Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

normalnie tak, dla mnie to maskotka do przytulania... on lubi nawet jak się go ściska za szyję i dusi ;) Ale w boksie wygląda groźnie, rzuca się na kraty, zwłaszcza na obcych, ale poza boksem do tych samych osób się przytula.... Nie umiem do końca tego wytłumaczyć, ja mu ufam, nie boję się go, ale większość ma przed nim lęk, włąśnie przez to co wyczynia w boksie. Więc trzeba zakładać, żę Karo może ugryźć!!! Kiedy jest postawiony w sytuacji, w której sobie nie radzi, kiedy ma robone coś na siłę, ale nie jest to agresja jakaś zamierzona, on po prostu się boi, że stanie mu się krzywda. Moja mama kiedyś weszła do boksu z miotła, sprzątać... on wtedy był jeszcze w depresji i burkną na nią... ale ona olała to, poklepała go po grzebiecie i zrobiła swoje, wiec on się przytulił. Ale była też sytuacja, opisywana z resztą tutaj, jak ugryzł wolontariuszkę. Ona z nim nie pracowała, nie oswajała go i chciała wziąć na spacer, choć nigdy wcześniej z nim nie była. I karo się wkurzył, ostrzegł wyraźnie, żę nie życzy sobie kpontaktu, jednak zostałao to zignorowane i karo dziabnął.
Ja mu wkładam rękę do pyska, ciągnę za ogon, chociaż nie powinnam ;) i jest dla mnie niesamowicie łagodny, no poza tymi akcjami gdy się tak bardzo cieszy. I myślę, że przy dobrej opiece będzie taki dla kadego, tylko trzeba wyciągnąć go stąd, bo zamknięcie źle na niego działa

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja też czekam z niecierpliwością... chcę się go wreszcie pozbyć ;) Mam nadzieję, że w DT nauczy sie tego, czego ja go nie mogłam tu nauczyć, przede wszystkim żeby wchodził do domu, niech sobie bryka po podwórku, ale musi w końcu wejść do pomieszczenia. tu nie mam mowy, ucieka przed każymi drzwiami, omija budynki. Poza schronem będzie dużo łatwiej z nim pracować

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak mało teraz się tutaj pojawiam a przecież jestem założycielką wątku, lecz po pierwsze staramy załatwić się jak najwięcej dla Karusia a po drugie nie mam komputera ( naprawa ) i nie wiem i jeszcze potrwa. Karo był dziś na prawdę szczęśliwy. Tak bardzo się cieszył, że może usiąść na czymś mięciutkim. Kolega z boksu obok aż mu pozazdrościł bo też ma dysplazje na dodatek jest starszy i śpi na betonie. Wracająć do yetiego nie wiedział na początku jak ma się do tego wszystkiego zabrać. Najpierw urządził po swojemu. Kocyk w ząbki i przemeblowanko w legowisku. Gdy już wszytko zostało ułożone szczęśliwie wykonywał komendy zjadał smakołyki i bawił sie sznureczkiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Boli, ale jest pełen życia, niestety nie daję rady zajmować się każdym z osobna :( Dostaje jakieś suplementy, wspomagacze, ale jemu tez przydałby się ciepły kąt, to chyba najlepsze lekarstwo na każą chorobę, a zwłaszcza dysplazję... Aimez_moi wysłałam Ci jego zdjęcie na maila

Link to comment
Share on other sites

niby można... tak jak i Karo i zawsze to znikało... Ja zwykle kupowałam w tanich odzieżach koce, kołdry itp. ale potem to znikało :( to przestałam... Jak wyprosiłam żeby coś dali to też za chwilę znikło, tłumaczyli, że pies "nasrał" i trzeba było wyrzucić. Ale widzę, że po woli pakują im coś do tych bud, a to słomę, a to jakieś kocyki... no ale tak czy inaczej psiaki z dyspalazją siedzą na betonie

Link to comment
Share on other sites

Hey ciotka. Pola sie melduje u karo niestety duzo pracy.mam robie ogrodzenie akcje sprzatam na zime kombinuje slome siano. Mam 40misek do umycia kontenerki itp pracy full. Dt. Aktualny czekam na wyjazd psa do ds wtedy karo zajmie jego kojec. Potrzebna kasa na transport ok 300zl400zl plus 200nA wetai karme

Link to comment
Share on other sites

w schronie oprócz Rahima jest wiele potrzebujacych, starszych psów :( jak większosc starszych psiaków potrzebuja większej uwagi, lekow, odpowiedniej opieki...no ale życie jest jakie jest niestety i w schronie pracuje (nie mówię tu o wolontariuszach i może 2 pracownikach jeszcze pracujących za naszych czasów) banda ludzi pozbawionych czegokolwiek...a już na pewno nie mają żadnej empatii dla zwierzaków!
robi remonty - tylko nie wiem, dla kogo i czemu ma to służyć - bo nie zwierzętom!!!
onków i onkowatych psiaków w schronie jest sporo i zazwyczaj to starsze psiaki - bo młodsze wcześniej czy później dom znajdą...

Link to comment
Share on other sites

Niestety do dzisiejszego dnia nie dostałam numeru konta do wpłat więc zostałam zmuszona aby podać własne konto. Mam nadzieję, że to nie będzie problem? Po zakończonym bazarku natychmiast pieniądze prześle na podane konto. Tak więc bardzo proszę do 20 listopada o przygotowanie takowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...