Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fajnie ta piłka wygląda.Są większe ?

My zostaliśmy z kongiem i takim kółkiem więc trzeba pomysleć o czymś nowym 

Ta piłka to konkretnie Chuckit! Whistler, eLki są na pewno, a czy są jeszcze większe rozmiary to nie wiem... 

U nas jest 'problem' tego rodzaju, że nigdzie nie mogę znaleźć zabawek, który mogłyby być po prostu 'do domu'. Już nawet mogą piszczeć, byleby po prostu wytrzymały ciągłe gryzienie, memłanie itd. Fajnie sprawdza się w tej roli Safestix, jakieś hantelki z Trixie, ringo z Tesco, ale to trochę mało... :P

 

Ooo temat dla mnie tu byl  Jesli cie to kreci to idz w tym kierunku i sie teraz nie przejmuj, chemia moja najlepsza strona tez nie jest, tzn daje sobie z nia rade ale jednak to nie to. Teraz bedzie klasa maturalna no i na wete wlasnie zamierzam startowac. Nie mam pojecia czy sie dostane, pewnie watpliwe to, no ale coz Marzenia zawsze fajnie miec No i rozgladam sie za kierunkiem alternatywnym, w razie gdybym sie nie dostala na weterynarie, ale nic szczegolnie mi go glowy nie przychodzi, troche mysle nad kryminalistyka, biotechnologia i tym podobne, ale totalnie nie wiem 

U nas w gimnazjum chemia polegała na tym, że nauczycielka najpierw coś bardzo pokrętnie i zawile tłumaczyła, a następnie podawała nam do zeszytu długą, jeszcze bardziej zawiłą niż jej tłumaczenie, notatkę. Z notatki nie potrafiłam się po prostu nic nauczyć, tak samo z podręcznika, który jak dla mnie był po prostu do doopy. Ale teraz, w LO, nie wygląda to na ten moment tragicznie, ale to dopiero pierwszy tydzień nauki, zobaczymy jak będzie potem. :D To życzę powodzenia. Ja właśnie też żadnej alternatywy dla siebie nie widzę... 

 

Baton na kryminalistyce :D Brzmi kusząco . Nie no, dziewuchy, trzymam za Was kciuki ;)

Dziękuję za kciuki!

 

Hej

Ja ostatnio osobiście poznałam Amika 2 mieś.pinczerka-jest cudny ! Opowiadałam właścicielce o Was :)

A wiesz może z jakiej hodowli maluch? :)

 

Bo pinczerki ogólnie są cudne ???? jesli chodzi o wybór szkoły to ja zawsze chciałam być weterynarzem,spełniłam swoje marzenie i na szczęście poszlam tylko na tech.weterynari bo jak przyszly praktyki i praca z krwią to osłabłam i tak sie skonczyla nauka ????

Mój kuzyn też chciał być wetem, a skończyło się na czymś zupełnie innym, bo jak dotarło do niego z czym się wiąże ten zawód, to stwierdził, że nie jest w stanie... Mi aktualnie wydaje się, że jestem na to przygotowana, ale jak będzie to się okaże.

 

Tez kiedys chcialam byc wetem, a wywialo mnie na technikum o zupelnie innym kierunku :P

Ja tez chciałam być wetem, a skończyło sie na pielegniarstwie

No proszę. :) Ja na razie jestem na biol-chemie, a co będzie dalej to jeszcze zobaczę. :P

 

2aet4sm.jpg

A ten pan żyje, jakby ktoś miał wątpliwości i bardzo dobrze się trzyma. Właśnie leży sobie obok mnie pod kołderką, kiedy ja się męczę z małym katechizmem. :P Nie pomaga mi Pan Pinczer, oj nie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hej

Piękny zgryz przy tym szarpaku prezentuje ;)

On lubi się ząbkami chwalić. :)

 

Hej, a co u Was słychać? ;)

Obecnie wygląda to tak, że ja się uczę (a przynajmniej próbuję  :P) i dla psa jest bardzo mało czasu. Mam nadzieję, że poprawi się to w drugim semestrze, bo obecnie plan mamy bardzo nieciekawy (raz jestem w domu o 14, dwa razy o 16 i dwa razy o 15)... Ale udaje nam się od czasu do czasu 'coś tam' zrobić, więc tragedii nie ma. Aczkolwiek nie ukrywam, że chętnie wróciłabym do gimnazjum - mieliśmy tam jeszcze dość sporo luzu, natomiast w liceum, co tu dużo mówić, mamy być już maksymalnie dojrzali. Ilość spraw, o których trzeba myśleć się zwiększyła - może nie jakoś znacząco, ale jednak. ;) Mimo to na razie bardzo mi się podoba, zobaczymy jak będzie dalej... Modlę się tylko o to, żeby z biologii i chemii było minimum na 4, resztę przedmiotów chcę po prostu zdać i będzie dobrze. :)

 

