Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

[B]motylek1007[/B] w przypadku młodego wolę zacząć od mniejszej wystawy, gdzie będzie mniej ludzi, mniej psów. Jednak nad Poznaniem cały czas się zastanawiam.
[B]Alise[/B] dziękuję w imieniu Nicolasa. :p
[B]vege*[/B] kręgosłup sobie przy nim wyniszczę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Laetitia[/B] dziękuję bardzo w imieniu mego modela od siedmiu boleści. :)
[B]vege*[/B] skrycie podkochuję się w kilku większych rasach, ale przy moim obecnym stanie fizycznym - prawdopodobnie służyłabym jako orka do pól przy psie ważącym powyżej 20kg. :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']
[B]vege*[/B] skrycie podkochuję się w kilku większych rasach, ale przy moim obecnym stanie fizycznym - prawdopodobnie służyłabym jako orka do pól przy psie ważącym powyżej 20kg. :grins:[/QUOTE]
Ja też chcę następnego dużego na pewno :) Takiego malucha to ja zamęczam, zamiast on mnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Alise [/B]podziwiam. Są śliczne, ale u mnie skończyłby jako jeden wielki kołtun :roll: Nie mam cierpliwości do pielęgnacji.

[quote name='klaki91']U mnie kolejny będzie na 100 % cocker spaniel :)
a potem już prostą drogą do seterów, marzy mi się seter angielski :loveu:[/QUOTE]
Też marzy mi się seter angielski albo irlandzki. Ale następnym psem będzie molos:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']ja wolę pozostać przy mniejszych rasach, chociaż niektóre duże rasy mi sie podobają, jednak koszt utrzymania mnie przeraża no i transportowanie[/QUOTE]

no dlatego duży pies jak się pojawią na niego warunki :)
koszt utrzymania mnie nie przeraża, bardziej własnie kwestia wyjazdów i transportu

Link to comment
Share on other sites

Ja to zazdroszczę ludziom, którzy maja jedną ukochaną rasę, albo nawet kilka i są zdecydowani na 100% - bo ja się ciągle biję z myślami, czy na pewno już "dorosłam" do ras, które mam na oku a i tak ostatecznie nie wiem, co wybrać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']
koszt utrzymania mnie nie przeraża, bardziej własnie kwestia wyjazdów i transportu[/QUOTE]

ja będę dązyła zawsze do tego żeby miec 2 psy, a 2 duże to wysoki koszt utrzymania jak dla mnie, plus jak właśnie mówisz wyjazdy, ale nawet takie prozaiczne rzeczy jak preparat na pchły też jest droższy dla dużego psa, tak więc ja pozostane przy małych rasach.
Jeszcze dochodzi kwestia że mieszkam w bloku, wiec w razie choroby mogę psa znieść na rękach (nie mam windy) z dużym psem nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

U mnie to takie niesprecyzowane w czasie plany :)

Choć jak widzę szczenięta w Esqueen to mam ochotę gnać po jednego :loveu:

[quote name='motylek1007']ja będę dązyła zawsze do tego żeby miec 2 psy, a 2 duże to wysoki koszt utrzymania jak dla mnie, plus jak właśnie mówisz wyjazdy, ale nawet takie prozaiczne rzeczy jak preparat na pchły też jest droższy dla dużego psa, tak więc ja pozostane przy małych rasach.
Jeszcze dochodzi kwestia że mieszkam w bloku, wiec w razie choroby mogę psa znieść na rękach (nie mam windy) z dużym psem nie dam rady[/QUOTE]

No dlatego trzeba dobrze zarabiać i mieć do tego warunki mieszkaniowo-transportowe :cool1:


Btw ja preparatów na pchły i kleszcze już nie używam :roll: rok temu przestałam i w te wakacje suka nie złapała będąc w Poznaniu ani jednego. A na spacery chodzimy do lasu, na łąki i pola. Jak miała krople to zawsze jakiegoś przyniosła, dziwne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']

No dlatego trzeba dobrze zarabiać i mieć do tego warunki mieszkaniowo-transportowe :cool1:[/QUOTE]

u mnie nic tego nie zapowiada ;)
dużo ras podoba mi sie "tylko" z wyglądu, ale pewnie nie poradziłabym sobie z wychowaniem, wiec lepiej jak zostanę przy moich ciapach :cool3:


[quote name='klaki91']
Btw ja preparatów na pchły i kleszcze już nie używam :roll: rok temu przestałam i w te wakacje suka nie złapała będąc w Poznaniu ani jednego. A na spacery chodzimy do lasu, na łąki i pola. Jak miała krople to zawsze jakiegoś przyniosła, dziwne.[/QUOTE]

na moich widzę pchły jak preparat przestaje działać, teraz dostają regularnie i nic po nich nie łazi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']
[B]vege*[/B] skrycie podkochuję się w kilku większych rasach, ale przy moim obecnym stanie fizycznym - prawdopodobnie służyłabym jako orka do pól przy psie ważącym powyżej 20kg. :grins:[/QUOTE]
Przesadzasz, 20 kg to nie jest dużo :lol:

[quote name='Laetitia']
Też marzy mi się seter angielski albo irlandzki. Ale następnym psem będzie molos:loveu:[/QUOTE]
Jaki jaki? U mnie też będzie tylko i wyłącznie molos :loveu:

[quote name='motylek1007']ja wolę pozostać przy mniejszych rasach, chociaż niektóre duże rasy mi sie podobają, jednak koszt utrzymania mnie przeraża no i transportowanie[/QUOTE]
Najlepszy do transportu jest samochód typu kombi i w bagażniku pies ma dużo miejsca :)

