Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Hey :)
Co do ratlerków i pinów to ludzie często uważali Viki za rasowego pinczerka. Teraz jak widzą Cleo to zachodzą w głowę cóż to takiego :evil_lol: Podoba im się, bo "o wygląda jak mały doberman!", ale nie wiedzą co to za rasa, trochę to smutne :roll: Mało ludzi wie jak właściwie wygląda prawdziwy pinczer...

[quote name='Tascha']No,w końcu "babcia" doczekala sie fotek wnusia :eviltong: kazdy zawsze obiecuje, jak to bedzie foteczki przesyłał i jak zwykle jak sobie człowieku sam w necie nie wyszperasz to guzik zobaczysz :eviltong:[/QUOTE]
"Babcia" może również obejrzeć zdjęcia wnuczki jeśli ma ochotę :eviltong: Pozdrawiamy serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackDream']

"Babcia" może również obejrzeć zdjęcia wnuczki jeśli ma ochotę :eviltong: Pozdrawiamy serdecznie :)[/QUOTE]
Ooo-to witamy kolejne pokolenie :D Babcia zajrzała,obejrzała i stwierdza,ze sie dziecko podoba :D i równiez sie babcia cieszy ,ze dziecko sobie tak fajnie poczyna i szaleje z towarzystwem :) jak wieczory sie dłuzsze zrobia to bedzie czesciej do netu zagladac, bo na razie niestety czasu brak,a wieczorem zwykle pada na twarz-starośc nie radośc hihihi babcie tak maja :P
Pozdrowienia dla wszystkich wnucząt z Klanu .. na dogo obecnych :)

Link to comment
Share on other sites

Nowe Dogo, wow. Jedyny plus z tego taki, że Agata założyła galerię.  :diabloti: A ja z taką niecierpliwością czekałam aż będę mieć to 'ognisko', które się pojawia po jakiejś tam ilości postów.  :grins:

 

Dobra, czas się brać za galerię - co tam u nas i inne takie pierdołki. U Młodego spoko, ostatnio mu nie odwala i zachowuje się za normalnie jak na siebie.  :eviltong: Z jakąkolwiek pracą nieco gorzej, ale jeszcze się nie zabrałam za motywację, więc wybaczam mu. Przestanę jak przyjdą szarpaczki (najpierw trzeba je zamówić w ogóle...). Nie będę za dużo gadać, bo i tak najbardziej obchodzą Was zdjęcia.  ;-)

 

UWAGA! Na zdjęciach umieszczono ogromne, gackowate uszy!

2uiw0ma.jpg

2cpyzrd.jpg

2jdie52.jpg

mh9e75.jpg

f9e2bn.jpg

 

Ogólnie obecnie obchodzi mnie tylko jedno - najbliższy mecz żużlowy. Po wielu perypetiach i problemach w tym sezonie Unia Leszno znalazła się w półfinałach i walczy o finał DMP. Śmiało mogę stwierdzić, że całe miasto żyje tym meczem, wszędzie można spotkać oflagowane samochody. Kocham to!  :loveu:

https://www.youtube.com/watch?v=dBtbsl_5HDY

 

Ciąg dalszy zdjęć (z małym bonusikiem) za moment!

Link to comment
Share on other sites

Przystojny  :loveu:  Uroczo wygląda w tej pościeli. Cleo może na łóżku przybywać tylko pod ścisłą kontrolą. Niestety od czasu do czasu zdarzają jej się jeszcze wpadki pod tytułem "zleję się tam gdzie stoję"  :lmaa:  Wprawdzie bardzo rzadko, ale jednak.

 

P.S. Obiecuję, że w końcu kiedyś pojawię się na tym gg  :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Już się tak nie zakochuj, bo K. się obrazi.  :eviltong:

 

Też się cieszę, że w końcu mogłam założyć galerię i pisac posty  Tej foty jeszcze nie umieszczałaś 

Wiem, nie dawałam tych fot ze spacerku, bo nie za bardzo mi wyszły... Ale kilka osób je widziało.  ;-)

 

Przystojny  :loveu:  Uroczo wygląda w tej pościeli. Cleo może na łóżku przybywać tylko pod ścisłą kontrolą. Niestety od czasu do czasu zdarzają jej się jeszcze wpadki pod tytułem "zleję się tam gdzie stoję"  :lmaa:  Wprawdzie bardzo rzadko, ale jednak.