21ozuo9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Hehehe, fakt - przeskok z gimnazjum do liceum jest ogromny. Ale pocieszę Cię: jeśli teraz uważasz, że masz dużo nauki to nie wiesz, co mówisz :D Z roku na rok jest tylko coraz gorzej. Przynajmniej w naszym liceum. Ile ja bym dała, by wrócić nie tyle co do gimnazjum (bo tu to nie ma co mówić), a co do pierwszej lub drugiej klasy liceum :p W pierwszej klasie najgorzej to się przestawić, potem już jest naprawdę okej. Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

TyŚka, oczywiście zdaję sobie sprawę, że nauki będę miała coraz więcej. ;) Tylko obecnie dla mnie to jest na prawdę dużo, w porównaniu do gimnazjum, gdzie na prawdę mieliśmy luz. Chociażby taka błaha sprawa jak nieprzygotowania - mieliśmy albo bz (przy braku zadania domowego), albo np (nieprzygotowanie, czyli brak zeszytu, albo po prostu nie było się wówczas pytanym/nie pisało się niezapowiedzianej kartkówki). A obecnie mamy tylko np, więc jak się zapomni zadania to automatycznie wykorzystuje się np... Mamy ich jedno lub dwa na semestr, więc dla mnie już taka błahostka jest na prawdę dużą zmianą. :P Mam nadzieję, że to przestawianie nie zajmie mi za dużo, bo pierwsze kartkówki czy sprawdziany już mamy robione, a u mnie organizacja czasu na razie leży i kwiczy. Dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Wiem, że trzeba się przestawić. Z tego co piszesz to masz większy skok niż ja - bo gimnazjum miałam mocno wymagające (oczywiście jak na gimnazjum), czyli jak ktoś był nieprzygotowany czy nie miał pracy domowej to trzeba było się liczyć z kosą :D

 

Trzymam kciuki za szybkie przestawienie się. ;)

Heheh, Clavia - a ja właśnie już nie mogę się doczekać studiów. Wiem, że ilość materiału bywa hmm, jakby to delikatnie ująć.. obszerna :D ale to jednak to nie to samo, co liceum.
I w sumie cieszę się, że za niecały rok już mnie ta rzeczywistość dotknie.

Link to comment
Share on other sites

Studia są świetne. Spotykasz ludzi, którzy lubią to samo co Ty, uczysz się rzeczy, które Cię interesują (no może poza pierwszym rokiem...) ;)

Materiału jest sporo, ale jak masz świadomość, że sama się w to wpakowałaś i że w większości uczysz się tego co Cię interesuje, to jakoś łatwiej się to znosi :)

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie, że w liceum trzeba się dużo uczyć to poczekajcie na studia : P

Zdaję sobie sprawę, że teraz to już będzie tylko coraz więcej i więcej nauki. Niestety. :P

 

Wiem, że trzeba się przestawić. Z tego co piszesz to masz większy skok niż ja - bo gimnazjum miałam mocno wymagające (oczywiście jak na gimnazjum), czyli jak ktoś był nieprzygotowany czy nie miał pracy domowej to trzeba było się liczyć z kosą : D

 

Trzymam kciuki za szybkie przestawienie się. ; )

Heheh, Clavia - a ja właśnie już nie mogę się doczekać studiów. Wiem, że ilość materiału bywa hmm, jakby to delikatnie ująć.. obszerna : D ale to jednak to nie to samo, co liceum.
I w sumie cieszę się, że za niecały rok już mnie ta rzeczywistość dotknie.

Chociaż nie wiem czy przez ten 'luz' nie zrobiono nam małej 'krzywdy'. Jak tak rozmawiam z rówieśnikami czy słyszę opinie nauczycieli to my się po prostu nie umiemy się uczyć, niektórzy nie potrafią się porządnie wypowiedzieć... U mnie tragedii nie ma z samym wypowiadaniem się, gorzej już z uczeniem się. Przyzwyczaiłam się, że trzeba wykuć regułki, notatki (tak mieliśmy np. na chemii), a to nie na tym rzecz polega. ;)

Dziękuję za kciuki. :)

 

Dobrze ze ja nie wybieram sie na studia : P

Ja planuję się wybrać, ale jeszcze dużo czasu mi do tego zostało, więc na razie śpię spokojnie. :D

 

Studia są świetne. Spotykasz ludzi, którzy lubią to samo co Ty, uczysz się rzeczy, które Cię interesują (no może poza pierwszym rokiem...) ; )

Materiału jest sporo, ale jak masz świadomość, że sama się w to wpakowałaś i że w większości uczysz się tego co Cię interesuje, to jakoś łatwiej się to znosi : )

Właśnie to mi się podoba - uczenie się tego co jest interesujące, ciekawe... To jest jeden z powodów, dla których chciałabym być na tym etapie edukacji. :)

 

Jeju, jeju, jakie on ma cudne uszy. : D

Znak rozpoznawczy Pana Pinczera. :D

 

Po co komu w domu roślinożerca, skoro psisko też może kosić trawę?

