Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie, kibicuję psince i cieszę się, że ma szanse opuścić schron. Mam nadzieję, że nowy DT okaże się odpowiedzialny i zapewni psu to, czego mu trzeba, a jednocześnie będzie na bieżąco informował o tym, co się dzieje. Trochę tu było zamieszania, chyba z tego powodu, że nie było/nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za psa i decyzyjnej jednocześnie. Wszystkie akcje na zasadzie osoba A zadzwoni do osoby B i powiadomi osobę C, co powiedziała A nie kończą się dobrze

Link to comment
Share on other sites

fajnie ,że u Karusia dzieje się tyle dobrych rzeczy :lol::lol:. W końcu będzie miał szanse na leczenie . bestia666 nie dziw się proszę ,że zadajemy dużo pytań po prostu chcemy jak najwięcej wiedzieć ,bo los Karusia nie jest nam obojętny i mogę się założyć jakbyś była na naszym miejscu robiłabyś to samo . Yeti zapada w serducha:loveu: teraz ma realną szanse na pomoc i nawet nie wiesz jak się cieszę :lol: transportu poszukajcie może na wątku transportowym może akurat ktoś będzie jechał tą trasą

Edited by kabaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Maciek mala podpowiedz maxs maly rudo bialy piesio. to bendzie kolega karo. to co juz wiesz ????Znasz maxsa i cala ekipe[/QUOTE]
To już wiem gdzie:) Tylko, że stawiasz mnie w trudnej sytuacji - ja wiem, ale powiedzieć nie mogę?:hmmmm: mam nadzieję, że sama to zrobisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Okey mozemy w sumie .zdradzic kto bierze psa ,. Po dlugim na prawde dlugim. Przemysleniu zabieram karo do siebie do szamotul[/QUOTE]
Super. Jesteś aktywna na dogo to pewnie relację z postępów psa będziemy mieć na co dzień. A już wiadomo kiedy Karo będzie u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...