Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Konto juz jest moje specjalnie mam 2 konta moje i 2 na ktore mam.wplaty na.zwierzaki. mogr wyslac pw prosze o dopisek np na.karo transport karo karma. To mi ulatwi zycie. Po karo chce jechac osobiscie za tydz. Prosila bym o wplacenie. Deklaraxji chciala bym juz kupic karme ryz puszki i cos na stawy. Konto podam pv

Link to comment
Share on other sites

dt jest bezpłatny ,ale karmę i weta musimy przecież opłacić ,bo trudno oczekiwać ,że dt który spadł nam z nieba jeszcze utrzymywał takiego małego Yeti .Myślę ,że skoro złożyłam deklaracje na opłacenia hoteliku to tym bardziej kwota ta należy się Karo na karmę i leki i tak cudem nie musimy zbierać wielkich pieniędzy na hotel .

Link to comment
Share on other sites

Uff nareszcie mam komputer :) Relacje z dzisiaj. : Karo nie widzi świata poza swoim legowiskiem. Wypoczywa w nim jak Król. Schodzi z niego raz na jakiś czas kiedy idzie na spacer bądź dostaje michę z jedzeniem. Jest tak strasznie dumny i zakochany w ciepełku :) Pyszczek sam się mu cieszy. Zwykłe legowisko sprawiło mi tyle frajdy i zabawy. No i zmniejszył ból. Dziękujemy baardzo <3

Link to comment
Share on other sites

Właśnie będziemy nad tym myśleć. Bo podbno jest tam mnóstwo rzeczy które ogrzeją Yetiego. Ale to zadecydujcie może tutaj. W końcu Wy kupiliście. Gdybyście się zgodzili, można przekazać je starszemu schorowanemu psiakowi. Ale czekam na propozycje. Co wolicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Są piękni, obydwoje. Dlaczego tych biedaków tyle jest :placz:

Karuś, kochany Ty mój, jeszcze tylko tydzień czekania :)[/QUOTE]

jest ich niestety dużo :( z onkowatych psiaków jeszcze jest Madox...Rahim, Madox, Kojak (którego wyciągnęlismy z ciężkiego stanu wycienczenia i świerzba - była łysy na lapach, ogonie, brzuchu) to psiaki, które trafiły do schroniska jeszcze jak my w nim bylismy :( :(

z tego co wiem, to jest/był jeszcze jeden donek starszy - podobny do Kojaka

strasznie żal starszych psiaków w schronach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Zal patrzec .......:( moze jest cos co mozna im kupic jakos pomoc moze jakies suplementy......... juz sama nie wiem......[/QUOTE]

słuchajcie weci w schronisku jak dla mnie są konkret....psy które ewidentnie nie domagają są suplementowane...natomiast staruszkow w schronisku troche jest i napewno warto je suplementowac przed zimą nawet jeśli nie mająjeszcze widocznych objawów...choc mrozy sie zaczeły wiec pewnie niedlugo..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...