Jump to content
Dogomania

Nadwaga u beagla - help!!!:(


sladka

Recommended Posts

[quote name='rychu13']

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]JOVANNO TO TWÓJ PIES WAŻYŁ 23 KG ZAMIAST ODCHUDZAĆ MOGŁABYŚ CZĘŚCIEJ CHODZIĆ NA SPACERY A NIE MĘCZYĆ PSA SAM MAM BEAGLE I WIEM, ŻE LUBI PODJEŚĆ , ALE NADRABIAM Z NIM SPACERAMI TOBIE TEŻ TO RADZE[/SIZE][/FONT][/quote]
Po ciąży i dzieciakach same spacery mogą nie wystarczyć i jedzonko też trzeba mocno ograniczyć :razz: a 23 kg u psiej mamy to nie jest tak dużo...

Link to comment
Share on other sites

zes tez wyjechal z grubej rury...:angryy:
po pierwsze zauwaz ze post pisalam w sierpniu, po drugie to suka... po trzecie jak nie znasz dokladnie tematu to milcz...

kto powiedzial ze moj pies wazy 23 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ????????????? :-o
jest drobnej budowy i gdyby tyle wazyla zeszlaby na zawal...

Moja suka nigdy nie wazyla wiecej niz 16 kg taka wage miala w ciazy !!!
Jej waga waha sie od 11 kg do 13 kg i te 13 kg to juz jest max tego co moze wazyc !!! Idealna waga dla niej bylo by 10 kg...Co niestety ciezko osiagnac przy jej apetycie i zlodziejskich zapedach...
I moj beagle nie jest otyly.
madry sie znalazl....:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja tam mojego zawsze do jedzenia "namawiałałam" ;)
Odkąd odstawiliśmy michę w ogóle, jest troche lepiej- znaczy nie muszę namawiać :lol:
Dostaje dzienną porcję tylko za pracę, trzyma super linię, słuch mu sie poprawił i w ogóle ;) Dieta cód. Motywuje właściciela i psa do pracy, spędzania czasu razem i na pewno nie grozi otyłością :cool3: tylko wymaga zaangażowania ;]

Link to comment
Share on other sites

Znam beagla normalnego wzrostu o wadze 22kg, jest jeszcze do tego troche za chudy. Ma same mięśnie, zero tłuszczyku, więc nie można pochopnie wyciągać wniosków. Większość ludzi patrząc na tego psa nigdy by mu nie dało nawet 17kg. Dodam, że był wazony nieraz u weta.



a moje dziecko nadal pulpet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii']ja tam mojego zawsze do jedzenia "namawiałałam" ;)
Odkąd odstawiliśmy michę w ogóle, jest troche lepiej- znaczy nie muszę namawiać :lol:
Dostaje dzienną porcję tylko za pracę, trzyma super linię, słuch mu sie poprawił i w ogóle ;) Dieta cód. Motywuje właściciela i psa do pracy, spędzania czasu razem i na pewno nie grozi otyłością :cool3: tylko wymaga zaangażowania ;][/quote]
megii a jaka dietę stosujecie ??

Link to comment
Share on other sites

dietę bezmiskową ;)
pisałam wyzej. Dostaje suchą karmę, ma odmierzoną porcję dzienną, ale nie dostaje jej wsypanej do michy, tylko w ciągu całego dnia za pracę(wykonywanie komend, ignorowanie obcych psów na ulicy, etc)
Czasem oprócz karmy dostanie coś "extra"- ciasteczka wątróbkowe, suszone płucka, kiełbaskę czy parówkę. Ale podstawą żywienia jest karma (PROFormance+Forza10, wymieszane)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...