Jump to content
Dogomania

Negra vel Kekła


qmu

Recommended Posts

a u nas spoko kula sie powoli, sucz w koncu po sterylce :) schowalismy juz tez kenell bo przestala niszczyc i teraz ma cala chate do swojej dyspozycji :)  negra miala miec kolege czterolapnego, ale niestety w domu musi byc jedynaczka i kolezka zamieszkal u  mojej znajomej, bo Negra go chciala doslownie skasowac. wiec mazenie o drugim psie poszlo sie bujac w sina dal, ale najwyrazniej tak mialo po prostu byc ...

fot mam sporo do wstawienia no ale coz nadal jakis blad -200 sie pokazuje
 

Link to comment
Share on other sites

aaaaa no i odkad mielismy stluczke rok temu sucz sie boi wszelkich hukow i wystrzalow co ostatnio bylo dosc upierdliwe bo na terenie torunia byly przeprowadzane manewry wojskowe anakonda 16 i jak tylko jakies f16 lecialo nad osiedlem ta spanikowana latala po calym mieszkaniu

 

Link to comment
Share on other sites

stres jest chwilowy wiec nie jest strasznie, gorzej jest w okolicy sylwestra bo strzelaja jak powaleni juz 2 dni szybciej,kupilismy jej po prostu tabletki na uspokojnenie na noc sylwestrowa bo sama nie wiedziala co ma ze soba zrobic, ale byla taka po nich otumaniona  wrecz prawie odlaczona od rzeczywistosci ;/ 

Link to comment
Share on other sites

to nie jest tak że ttb takie są... moja Leda chciała skasowac młodą , nigdy nie pomyślałam zeby się poddac ;) po prostu trzeba byc konsekwentnym nawet kilka miesięcy... nowy pies nie jest do zabicia i jasno trzeba przekazac to psu. Z samcami (samiec/samiec) może byc nieco trudniej i tu raczej nie podjęłabym się łączenia. Pies który jest jedynakiem w domu w dodatku systematycznie "pieszczony" dłużej będzie przekonywał się do towarzysza , ja po 10dniach mogłam puscic psy bez kagańca, potem oczy do okoła głowy i pilnowanie aby nie powstał zapalnik. Po 6 miesiącach mogłam swobodnie powiedziec ze problem zarzegnany. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...