziału Sylwii, ale w końcu by pojechał. Czekam na kontakt jaki byłby koszty transportu. Jak Sylwia poda Wam rozliczenie a ja się dowiem ile brakuje to napisze konkretnie. jeśli teraz nie wypali to mnie chyba pokroicie żywcem. Wierzcie mi że ktioś nam bardzo chce to utrudnić, nie wiem kto i nie wiem czemu, ale Karo i tak pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga, w schronisku wprowadzili takie coś że psy w sektorze B nie mogą mieć żadnych koców, materacy itp. Nie wienm czemu. Proszę dzwonić do schronu i się pytać. Ja nie mam już siły robić za kazdym razem afery że psy nie mają nic pod tyłkiem... jeszcze jakiś czas temu byłam to w stanie wywalczyć, ale teraz nie :P Nawet dla Karo, tym bardziej że mnie przy nim nie ma :placz:

Link to comment
Share on other sites

Bestia666 rozumiem i szkoda mi Was ,ale ta sytuacja w schronisku musi się jakoś rozwiązać ,bo to jest niepojęte aby psy nie dostawały posłań ... szczególnie w zimie.
Przecież Karo miał posłanie zakupione przez jedną z dogomaniaczek :roll:,tym bardziej tego nie rozumiem.

Słyszałam ,że Madox,Kojak i Onek są bardzo w złym stanie ,czy one też nie mają posłań?
Czy może mają chociaż słomę?

Trzymam kciuki za Karo ...niech teraz się uda...już czas;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bestia666']O włąśnie konkretnie pytania, a więc po kolei... Sylwia czyli Pola 17 miała przyjechać ale rozchorowała się, a potem osoba która miała z nią jechać zrezygnowała. Jesteśmy bez samochodu i bez kierowcy. Sylwia chciała zorganizować inny transport, płatny, no ale kasy brakowało, coś tam kombinowała ale nic z tego... Ale teraz dostałam telefon i.......... być może Karo pojedzie w końcu!!!!!!!!!!! to inny transport zupełnie, niestety byłby bez udziału Sylwii, ale w końcu by pojechał. Czekam na kontakt jaki byłby koszty transportu. Jak Sylwia poda Wam rozliczenie a ja się dowiem ile brakuje to napisze konkretnie. jeśli teraz nie wypali to mnie chyba pokroicie żywcem. Wierzcie mi że ktioś nam bardzo chce to utrudnić, nie wiem kto i nie wiem czemu, ale Karo i tak pojedzie.[/QUOTE]

no to czekamy na te info :) moze w koncu pojedzie!

[quote name='bestia666']Supergoga, w schronisku wprowadzili takie coś że psy w sektorze B nie mogą mieć żadnych koców, materacy itp. Nie wienm czemu. Proszę dzwonić do schronu i się pytać. Ja nie mam już siły robić za kazdym razem afery że psy nie mają nic pod tyłkiem... jeszcze jakiś czas temu byłam to w stanie wywalczyć, ale teraz nie :P Nawet dla Karo, tym bardziej że mnie przy nim nie ma :placz:[/QUOTE]

czasami jest ciezka wspolpraca wiem cos o tym ...
podobno psy gryza/ jedza koce, gabke , wikline itp ..to ze strachu zeby sie nie udlawily nie maja miec...

tylko dlaczego akurat tylko sektor B .

Link to comment
Share on other sites

Najpierw rozliczenie 150 zł od Katarzyny W <Kabaja > .za bazarek Bileciki z bazarku od POZIOMKA 113 ZŁ RAZEM 263ZŁ

