Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

[quote name='Majkowska']A po co wam tak właściwie IPO?
To Clay ma PT?

btw- mam takie szelki jak na dobkach, zawsze zastanawiałam się do czego służą takie beznadziejne szelki że pies na nich wisi- a mierzyłam na niejednego psa i na żadnym mi nie leżały normalnie :eviltong: W dodatku kiedyś namokły i się lekko jakby zniekształciły ;D[/QUOTE]
Dla frajdy .
Mam psa z którym mogę robić w sumie prawie wszystko i chciałabym spróbować i tego , dla niego to będzie fun tego jestem pewna , to jest taki pies nakręcający się na wszystko i wszystko robi całym sobą nie ma niczego na 50% .
Do treningów IPO nie trzeba mieć zdanego PT ( to tylko treningi ) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Patola jakaś :shake:

Ja też z dc idę na obronę pewnie, a przy okazji Kurka spróbuje swoich sił :evil_lol:[/QUOTE]

No! I wszystko jasne! Z dc to może będziesz to robić z pasji, ale z Kurką to już na pewno NA POKAZ, więc zdecyduj się, nie można mieć dwóch rzeczy na raz:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']No! I wszystko jasne! Z dc to może będziesz to robić z pasji, ale z Kurką to już na pewno NA POKAZ, więc zdecyduj się, nie można mieć dwóch rzeczy na raz:diabloti:.[/QUOTE]

No, wp to też kundle nie mogą :evil_lol: Ale Kura wali te zasady i jest gangsterem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, te powinny być OK. Z gotowców jeszcze Pitman ma fajne szele [URL]http://i.imgur.com/eQbaKIN.jpg[/URL] ja żałuje, że swoich nie wzięłam cm szerszych, no ale co zrobić?

[QUOTE]Zazdroszczę że Clay jest chętny do wszystkiego,ja też planowałam spróbować z psem przeróżności, ale Wald głównie zainteresowany jest wiatrem...i moje ambicje i plany poszły się...[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG][/QUOTE]
No niestety, są pieski, które są bardziej zainteresowane naturą niż człowiekiem ;). Z jamnicami też frisbee się nie pobawię :evil_lol:

A Czekunia widzę wzorem koleżanki, nic mądrego do powiedzenia nie ma, ale ferment przyszła posiać. Norma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tak, te powinny być OK. Z gotowców jeszcze Pitman ma fajne szele [URL]http://i.imgur.com/eQbaKIN.jpg[/URL] ja żałuje, że swoich nie wzięłam cm szerszych, no ale co zrobić?
:)[/QUOTE]
Pitmany miałam aż miesiąc , dla nas były dużo za sztywne , Clay ma krótkie łapy i musiałam się nieźle nagimnastykować jego łapami żeby szelki zdjąć i założyć przez to że były mega sztywne i się nie wyginały .
Twój ma długie łapska to na pewno było by ok .



Bardzo się cieszę że on taki jest i mogę zrobić wszystko to co zawsze chciałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']


Clayton ciągnie Kinge a Szagut biegnie obok .[B] (radze ściszyć głośniki )[/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2GmEAGO5jxU[/URL][/QUOTE]

nie przyciszyłam - to był błąd :diabloti::evil_lol:



Jaka merytoryczna rozmowa :loveu: idę po popcorn :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Tylko hurrty sa chyba ciut za cienkie. Ale nalezy tez pamietac, ze to tylko dla zabawy a nie caly kurs. Mysle, ze nie ma sie co az tak wglebiac w temat szelek. Co innego gdyby to byly regularne treningi.[/QUOTE]
gops napisała, że specjalnie kupiła te julki na IPO, więc napisałam, że z doświadczenia wiem, że ludzie się skarżyli na ten krój, że im poddusza psy. Julki to są zapewne świetne szelki spacerowe, ale do IPO po prostu się średnio nadają. I tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']A tak dla sprostowania

By podejść do egzaminu IPO trzeba zdać BH, nie PT.[/QUOTE]

Dobrze wiedzieć, bo zawsze mi się wydawało że PT...i w dodatku potwierdziłam to przed napisaniem na stronie jednej ze szkół...


[quote name='NightQueen']nie, nie... ja z tych co potajemnie czytają i mają ubaw :diabloti:[/QUOTE]
Jak zresztą i połowa dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']nie przyciszyłam - to był błąd :diabloti::evil_lol:

[/QUOTE]
Współczuje haha już mnie jedna osoba opieprzyła że nie uprzedziłam ;p


[quote name='Amber']gops napisała, że specjalnie kupiła te julki na IPO, więc napisałam, że z doświadczenia wiem, że ludzie się skarżyli na ten krój, że im poddusza psy. Julki to są zapewne świetne szelki spacerowe, ale do IPO po prostu się średnio nadają. I tyle.[/QUOTE]
Mam tyle szelek że na pewno jakieś będą odpowiednie :) to prawda julki kupiłam z myślą o IPO ale do spacerów też będą ok .



Dobra to jak już tak ładnie wszyscy do naszej galeryjki sobie weszli to burza mózgów i powiedzieć mi czy znacie jakieś warte zakupu kapoki dla psa ? Cena powiedźmy że nie gra roli ale wole żeby kosztował 100 niż 400 ;p
Ważne żeby był dobry i starczył na lata bo nie ma szans że zrezygnujemy z tego zapewne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...