Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oczywiście że z psami :)

Ja się bez Barka nie ruszę tyle km. Wiem że będzie ciężko podczas podróży ale musimy dać rade ;)

Tym bardziej że jedziemy do rodziny gdzie wokół domu jeziora, las i pola- istny raj dla naszych sierściuchów, tylko szkoda że konisia zabrać nie mogę :?

 

vvvv-21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kiedy jedziecie? :)

Widzę, że nasze myśliwce będą mieć czadowe wakacje :D My też zastanawialiśmy się nad Mazurami, ale ostatecznie wybywamy nad polskie morze. Wyjazd zaplanowany totalnie pod psa. Najpierw było szukanie miejscowości z psimi plażami, a później kwatery gdzie psy są bardzo mile widziane. 

Link to comment
Share on other sites

No dosyć szybko ale w sierpniu jak będę dalej bezrobotną kurą domową ( oby nie ) to pewnie też się wybierzemy.

No ze Skayem to mam teraz nie lada problem, bo stwierdziłam że samiczki innego gatunku będą mu towarzyszyły. Wszystko jest puki co ok. Ale gdybym miała jeszcze rybki brać do słoika i jechać 470 km.... chyba bym umarła szybciej niż to planowane.

Z jednego końca polski na drugi. Szczerze to jestem przerażona tą jazdą...

vvvv-40.jpg

vvvv-68.jpg

vvvv-73.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj w Moryniu.

Wycieczka na pyszne lody i troche pozwiedzać :) Wstyd za psy niesamowity.... szczególnie za Luśke.

A aucie spokój, psy po pływaniu strasznie zmęczone a w szczególności Potwór który się prawie utopił :/

 

vvvv-2.jpg

vvvv-5.jpg

vvvv-9.jpg

vvvv-11.jpg

vvvv-16.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :*

Stwierdzam że jestem najbardziej bezmyślnym i głupim człowiekiem na świecie... Zatopiłam w wodzie swój ukochany obiektyw na sesji zdjęciowej.... wstyd straszny, nie wiem czy płakać czy klnąc czy coś innego jeszcze zrobić.

Na tę chwilę suszę go ale co jeśli... nic mi nie odpowiada finansowo z dostępnych... a jak miałam kurna okazje to nie poczekam itd. Czy ja się w końcu nauczę ufać swojemu głosu wewnętrznemu? Bo na rozum nie ma co już liczyć ;(((((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...