A Wiec do wszystkich zainteresowanych losem karo wątek jest prowadzony chaotycznie to fakt . Ja nie mam czasu ogarniac dogo zostałam sama z 8 psami i kotami bo pewna fundacja nazbierała i ma w duszy ... psy choć nie sa moje nie poddaje sie i walcze aby nie trafiły do schronu sa to stare i agresywne psy wiec ciężko im znalesc domy po 2 ciągle mam jakieś kontrole akcje nie jestem wstanie tu pisac przyznaje sie przerosła mnie ta cała sprawa z psami na DT i karo . Karo chciała przejąc fundacja ja w tej chwili mam tylko problemy z związku z nielegalna zbiórka na psa < dziękujemy życzliwej osobie > ciagle szukamy transportu ale jednym słowem dup:diabloti:a Nie chce mi sie pisac jak kto ktos oferował pomoc a potem sie wypiął w najgorszej sytuacji karo zostaje tam gdzie jest przeleje kase Besti nie mu kupi suplementy karme i to co mu trzeba i szukamy dalej. Przyznaje działania na odległość czasem nie sa do ogarnięcia dla tego ze ktos się ciągle wycofuje !!!! A dziekuje za nasłanie powiatowego inspekora oraz UMG z wizaku z niby złymi warunkami oraz trzymaniem wilczarza niezarejestrowanego w UMG :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']no to czekamy na te info :) moze w koncu pojedzie!



czasami jest ciezka wspolpraca wiem cos o tym ...
podobno psy gryza/ jedza koce, gabke , wikline itp ..to ze strachu zeby sie nie udlawily nie maja miec...

tylko dlaczego akurat tylko sektor B .[/QUOTE]

To co z legowiskiem Karo - miał zakupione przez Aimez Moi i ponoć spał i je lubił bardzo.
A drugie tez któryś onus starszy dostał. czy wiadomo, czy psy na nich śpią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To co z legowiskiem Karo - miał zakupione przez Aimez Moi i ponoć spał i je lubił bardzo.
A drugie tez któryś onus starszy dostał. czy wiadomo, czy psy na nich śpią.[/QUOTE]
moj post powyzej dot podobnej sytuacji ale w innym schronie /
sama kupilam legowisko to zostalo oddane kotom wlasnie z takim wytlumaczeniem jak podalam wyzej.. psy pogryza...

moze dziewczyny na miejscu zapytaja gdzie te legowiska sa ...

Link to comment
Share on other sites

U nas w schronie w Zabrzu też się nie daje legowisk, bo nie szło by nastarczyć z ich praniem przy ciągłym brudzie jaki panuje w kojcach. Ale psiaki mają chociaż w ocieplanej, wew. częsci boksów plastikowe podkładki na legowicka i w tym śpią.

Co do Karo to sytuacja jest co najmniej dziwna, przy czym nikogo nie posądzam, bo rzeczywiście bardzo fajnie jak ktoś doniósł na Polę. Martwię się o niego, w nocy są już mrozy.

Link to comment
Share on other sites

dobrze ,że jeszcze nie wszystkie szanse na wyjście Karo są zaprzepaszczone .Ja wciąż trzyma kciuki . A swoją drogą specjalne ukłony dla osoby która życzliwie doniosła na Pole17- jakby zechciała mi wytłumaczyć o co jej chodzi byłabym wdzięczna ,bo ja tego nie ogarniam . Bo ja miałam wrażenie ,że pieniądze zostały zebrane z naszej inicjatywy i raczej Pola17 zlitowała się ,że je weźmie na siebie .

Link to comment
Share on other sites

ja mogłabym pomóc z transportem do Poznania ale pies musiałby przyjechać do Krakowa albo być podwieziony do Katowic, gdzie mogłabym go przejąć, bo na całą taką podróz juz mi sił i czasu nie starczy..Mam wolne do 07.01. jak trzeba zawioze go do Poznania za jakims datkiem na moją tymczasowiczke Finke (ca 150 zł).. Mój tel 608 030 883