Nie kojarzę, żeby Młody w łóżku zostawił nawet najmniejszą niespodziankę, najwyżej jak mu się zachciało to schodził i robił na dywan.  :smile:  I powiem szczerze, że go tego w żaden sposób nie uczyłyśmy. Ostatni raz wychodził w przedziale 23-24, rano o siódmej i było dobrze. Obecnie nie wyobrażam sobie, aby nie spał w łóżku. Raz śpi ze mną, raz z mamą, ale tak czy siak często ze mną w łóżku jest - przytula się, chce być jak najbliżej, ewentualnie kładzie się swoim ciałem na moją twarz.  :-D

 

Galerię podczytuję od początku, ale witam się tutaj dopiero teraz.  :laugh2_2:

Super Młody wyrósł, fajne zdjęcia i w końcu ucholki mieszczą się w kadrze!  :loveu:

Wiem, że podglądasz! I nadal swojej nie masz, Ty zły człowieku...  :mad:

 

Dziękuję za komplement w imieniu Młodego i za komplement jeśli chodzi o zdjęcia.

 

Ps. Jaki mały limit emotek, idiotyzm...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czas odżyć, bo za cicho tu... Mam zdjęcia, ale najpierw muszę się wygadać.  ;-)

 

Collakowa jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Jak Młody się na mnie uwali to jest masakra, a co dopiero Sara.  :siara:

 

BlackDream o psach lejących w klatkach jeszcze nie słyszałam. Ale pinczery lubią być oryginalne w wielu kwestiach.  :smile: Nam z Młodym w miarę "łatwo" szło jeśli chodzi o wyjście pierwsze i ostatnie. Dość szybko udało nam się ogarnąć o której trzeba z nim wyjść ostatni raz, żeby na następny dzień nie budził o szóstej czy piątej... Teraz, jak chce to i do jedenastej śpi. Razem ze mną oczywiście.  :diabloti:

 

zuzaw witamy! My Ermana podglądamy, bo to jednak "kuzyn". Rocznik ten sam to tym bardziej podglądamy!

 

Daria&Iga u Terrorysty wszystko dobrze, nawet ciekawie ostatnio.

 

Wczoraj byliśmy na długim spacerze z Agatą i Perłą, a także Weroniką i 10-miesięcznym WHWT - Luckym. Jestem dumna z Młodego, bo zachowywał się na prawdę bardzo dobrze. Przez kilkanaście minut był wolny (tj. bez smyczy), odwoływał się ładnie, ale pogoda wczoraj dopisała, na polach było dużo ludzi, więc wolałam zbytnio nie ryzykować.  ;-) Ostatnie spotkanie z Luckym było niezbyt udane, bo hormony przysłaniały mu nieco myślenie, ale teraz było już OK, chłopacy świetnie się bawili. O ile pogoda się nie zepsuje to w ciągu najbliższego tygodnia znów się wybierzemy, a nasza "szkolna ekipa spacerowa" powiększy się o aktualnie 8-tygodniową chihuahuę.  :multi: Jestem ciekawa jak Młody zareaguje na aż tak małe szczenię. I prawdopodobnie wróci do nas Pusia, która przez galerię też się kiedyś przewinęła (chi i Pusia mają jednego właściciela, więc będziemy męczyć, aby obie się na spacerze pojawiły). W dodatku w Lesznie są organizowane spacery z Wesołą Łapką i jeśli Młody dalej będzie się tak spisywać to może niedługo go zabiorę, a co! YOLO.  :-D  Już nie gadam, czas na zdjęcia.

 

1zqx5z8.jpg

2yxgrpv.jpg

Chłopcy uzgadniają jak poderwać Perłę.  :-P

9gj8yv.jpg

:loveu:

tafzpw.jpg

jh8uhl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...