Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

[quote name='Laetitia'][B]vege [/B]większa, łaciata wersja niufa :loveu:[/QUOTE]
Czyli Landseer :) Ale one 60 kg nie ważą, tylko z 70 parę :evil_lol: Fajny będziesz miała duecik kiedyś :) Życzę powodzenia w spełnieniu marzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Czyli Landseer :) Ale one 60 kg nie ważą, tylko z 70 parę :evil_lol: Fajny będziesz miała duecik kiedyś :) Życzę powodzenia w spełnieniu marzenia :)[/QUOTE]
Dolna granica to 60 kg. Chociaż dla mnie 80 kg byłoby też ok. Więcej futra do miziania :lol: I mniej miejsca na łóżku :evil_lol: Mam nadzieję, że kiedyś się uda. Ale na razie cieszę się swoim obecnym szczeniakiem:multi:
Również życzę powodzenia w spełnianiu marzeń. Kiedyś umówimy się na spacer z naszymi olbrzymami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hej :) Widzę, że fajny temat Was dopadł :) [B]Alice [/B]myślałam że tylko ja mając małego pieska, myślę, że następnego chciałabym mieć większego :D Tylko nie wiem jaka rasa.. jestem chyba dość wybredna co do tego :D Podobają mi się od zaaawsze golden retrievery :loveu: . Długo to była moja ulubiona rasa i już! :)
Poza tym owczarki niemieckie, labki. Na tą chwilę jednak, chciałabym kieeeedyś mieć dalmatyńczyka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laetitia']Dolna granica to 60 kg. Chociaż dla mnie 80 kg byłoby też ok. Więcej futra do miziania :lol: I mniej miejsca na łóżku :evil_lol: Mam nadzieję, że kiedyś się uda. Ale na razie cieszę się swoim obecnym szczeniakiem:multi:
Również życzę powodzenia w spełnianiu marzeń. Kiedyś umówimy się na spacer z naszymi olbrzymami :cool3:[/QUOTE]
No ja też liczę na spacer kiedyś :)
Jak kupisz Landseera to nie będzie pytań od ludzi czy to mama z dzieckiem :( Musisz wybrać inną misiowatą rasę, która jest czarna podpalana :evil_lol:
[quote name='Floriska']Hej :) Widzę, że fajny temat Was dopadł :) [B]Alice [/B]myślałam że tylko ja mając małego pieska, myślę, że następnego chciałabym mieć większego :D Tylko nie wiem jaka rasa.. jestem chyba dość wybredna co do tego :D Podobają mi się od zaaawsze golden retrievery :loveu: . Długo to była moja ulubiona rasa i już! :)
Poza tym owczarki niemieckie, labki. Na tą chwilę jednak, chciałabym kieeeedyś mieć dalmatyńczyka :D[/QUOTE]
A ja od zawsze chciałam mieć psiego olbrzyma, no ale wyszło jak wyszło ;) następny będzie olbrzym i już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Ja sobie nie wyobrażam mieć już jako następnego psa jakiegoś malucha. Jak mam mieć psa to tylko dużego/olbrzyma. Problem w tym, że chciałabym 2 duże psy w jednym czasie, więc [B]przydałoby się w międzyczasie trochę przypakować[/B]:evil_lol:[/QUOTE]

Czy ja wiem? Osobiście nie jestem jakaś super umięśniona, ale z czipsami (coś a'la ON, maliniak i Zu) daję radę ;) Kwestia tego, że czipsy są w sumie dosyć mało pobudliwe no i wiedzą, że jakby się wypruły do pieska to będzie BARDZO niemiło :diabloti: Myślę, że bardzo pomaga fakt pracy z nimi osobno i tego, że do starszych psów doszedł młody, który ogólnie ma pstro w głowie, ale zakodował sobie od razu, że psów nie zaczepiamy ani nic z tych rzeczy i ogólnie na smyczy się nie zachowujemy jak małpa tylko idziemy normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Floriska']Hej :) Widzę, że fajny temat Was dopadł :) [B]Alice [/B]myślałam że tylko ja mając małego pieska, myślę, że następnego chciałabym mieć większego :D Tylko nie wiem jaka rasa.. jestem chyba dość wybredna co do tego :D Podobają mi się od zaaawsze golden retrievery :loveu: . Długo to była moja ulubiona rasa i już! :)
Poza tym owczarki niemieckie, labki. Na tą chwilę jednak, chciałabym kieeeedyś mieć dalmatyńczyka :D[/QUOTE]
Ja też lubię goldeny bardzo! Mają fajne charaktery i są śliczne. Na owczarka niezdecydowałabym się. Dalmaty fajne, ale ich charaktery to łatwych raczej nie należą. U mnie na ten moment barbet, zakochałam się w nich :)

[quote name='leónowa']Ja sobie nie wyobrażam mieć już jako następnego psa jakiegoś malucha. Jak mam mieć psa to tylko dużego/olbrzyma. Problem w tym, że chciałabym 2 duże psy w jednym czasie, więc przydałoby się w międzyczasie trochę przypakować:evil_lol:[/QUOTE]
Ja gdybym miała kupić mniejszego psa jeszcze kiedyś to ewentualnie bulwę francuską :D Ale w przyszłości celuję w coś ok. 25kg.

Link to comment
Share on other sites

Ogólne ułożenie swoją drogą, ale wtakich awaryjnych przypadkach gdzie mi sę psy niespodziewaie rozprują wolałabym umieć ich też fizycznie opanować. A celuje w rasy, które nie są jakoś hiper wpatrzone w człowieka, co by na jedno mrugnięcie się podporządkowywały, czyli molosy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alise']Mi boksie w wersji naturalnej :)[/QUOTE]
Nasi sąsiedzi mają suczkę boksera, żółtą z białymi znaczeniami. I uszka właśnie są "BIO", a ogonek kopiowany. Cuda nad cuda. :loveu: Zaraz wyjdzie, że zamiast własnego psa bardziej kocham suczkę z sąsiedztwa. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...