Jump to content
Dogomania

Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.


scarletto

Recommended Posts

[quote name='Murka']Legowisko podjada regularnie, ale już nadgryzione trochę było (specjalnie takie dałam "na pożarcie" ;) ).
Jakoś wcale się nie przejmuje brakiem mamusi :) Cały koszyk ma dla siebie :)[/QUOTE]

A to niewdzięczny psiór! I w ogóle wygląda juz teraz na "króla życia" na zdjęciach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, a nową "baterię" ogłoszeń z uaktualnionym tekstem Jacuś będzie miał w przyszłym tygodniu.
Myślę też nad "zmontowaniem" bazarku dla niego. W weekend przejrzę szafy i coś wynajdę. Jeśli ktoś ma też rzeczy, które mógłby przeznaczyć na bazarek będę wdzięczna za przesłanie opisu i zdjęć na mój adres: [email][email protected][/email]
Dorotko, Ty chyba pisałaś, że miałabyś coś na bazarek dla naszego dwupaku, który szczęśliwie stał się już "jednopakiem" ?:lol:

A jeśli są jakiekolwiek nowe wieści czy zdjątka Agatki w domu, to strasznie proszę! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zapeszać, ale prawdopodobnie jutro Ciapuś wybędzie do DSu i to takiego, gdzie wiem, że będzie miał dobrze (to dalecy znajomi) :)
Dziś był pan z córką w wieku szkolnym z Janowa Lubelskiego w poszukiwaniu pieska (niedawno stracili pupilka - babeszjoza...). Ciapuś bardzo przypadł im do gustu, ale chcą jeszcze "urobić" panią domu i przyjechać po pieska jutro. Ciapuś zamieszkałby w willi z ogrodem, jak już będzie duży to miałby budkę na werandzie, ale też wstęp do domu (pan przyznał, że nie lubi jak piesek jest na zewnątrz).

Póki co w poniedziałek Ciapuś dostał trzecią dawkę szczepienia na wirusówki, koszt to 24 zł + 5 zł częściowe koszty dojazdu weta:
[URL]http://images64.fotosik.pl/212/5e75770f97e32734gen.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Agatka wraz ze swoją nową rodzinką przyjechała do Zamościa i spędzi tutaj najbliższe 2 dni:)
W domu, w którym się zatrzymali jest 2 dorosłe kocury i jeden mały kociak.
Podobno z kocurami Agatka dogadała się od razu, natomiast gorzej jest z maluchem, który prawie wchodzi Agatce na głowę;)

Link to comment
Share on other sites

A Ciapuś nadal u nas... Państwo nie przyjechali :(
Przyjechali za to inni, też z Janowa, myślałam, że będą chcieli szczeniaczka lub młodego pieska, a oni wzięli 7-letnią sunię średniej wielkości :)

Ciapkowi trzeba koniecznie te ogłoszonka zrobić i już. Z Tablicy nie mam żadnego odzewu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']A Ciapuś nadal u nas... Państwo nie przyjechali :(
Przyjechali za to inni, też z Janowa, myślałam, że będą chcieli szczeniaczka lub młodego pieska, a oni wzięli 7-letnią sunię średniej wielkości :)

Ciapkowi trzeba koniecznie te ogłoszonka zrobić i już. Z Tablicy nie mam żadnego odzewu...[/QUOTE] Świetnie, że starszą suńkę wzięli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...