Jump to content
Dogomania

Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Tupi w swoim domku :loveu:.


Wczoraj zadzwoniłam do Państwa żeby sie dowiedzieć co u Tuptusia.
A więc :)
Tuptuś powoli się aklimatyzuje, nie da sie jeszcze wykąpać i wyczesać ale to stopniowo , państwo będą wcielać w życie. Jak pan wychodzi do pracy to Tuptuś jest niespokojny, nawet jeśli jest pani w domku, a więc już widać że sie przywiązuje do swoich nowych opiekunów. Ponadto jest kochanym psiaczkiem. Z synem państwa jakoś powoli są na drodze porozumienia aczkolwiek obydwaj podchodza do siebie z rezerwą :). Ponadto Tuptuś jest towarzyski, nawiązuje chętnie znajomości z psiakami o podobnej wielkości :).[/QUOTE]
Cieszą takie wieści:p

Link to comment
Share on other sites

Cokolwiek by to nie było to bardzo szybko się powiększa. Parę dni przed wyjazdem miał takie obtarcie o średnicy ok 3 mm, jakby gdzie morde wsadził. Jak go dawałam, to było troche większe i grubsze i prosiłam, żeby Państwo zwrócili na to uwagę, czy rośnie i czy się zmienia. I żeby poszli do weta jak coś ich zaniepokoi: urośnie, zmieni kolor, cokolwiek. Tupola to nie swędziało, nie bolało i chyba nie wiedział o tym za bardzo, bo pozwolił to oglądac. Mam nadzieję, że to jakiś wrzód się wykluwa w błyskawicznym tempie a nie inny syf.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='stzw'][B]Cokolwiek by to nie było to bardzo szybko się powiększa. Parę dni przed wyjazdem miał takie obtarcie o średnicy ok 3 mm, jakby gdzie morde wsadził[/B]. Jak go dawałam, to było troche większe i grubsze i prosiłam, żeby Państwo zwrócili na to uwagę, czy rośnie i czy się zmienia. I żeby poszli do weta jak coś ich zaniepokoi: urośnie, zmieni kolor, cokolwiek. Tupola to nie swędziało, nie bolało i chyba nie wiedział o tym za bardzo, bo pozwolił to oglądac. [B]Mam nadzieję, że to jakiś wrzód się wykluwa w błyskawicznym tempie a nie inny syf[/B].[/QUOTE]
Objawy się zgadzają więc miejmy nadzieję, że to tylko wrzód:roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Tuptusia, więc Tuptuś rządzi w domu, cierpi na głuchote wybiórczą kobiecą czyli jak pani mówi to Tupi nie słyszy wystarczy że pan powie jeden raz a Tupi już słucha, z synem też się jakoś dogadał, chodzą razem na spacery. Na spacerach Tuptuś nadal jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Boi się natomiast wody, nie był kąpany, pani ma wrażenie że może był topiony :( i ma uraz. Jest też trudność z czesaniem. Państwo są umówieni do weta na jutro, to coś pękło ale Tuptuś nie pozwala sobie tego wytrzeć, więc zobaczymy co powie wet , oby to był tylko niegroźny wrzód. Jestem umowiona na wtorek na odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w nowym domku Tupiego.
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1655853_587709814637837_984502917_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1794525_587709867971165_309794810_n.jpg[/IMG]

Tuptuś mnie poznał :). Wąchał mnie i lizał. Wspinał się na łapki na moje kolana. Ale potem wystraszył się że będę go chciała może zabrać z jego nowego kochającego domku i pokazał warczenie. Państwo widać że bardzo go kochają i on jest tam szczęśliwy :). Nie powiedziałabym że nie jest m łodym psiakiem, jest taki żywotny, skoczny, pięknie wygląda:).
Bardzo Wszystkim dziękuję za pomoc dla Tuptusia, i że ma ten wspaniały własny dom.
Schroniska by pewnie nigdy nie opuścił.
A tak to ma szansę na jeszcze wiele pięknych lat.
Zdjęcia nie oddają jego uroku osobistego :).
Jeśli chodzi o to coś na pyszczku to był wrzód, który pękł i teraz się goi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...