Jump to content
Dogomania

Miłośnicy szynszyli :)


Recommended Posts

Witam !
Nie znalazłam żadnego wątku na temat szylek . Może na forum znajdą się miłośnicy tych "ogonków" ? :razz:
Ja osobiście mam szylkę niedawno około 3 tygodnie . Ma 7 miesięcy . Na imię ma Antek .

Link to post
Share on other sites

Baśka tez uwielbia być głaskana i drapana ale potrafi tez tak fuknąć jak by miała zaraz rękę odgryźć:) A najbardziej nie na widzi mojej suni (pinczerek) potrafi się na nią rzucić a sunia dziwi się co to takie małe ją gania:)

Link to post
Share on other sites

Mój Toffik za bardzo chyba za Antkiem nie przepada . Przed nim miałam chomiki i koszatniczkę i mogłam spokojnie puścić na podłogę i nic się nie działo Toffik nawet pilnował i lizał . A teraz tak spod byka patrzy na szyla . I boje się z jednej strony go zostawiać z nim sam na sam nawet jak szylek biega , żeby się tragedia nie stała . A twoją szynszylę zabierasz na dwór ? w sensie jakiś ogródek itp ? :)

Link to post
Share on other sites

nie,nigdy jej nie zabieram na dwór,za szybka jest i mogła by uciec.Ale mam tak przystosowany pokój ze o 15 wypuszczam ja z klatki i gdzieś o 22 zamykam.ale tez nigdy nie zostawiam ja samej z moja sunia bo nigdy niewiadomo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj w nocy pożegnaliśmy nasz Basie:( tak nagle odeszła... Wczoraj była trochę osowiała miałam isc z nia dzisiaj do lekarza,o 2 nocy dostała jakiś duszności wiec odrazu zabraliśmy ja do "ogonka" ale nie zdążyliśmy dojechać.... :candle:Basia:candle:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

[quote name='Rubi18']Dzisiaj w nocy pożegnaliśmy nasz Basie:( tak nagle odeszła... Wczoraj była trochę osowiała miałam isc z nia dzisiaj do lekarza,o 2 nocy dostała jakiś duszności wiec odrazu zabraliśmy ja do "ogonka" ale nie zdążyliśmy dojechać.... :candle:Basia:candle:[/QUOTE]

przykro mi :(

Link to post
Share on other sites

trzeba bardzo uważać na dietę kulek no i późno wstają :) moja wstawała około godziny 16 i mogła by przez cała noc buszować:) Nie każdy lekarz sie na nich zna wiec najlepiej wcześniej sie dowiedzieć gdzie w okolicy jest dobry wet (ja do najbliższego znającego sie miałam 50km) Ale naprawdę oswojona kuleczka zastąpi psa tak potrafią być towarzyskie:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...