[quote name='evel'][B]Ja to zazdroszczę ludziom, którzy maja jedną ukochaną rasę[/B], albo nawet kilka i są zdecydowani na 100% - bo ja się ciągle biję z myślami, czy na pewno już "dorosłam" do ras, które mam na oku a i tak ostatecznie nie wiem, co wybrać :evil_lol:[/QUOTE]
Dziękuję, dziękuję, czuję się wyróżniona :loveu::evil_lol:

[quote name='motylek1007']u mnie nic tego nie zapowiada ;)
dużo ras podoba mi sie "tylko" z wyglądu, ale pewnie nie poradziłabym sobie z wychowaniem, wiec lepiej jak zostanę przy moich ciapach :cool3:
[/QUOTE]
Ja przy moim boku nie widzę małego psa, na smyczy muszę czuć, że z psem faktycznie idę. Kilka razy szłam z psem wujka, który waży chyba ok 10 kg i jak się zapomniałam i pociągnęłam to tak jakbym psa nie czuła :oops::evil_lol: Ale ogólnie do mnie jakoś nie pasują małe psy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']

Najlepszy do transportu jest samochód typu kombi i w bagażniku pies ma dużo miejsca :) [/quote]

Kłopot się pojawia gdy jedzie się na wakacje :cool1: ja mam zawsze duże problemy ze spakowaniem siebie i psa, a mam malucha więc boje sie pomyslec co by bylo z duzym

[quote]
Ja przy moim boku nie widzę małego psa, na smyczy muszę czuć, że z psem faktycznie idę. Kilka razy szłam z psem wujka, który waży chyba ok 10 kg i jak się zapomniałam i pociągnęłam to tak jakbym psa nie czuła :oops::evil_lol: Ale ogólnie do mnie jakoś nie pasują małe psy :shake:[/QUOTE]

Ja z kolei widzę u siebie parke mały+duży :diabloti:

także cs i sa by ładnie się zgrywały, nawet kolorystycznie :evil_lol: chociaż mi mój facet oznajmił, że drugiego psa wybiera on ale na szczęście podobny gust mamy w tym wzgledzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']U mnie kolejny będzie na 100 % cocker spaniel :)
a potem już prostą drogą do seterów, marzy mi się seter angielski :loveu:[/QUOTE]
Cockery są cudne, czarne, sobolowe, podpalane i wszystkie kolorowe :loveu: Rude tylko mi się niezbyt podobają.

[quote name='Laetitia'][B]Alise [/B]podziwiam. Są śliczne, ale u mnie skończyłby jako jeden wielki kołtun :roll: Nie mam cierpliwości do pielęgnacji.


Też marzy mi się seter angielski albo irlandzki. Ale następnym psem będzie molos:loveu:[/QUOTE]
Barbety z dobrych linii nie mają problemów z włosem, wbrew pozorom. Mnie urzeka ich charakter i wszechstronność, pozytywne nastawienie do wszystkich. :) Podoba mi się charakter pudli, wygląd niezbyt, a barbet to taka alternatywa dla dużego pudla, bardziej wymagająca. Ale to tylko takie odległe marzenia jak na razie, dużo może się zmienić. Na pewno chciałabym, aby następny pies był bardziej żywiołowy i dawał mi wycisk. Setery są piękne, ale nie wiem czy dałabym radę z takim psem.

[quote name='evel']Ja to zazdroszczę ludziom, którzy maja jedną ukochaną rasę, albo nawet kilka i są zdecydowani na 100% - bo ja się ciągle biję z myślami, czy na pewno już "dorosłam" do ras, które mam na oku a i tak ostatecznie nie wiem, co wybrać :evil_lol:[/QUOTE]
Ja tak samo! Nie mam jednej ulubionej rasy. Kocham wiele, zupełnie różnych ras. Z jednej strony lubię małe pyrdki - maltany, papillony, buldogi francuskie (:loveu:), ale średnie i duże też, np. właśnie spaniele(ang, cavaliery, springery), sznaucery, pudle za charakter, goldeny (jedna z większych miłości:loveu:), labki też są fajne, amstaffy :loveu: (płowe z białymi znaczeniami - piękne psy, choć trudne), CTR, generalnie mam dużo ras do których wzdycham :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Kłopot się pojawia gdy jedzie się na wakacje :cool1: ja mam zawsze duże problemy ze spakowaniem siebie i psa, a mam malucha więc boje sie pomyslec co by bylo z duzym



Ja z kolei widzę u siebie parke mały+duży :diabloti:
[/QUOTE]
Oj tam wszystko jest do zrobienia i ogarnięcia :evil_lol:
Ja widzę siebie tylko z jedną rasą:diabloti:
[quote name='Alise']
Ja tak samo! Nie mam jednej ulubionej rasy. Kocham wiele, zupełnie różnych ras. Z jednej strony lubię małe pyrdki - maltany, papillony, buldogi francuskie (:loveu:), ale średnie i duże też, np. właśnie spaniele(ang, cavaliery, springery), sznaucery, pudle za charakter, goldeny (jedna z większych miłości:loveu:), labki też są fajne, amstaffy :loveu: (płowe z białymi znaczeniami - piękne psy, choć trudne), CTR, generalnie mam dużo ras do których wzdycham :)[/QUOTE]
Mi z wyglądu się bardzo dużo ras podoba i lubię sobie nimi cieszyć oko ;) Jednak mam swoją jedną ukochaną rasę i przy niej zostanę ;) Jeśli miałabym mieć małego psa to tylko buldog franc albo ang :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...