Jump to content
Dogomania

Negra vel Kekła


qmu

Recommended Posts

diesel w sobote prezentował się tak, oko napuchniete ja jak to zobaczyłam zaraz ojca za dupe i do weta, ale okazało się, że to spojówka mu napuchła i nic złego się nie działo :)

 

10464225_976479235712520_917416880406568

 

i suczyca w świetnej formie :) nabrała deczko masy, głowa jej ładnie rośnie  normalnie miód malina XD

 

10730844_977748858918891_624350925192914

 

i z małym pańciem

 

10169349_977749338918843_641726244716039

 

jakościowo foty do d... bo ja nie wiem jak ja wybieralam telefon chyba mi zalezalo bardziej wtedy na dual sim niz aparacie bo kurde juz takie g.....o ze zrobić dobre zdjęcie tym to prawdziwa sztuka...

Link to comment
Share on other sites

mała pięknie się prezentuje  :loveu:

Dizel ma zaszyte oczy?

a dziekowac dziekowac staram sie zeby byla w formie

 

a diesel mial wtedy tak zapuchniete oczy ze ich nie chcial otwioerac wczoraj bylam u rodzicow i wygladal juz o niebo lepiej chociaz i tak ciagle mu ropieja

Link to comment
Share on other sites

 

Nabrała masy :) jak ważyła 25-26kg tak teraz wazy deczko ponad 29kg, ale szczerze mowiąc nie robilam nic w tym względzie ...

Link to comment
Share on other sites

tak mi sie troche nudzi w pracy i sobie skacze po roznych stronach, informacje itd. i kurde jacys idioci w moim miesie podtrowaja psy :( zeby bylo weselej znalazlam wpisk kolesia od siebie z osiedla (tak tylko kojaze go i jego psa), ze wczoraj jego pies takowe cudowne miesko chapnal gdzies z trawnika cale szczescie udalo mu sie je wyjac mu z mordy... i tym samym moja psinka traci wolnosc i juz sobie przynajmniej czas jakis luzem po osiedlu nie pobiega :(

Link to comment
Share on other sites

tak mi sie troche nudzi w pracy i sobie skacze po roznych stronach, informacje itd. i kurde jacys idioci w moim miesie podtrowaja psy :( zeby bylo weselej znalazlam wpisk kolesia od siebie z osiedla (tak tylko kojaze go i jego psa), ze wczoraj jego pies takowe cudowne miesko chapnal gdzies z trawnika cale szczescie udalo mu sie je wyjac mu z mordy... i tym samym moja psinka traci wolnosc i juz sobie przynajmniej czas jakis luzem po osiedlu nie pobiega :(

U Nas jeszcze nie tak dawno był gościu co truł psy,ponoć skończyło się to mandatem nałożonym przez SM

Link to comment
Share on other sites

U nas też trują psy, a ja się cholera przeprowadziłam na to osiedle znane z tego najbardziej. Chodzę i patrzę psu w mordę mimo że ma kaganiec zawsze i zawsze jest pod kontrolą...

 

Negra elegantka jak zawsze, a Diesel bysior :o co on ma na szyi za obrożę?

 

a to taka stara już,  po bokserze została sĸorzana półzaciskowa z ćwiekami, na allegro ja zamiawialam ale jakies 8 lat temu XD teraz nie widzialam zeby byly ale i tak  na boksa zamowilam za wielka bo sieroctwo psa dobrze zmierzyc nie umialam, ale na Diesela pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

pomierzyłam sobie suke no i urosla mi sporo mendozja tak dla porównania:

 

wiek ok. 11 m-cy (mierzona w styczniu)
waga - 27.6 kg
wys. w klebie - 48 cm
ob. glowy - 48 cm
ob. karku - 49 cm
ob. klatki - 70 cm
ob. talii - 60 cm

 

wiek ok. 21 m-cy

waga - 29,4 kg

wys. w kłębie - 51 cm

ob. głowy - 69 cm

ob. karku - 47 cm

ob. klatki - 73 cm

ob. talii - 60 cm

Link to comment
Share on other sites

pomierzyłam sobie suke no i urosla mi sporo mendozja tak dla porównania:

 

wiek ok. 11 m-cy (mierzona w styczniu)
waga - 27.6 kg
wys. w klebie - 48 cm
ob. glowy - 48 cm
ob. karku - 49 cm
ob. klatki - 70 cm
ob. talii - 60 cm

 

wiek ok. 21 m-cy

waga - 29,4 kg

wys. w kłębie - 51 cm

ob. głowy - 69 cm

ob. karku - 47 cm

ob. klatki - 73 cm

ob. talii - 60 cm

poczekaj aż skończy 4 lata,w tedy będzie w pełni dojrzała,kawał baby :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

a bo ostatnio nie bylo czasu na zwiedzanie neta. Negra miala skasowana lape,wiec przez dwa tygodnie nie biegala. Dzis po raz pierwszy od wtedy biegala wiec pelne szalwnstwo btla taka heppy ze masakra.
A Dieselowe oczka zacnie wygojone juz zarosly i teraz pies wyglada jak powinien.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...