ng6dma.jpg

Młody mnie niedawno nieco przestraszył. W nocy z środy na czwartek wymiotował pięć razy, jakby białą śliną. Później dostał biegunki, która nie ustępowała. Jeszcze raz zdarzyły się wymioty, bodajże w piątek. Stracił apetyt. Spał nieco więcej, ale nie był apatyczny - jak wracałyśmy do domu ze szkoły/pracy to cieszył się i wariował tak jak zawsze. Ale żaden z objawów nie ustępował, więc pojechałyśmy w sobotę do weterynarza. Nico miał zapalenie jelit, prawdopodobnie nażarł się orzechów włoskich na ogrodzie i rozstroił sobie układ pokarmowy. Dostał antybiotyk, lek przeciwwymiotny i już po około dwóch godzinach było widać poprawę. W poniedziałek byliśmy jeszcze na kontroli, ponownie dostał antybiotyk i już wszystko jest OK. :) Także troszkę się działo. Muszę też go pochwalić, bo jak na niego, nie najgorzej to wszystko zniósł. Ostatnio jest też nieznaczna poprawa w mijaniu się z innymi psami. Jeśli mielibyśmy mijać się z nieznajomym psem w bliskiej odległości to katastrofa, ale jeśli tenże pies idzie po drugiej stronie ulicy to bywa tak, że Młody tylko na niego spojrzy, delikatnie pociągnie i idzie dalej. Bez większego świrowania, które miało (i nadal czasami ma) miejsce. Także malutki postęp jest. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dobrze,że już zdrów.Ja też boje się orzechó,bo na ogrodzie mam wielkie drzewo a Erman uwielbia się nimi bawić.Na szczęście jeszcze nie wpadł na to,że mozna by je zjeść.

Nico do tej pory też raczej się nimi tylko bawił, a teraz zaczął jeść... Ale na tyle jest 'mądry', że rozłupuje sobie skorupkę i wyjada środek. ;) Po tym co się stało to przed każdym wypuszczeniem go na ogród staramy się wyzbierać orzechy, coby się historia nie powtórzyła...

 

Duma mnie rozpiera wręcz... :D Dzisiaj Nico po raz pierwszy spotkał się z prawie rocznym, niekastrowanym bassetem artezyjsko-normandzkim, Diego. Na początku było darcie się, czyli wszystko 'tradycyjnie', ale trochę czasu minęło i chłopaki zaczęli się zaczepiać. Jak dotarliśmy na pola to już w ogóle było szaleństwo. :P A teraz Młody śpi padnięty, z resztą Diego też z tego co widziałam. Jak chłopaki zaczęli się rozkręcać, a ja wyjęłam aparat to było już dość ciemno, więc sprzęt nie wyrabiał za bardzo czego efektem są tylko dwie foty. Jednak jeszcze nie raz na taki spacer pójdziemy, więc zdjęć powinno być jeszcze dużo. :)

2ypcc2t.jpg

242diqc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Super, gratulujemy postępów ;)

Dziękujemy!

 

Mam jeszcze takie dwie foty, byle jakie, ale są. :P Jak w weekend pogoda dopisze to mam nadzieję, że wybierzemy się na kolejny spacer z Diego. Bo obecnie to pogoda okropna, nigdzie nie widzę tej 'pięknej, polskiej, złotej jesieni'. Widzę tylko szare niebo i pełno kałuż na chodnikach czy ulicach. ;)

2m28877.jpg

2rhtk7r.jpg

 

Co do mojej licealnej 'przygody'... :) Biologią jestem po prostu zachwycona! Transkrypcja, translacja, skomplikowane to strasznie, ale potrafię to zrozumieć co mnie cieszy. Ogromna w tym zasługa nauczyciela (klik <-- jakby ktoś był ciekawy, wywiad z moim nauczycielem biologii), bo to wszystko przekazuje nam w taki, a nie inny sposób. Jeśli chodzi o chemię to najczęściej wyglądam tak jak poniżej. :P

a3010a1fa9859e876bb0526a5390f891.552x360

Ale też mam wrażenie, że jest coraz lepiej. Nadal kuleje moja organizacja czasu, ale tragedii nie ma i to jest akurat najłatwiejsza kwestia z tych 'do ogarnięcia'. Jedyne czego się boję to fizyka - nie chodzi o sam przedmiot, bo w gim sobie z nim radziłam i jako tako rozumiałam... Jednak po każdej lekcji fizyki w LO mam wielką pustkę w głowie, z resztą jak większość klasy.  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Za nami drugie spotkanie z Diego. Jestem mega dumna z Pana Pinczera, bo spisał się świetnie. :) Normalnie bawił się ze swoim nowym kumplem, a ponadto ładnie się odwoływał. Chłopaki świetnie się ze sobą dogadują, mam nadzieję, że będziemy się często spotykać.

kal6vt.jpg

23vdkw6.jpg

on4sl.jpg

rc9dlh.jpg

2e51ijd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...