Jump to content
Dogomania

Jaką hodowle wybrać?


Edziooo

Recommended Posts

[COLOR=#000000]Witam. Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale chyba tak :D
Otóż mam taki "problem" pod koniec sierpnia prawdopodobnie możliwe, że stanę się właścicielką rasowego Yorka. Jest to pewne tak na 85%. Mam 16 lat i mam już trzy psy. Jednego kundelka ze schroniska oraz dwa "Yorki" tak bez rodowodu są już staruszkami jedna ma 8 lat druga 10, kiedy moja mama z babcią kupowały pierwszego Yorka nie miałam na to wpływu czy są z rodowodem czy bez bo po prostu miałam ok. 6 lat. Moim marzonkiem jest taki prawdziwy rasowy pies z rodowodem. Strasznie dużo czytam o psach na każdy temat. Wiem co nie co na temat pseudo i nie chcę właśnie kupić psa od tak zwanych "handlarzy". Wiem, że szczeniak musi być ze związku kynologicznego żadne SwKipr czy coś takiego itd. Ale wiem, że w zkwp też zdarzają się przypadki, że psy z hodowli nie są dobrze traktowane. I tu pojawia się moje pytanie czy znacie jakieś sprawdzone, polecone hodowle? Dodam, że na zakup szczeniaka przeznaczone są pieniądze do 1500zł.
z góry dziękuję za każdą odpowiedź ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...