Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

Chyba powinnam przedstawić na nowo swoje psy.

Barko po 4 latach a Potwora po 2... Zmienili się bardzo...

Barkuś spokojny weimarek który kocha pilnować swoją pańcie i kocha się tulić.

Potwór-pijak, agresor i zbiera puszki na nowe miski i koce  które rozgryzła.

 

 

DSC_0105.JPG

DSC_0027.JPG

DSC_0069.JPG

DSC_0097.JPG

DSC_0011.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2017 o 22:36, Chesti napisał:

Hahahahahaaaaaa :D Zeusa kocyk ma identyczne wywietrzniki ;D

 

Foty cudne. Coraz lepiej kadrujesz :)

Potworzyca już nie ma. Zniszczyła po całości.

Dużo rozmawiałam na jej temat z osobami które psie zachowania znają bardzo dobrze i potwierdzili moje podejrzenia. A mianowicie chodzi o dominacje u suki, znaczenie terytorium i podgryzanie domowników przechodzi wszelkie granice naszej wytrzymałości, oczywiście kary i nagrody są za takie zachowanie. 

I tu wyszła sterylizacja. Jutro mamy wizytę z dwoma kundliszonami rodowitymi. Troche pójdzie mi po kosztach bo Barko 200 i suka 300 ;(((((( Ale czego się nie robi dla świętego spokoju :P

Konisie kumpeli :)

 

EDIT.

Barkuś ma chore nerki :(

DSC_0125.jpg

DSC_0253.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ludzie normalnie mnie zabijają. 

Przez nich zaczynam się bać że zostanę niedługo sama, że Barkuś się nie wyleczy. No bo po co go leczyć? Tyle pieniędzy, taki wiek, to i ta nic nie zmieni, a bo on stary. Jak zaczyna się taka gadka-odchodze. Nie mogę słuchać o tym że zabraknie mi jego do życia. Oni mają tlen, który jest dla nich ważny.  Ja mam Barko, który daje mi chęci, po mimo nie przespanych nocy, wydanych u weta pieniędzy. Boję się że się nie pobieram jak po Kropci. Może przesadzam ale to jest trudne. 

Weź psa, kolejnego który wypełni pustkę po jednym tylko po to żeby za chwilę, bo te 4 lata minęły jak chwilą,  znowu czuć to samo tylko mocniej, w podwójnej mocy. 

Żyj z psem i nagle bez psa... 

Się pewnie połowa znajomych i bliskich ucieszy i powie ze w końcu że to tylko pies że i tak sobie nie radziłam, bo tego mi życzą. 

Bo przecież nie żyje tylko psem, taaa, ale oni widzą tylko minimalną cześć tego życia... 

 

IMG_20170121_200030.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...