Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

O 16.08.2016 o 16:59, dwbem napisał:

Faktycznie średniaki są normalniejsze bo to pierwotna rasa, wyjściowa do dobermanów i miniatur, poza tym jakoś mało modna co służy rasie bo mają te psy w większości prawdziwi miłośnicy, nie są hodowane masowo dla pieniędzy więc nie są zdegenerowane ani fizycznie ani psychicznie. Oczywiście jak wszędzie są wyjątki, jest jedna hodowla średniaków uważająca się za super a niestety jest to hodowla dla sławy i pieniędzy natomiast szczenięta hodowane są w kojcu i nie socjalizowane, nabywcy mają potem kłopoty z doprowadzeniem psow do normalności. Ale na szczęście jest to jedna hodowla, inne są prowadzone przez osoby kochające psy, dbające o nie i często utrzymujące kontakt z nabywcami szczeniąt. Ja mam kontakt do dzisiaj z hodowczynią mojej suczki a ma ona już 6 lat.

A mogłabym poprosić na maila ([email protected]), poprosić o przydomek tej hodowli kojcowej? Na najbliższe lata raczej robię sobie odwyk od pinczerów wszelkich rozmiarów, ale tak czy siak - to byłaby dla mnie cenna informacja na przyszłość. 57.gif

W najbliższą środę mamy konsultację u neurologa, być może rezonans. Ogólnie rzecz biorąc, ostatnie kilkanaście dni jest na prawdę dobre i mam kilka powodów do dumy. Pracujemy dalej i się nie poddajemy. smile.gif

2vb93dd.jpg

6scght.jpg

3 lata i 5 miesięcy - forma jest, strasznie mi się obecnie podoba wub.gif

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś napisał:

Łał, jakie cudne zdjęcia!

I cieszę się z mikropostępów! Kciukuję za wyniki badań.

Dziękujemy. biggrin.gif Jakoś wraca mi wiara w to, że będzie dobrze... Zobaczymy jak to się poukłada.

A jutro, oprócz konsultacji, przede mną i Młodym, bardzo ważne spotkanie z pewną Panią i jej dwiema suczkami. Liczę przede wszystkim na to, że Pan Pinczer pokaże, iż potrafi się zachować. Trochę stresu jest, ale damy radę. thumbsup.gif

Tymczasem przedstawiam filmik z ostatniego, grupowego spaceru w Lesznie:

I nie wiem co mnie 'tknęło', ale znowu przeczytałam swoje pierwsze posty tutaj, w naszej galerii... Po raz kolejny miałam ochotę walnąć face palma. Dobrze, że chociaż minimalnie mi się w tym łbie poustawiało... hahaha2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Galeria znowu nam się zakurzyła, czas się za nią zabrać. 57.gif

2rgz1vq.jpg

Co najważniejsze: badania nie wykazały nic niepokojącego, zero guzów, stanów zapalnych itd. Aby wykluczyć padaczkę, dostaliśmy leki jej zapobiegające, jednak okazało się, że to nie 'to'. Ogólnie rzecz biorąc, mam wrażenie iż przynajmniej na jakiś czas pożegnaliśmy tzw. gorszy okres. Teraz jest w miarę okay i oby było tak jak najdłużej. smile.gif

Mogę się też pochwalić, że z Nico byliśmy na warsztatach psiej komunikacji, w sobotę idziemy na kolejne. I co najważniejsze: uczymy się oboje. Zapewne sobotnie warsztaty nie będą ostatnimi. A jeśli wszystko fajnie się ułoży, Pan Pinczer w styczniu będzie terroryzował Annówkę. biggrin.gif Także jakoś to się wszystko toczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 19.11.2016 o 19:58, Tyś(ka) napisał:

Łał! Dzieje się, super  thumbsup.gif

Musi się dziać, bo inaczej pewnie oboje dostalibyśmy na łeb (jeszcze bardziej niż obecnie 49.gif).

Oprócz Annówki, na Nowy Rok mamy w planach prześwietlenie Pana Pinczera. Na pewno prześwietlimy kręgosłup, a co jeszcze to się dopiero okaże. Podsunięto nam, że być może kręgosłup uciska na nerw i to powoduje takie, a nie inne zachowania u Młodego. Będziemy sprawdzać. wink.gif

Tymczasem, razem z Nico pragniemy życzyć wszystkim wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

2q24cp3.jpg

Obiecujemy też, że będziemy częściej zaglądać na stare, dobre dogo. biggrin.gif I na koniec, dwie starsze foteczki - teraz Młodemu się ciutkę przytyło, ale na całe szczęście nie ma takiej tragedii jak rok temu.

mjx1z6.jpg

333l6z7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.01.2017 o 20:06, szczekamy napisał:

Ja też sobie przypomniałam o dogo ostatnio, a jak się zebrałam, żeby odświeżyć konto, to się okazało, że nie pamiętam hasła ^^ Brawo ja :D (tutaj Kasia, co miała mieć pipeta, a czeka na bordera XD)

A przypomnienie na maila?

Z tym borderem to zaskoczyłaś większość osób. :-P Ale zazdroszczę bardzo, że jesteś już tak blisko malucha... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...