Link to comment
Share on other sites

Kochani, możecie nasz zabić, pokroić i co tylko chcecie, Karo nie jedzie :placz: Poli 17 wpadli skontrolować trzymanego nie legalnie charta- wilczarza. Choć go nawet u niej nie było. Ja wiem kto to robi, nie dawno była podobna sytuacja z innym psem. Ale nie będę podawać nazwisk, nie bęzdiemy prowadzić żadnej wojny, skupiamy się na psie, bo to jest najważniejsze. I uwaga, teraz do tych "życzliwych": nie wierze że jesteście aż tak zepsuci, przecież robicie tyle dla tych psów. Tu nie chodzi o Wasze urażone ambicje tylko o życie psa!!!!
Pola 17 przeleje mi kasę z od Was cioteczki i ja kupię mu to co teraz jest najważniejsze - karmę, w schronie przed konkursem zaczęli paść psy i te co nie wychodzą najnormalniej popuchły. Karo też zaczyna tyć, a mu nie wolno!!!! ON ma być dobrze odżywiony, czymś wartościowym a nie samym tłuszczem. Więc ja myślę o dobrej karmie, odpowiedniej dla dużego psa i jakieś na stawy. Leki od Kabaji są jeszcze, bo to byłą solidna butla i jeszcze starczy na jakiś czas. Nasza do końca walcząca Sylwia czyli Pola 17 obiecała nadzór nad Karo w schronie, odradzałam jej to bo tym co zaszło, ale ona się tak łatwo nie podda. Ma dzwonić i pilnować żeby karmę dostawał odpowiednio i miał coś w tym boksie pod tyłkiem. Mamy tez fundację, która chciała wziąć Karo, niestety że to się tak przedłużało wszytko, przyjęli psy z zagrożeniem życia. Nie ujawniam ich, bo nie chcę żeby oni też mieli kłopoty za sprawą "życzliwych" nam osób.
Ale są też dobre wieści.... właśnie ogłoszono konkurs na op[iekuna schroniska i jest szansa, a przynajmniej w to wierzymy, że wróci stary dobry ŚTOZ "Zwierzak" i wtedy Karo będzie miał to co potrzebuje.... no poza domem, ale z nimi się świetnie współpracuje, więc i z adopcją będzie łatwiej, oni pomogą we wszystkim. Więc trzymajcie kciuki.
Acha i ja postaram się przejąć wątek i informować Was przynajmnj raz w tygodniu co się tu dzieje, jak postępy z Karo, Niestety nie umiem wstawiać zdjęć i nie mam czym ich robić , ale w tym na pewno ktoś pomoże. I teraz od Was zależy czy zostajecie i wspieracie, czy macie już dość i chcecie odejść. Mam nadzieje, że teraz jak ci "życzliwi" wiedzą , że my o nich wiemy, tio trochę przemyślą sprawę i pomogą zamiast szkodzić, albo chociaż odpuszczą sobie złośliwości.
Ja na 99% dam radę jutro do niego pojechać i wziąć go na spacer. Wycałuję od Was ;)
I mimo wszystkich niepowodzeń, dziękuję tym, co nas wspierają.

Link to comment
Share on other sites

oj przepraszam, zapomniałam o tym legowisku... Karo ja pogryzł, pewnie z tęsknoty, więc zostało wyrzucone. Nawet im powiedziałam, żę skoro faktycznie je zniszczył to niech im będzie. Koce były ostatnio, nawet jakieś wykładziny mu dali, ale z tego co wiem, ma to być zabierane, albo już zostało to zrobione. Niestety nie wiem co posłaniem Rahima, tydzień temu wolontariuszka widziała jak było wystawione przed boks. Co dalej się z nim stało? nie wiem. Ale ono akurat było nie pogryzione!!! Jutro wszystko postaram się sprawdzić i dokładnie Wam napiszę. Jeśli posłanie Rahima zostało mu zabrane, to każę im je odesłać do Aimez, bo to jej dar dla psa, jeśli go nie mogę przyjąć to niech je oddadzą jej, albo niech się pisemnie z tego tłumaczą. Jeśli ktoś by chciał to po moim jutrzejszym wybadaniu sprawy możemy zrobić akcję telefonów do schroniska z zapytaniem: czemu pies któremu pomagamy, ma zabierane dary? Czemu psy na B nie mogą mieć koców, choć mają chore stawy i wymagają specjalnych warunków itp. Ale to już zależy od Was czy będziecie chcieli.
Jutro Wam napiszę co słychać w schronie i u Yeti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...