Jump to content
Dogomania

SZCZENIACZEK sunia mix rottweilera już w nowym domku w Krakowie!!! Dziękujemy :)


Chesti

Recommended Posts

Czy pisalyscie do MISSIEEK, ktora wyciaga psy z Olkusza ratujac je od smierci? Moze by sie zgodzila wziac na tymczas malucha? Wszystko byle nie OL :modla:

Linka pisz szybko do Missieek. Tam w Olkszuu psina nia ma zadnych szans.

A my pomozmy Missieek, u niej jest tyle psow na tymczasie, ja wystawiam jej psy i koty, ale nie daje juz rady,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chesti, sluze plakacikami tymczasowiczow Missieek. Czy moglabys je gdzies rozwiesic u siebie, Missieek pisala, ze transport na Slask ma bez problemu, pewnie u Malawaszki.

Podaj prosze adres mailowy, to Ci przesle. Komu jeszcze plakaciki Missieekowych psiakow?

Link to comment
Share on other sites

A niech to jasna cholera... ja oprócz swojego stadka mam jeszcze akurat boksera na hotelu, ale jakby nie było innego wyjścia to mogę na 1-2 dni przetrzymać sunię - do tej umieralni napewno nie wolno jej wysłać!!

Jeśli znajdzie się sensowny tymczas do domek szybko jej znajdziemy, przez przełom albo ogłoszenie na mydlanej :cool3: Jest ślicznym szczeniaczkiem, ludzie ją wezmą napewno!

Karolina dzięki za wiadomość, roześlę dalej.
Jakby co, to masz mój numer kom.

Link to comment
Share on other sites

dlaczego maluch nie jest zaszczepiony!!!
u mnie sa psiaki PO SCHRONISKU
dlatego liczymy sie z wirusami - psy od razu dostaja surowice
jak po odpowiednim czasie nic sie nie dzieje i sa na tyle silne aby moc zaszczepic to sa szczepione
jak nie to znow surowica...

psiaki ktore nie byly w schronisku przyjmujemy wyjatkowo
bo tak jak pisze moze u nas byc jakis wirus przyniesiony z OL

wiadomo lepsze to niz schron bo mozemy podac surowice ale maluch w tym wieku najlepiej aby byl zaszczepiony

gdyby szczeniak byl zaszczepiony nie byloby problemu
a tak...
moze ktos moze dac tymczas na 3 tygodnie - na zaszczepienie malej
lub moze zostac u NIEODPOWIEDZIALNEJ rodziny ktora powolala malucha do zycia jeszcze wymagany czas na zaszczepienie
moze 'opiekunka' poda telefon do swoich rodzicow i ktos tam zadzwoni?
powie ze mala bedzie miec gdzie sie podziac po szczepieniach za ktore mozemy pokryc koszty, choc powinni to zrobic obecni opiekunowie

co myslicie?



a wszyscy ktorzy wypisuja ze mala szybko znajdzie domek to chyba nie wiedza co pisza :eviltong:
wiem z wlasnego doswiadczenia :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, rodzice dziewczyny mają głęboko gdzieś to czy sunia trafi do schroniska, nie mówiąc o szczepieniach itp.

I obawiam się, że telefon do nich nic nie da... albo jeszcze pogorszy sprawę. Nie wiem na 100% bo ich nie znam, może lepiej gdyby wypowiedziała się Linka.

I szczerze mówiąc nie doczytałam, że sunia nawet szczepień nie ma :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli malizna nie jest szczepiona, to u mnie także nie może być :shake: Sonia jest nosicielką nosówki po jej przebyciu, cholera wie czego jeszcze... Szczepione psy się nie zarażą ale mały słaby szczeniak ma wielką szansę. Tak więc cały mój dom jest "skażony".

Misieeek, a z mojego skromnego doswiadczenia wynika, że w Chrzanowie psy jednak znajdują domy dość szybko - zwłaszcza ładne i młode. Ale 1 dzień... Nawet Pan Bógh potrzebował 6 :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie no ja naprawde wam bardzo dziekuje za pomoc.



ale smutno mi sie zrobilo gdy dowiedzialam sie jak myslicie o mojej rodzinie.:shake:
nie zdajecie sobie sprawy jak jest na wsiach :/.

u mnie wszystkie psy wałesaja sie po ulicach. jedynie moje psy nie chodza same :angryy:.




Szukajcie domu. błagam bo teraz ona jest najwazniejsza. :roll:


PS. moja kumpela powiedziałą ze chce przygarnac psiaka ale musi sie spytac rodziny. czy zdecydowała sie czy nie odpisze pod wieczór. :roll:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, sznse na znalezienie domku do czwartku graniczy z cude....niestety takie sa realia....
trzeba jej tymczasu szukać....
dostałam dzisia maila od dziewczyny z fundacji rotta.....
...pytała sie o jednego rottka ktremu próbuje znaleźc dom...
...powiedziałam ze pilniejsze jest znalezienie domku dla tej suni...
...zobaczymy..może szybko odpowie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...