Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Dziękuję [B]Wiktoria[/B], kłaniam się nisko, że tego wariata w ogóle uchwyciłaś. Przynajmniej tym sterczącym uchem zakrył ruszoffą flexi. :eviltong:
[B]leónowa[/B] one są niezdecydowane. Nad morzem była pozycja na boki, po powrocie postanowiły klapnąć, a od dwóch-trzech dni wygląda tak, jak na tym zdjęciu.
[B]vege*[/B] on jest niezmiernie poważnym psem. Szczególnie w momencie, gdy znęca się nad biedną Lisą i traktuje ją, jak przeszkodę do agility. :cool3: Potenszjal widzę.
[B]kalunia[/B] nie znasz się, teraz jest taka moda. "Na kundla" się nazywa, o. Mi najbardziej się podobał w wersji początkowej, pewnie ucho niedługo się podda i znów opadnie. Jak nie to w ruch pójdą plastry, ewentualnie Magik. :evil_lol:
[B]Paulina[/B] trzeba było wcześniej przyjść to też byś mojego miszcza pozowania mogła pocykać. A tak to nas komary zżarły, a jemu się foty nie dało zrobić. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']
[B]kalunia[/B] nie znasz się, teraz jest taka moda. "Na kundla" się nazywa, o. Mi najbardziej się podobał w wersji początkowej, pewnie ucho niedługo się podda i znów opadnie. Jak nie to w ruch pójdą plastry, ewentualnie Magik. :evil_lol:
[/QUOTE]

hmm... no ja się na tych nowych trendach uszowych nie znam :shake: no i kundla nie mam tylko rasowego szwedzkiego vallhunda bez rodowodu :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]kalunia[/B], a ja myślałam, że Kala to mini dżerman szeperd. Zawiodłaś mnie, wiesz? :obrazic:
[B]Obama[/B] dziękuję bardzo.
[B]motylek1007[/B] poprawka - Łobuza. :evil_lol: Zarówno przydomek, jak i imię "z papierków" (przypominam iż papierkowo ten dziwny pan zwie się: Bad Boy [I]z Klanu Łobuzów FCI[/I]) pasuje w 100%. Sama sobie psa stworzyłam takim imieniem.
[B]maryg[/B] wyrażam sprzeciw! Wystarczająco dużo ludzi mówi mi to, że jamnik/jamnikowate coś. Przy takich uszach, jeszcze dziwniej by na mnie patrzyli, przy odpowiedzi "pinczer miniaturowy". :lol: Chwilami zastanawiam się czy ludzie kiedykolwiek na oczy jamnikowate coś chociaż widzieli. Przecież tyle tego po ulicach łazi. Chyba, że tylko ja je widzę i mam jakieś moce nadprzyrodzone.
[B]lucky[/B] dziękuję. U Nico uszy są strasznie, podkreślam strasznie, niezdecydowane. Będę walczyć, żeby miał klapnięte...

Jesteśmy po pierwszych zajęciach! Poznaliśmy trzy nowe koleżanki z ogonem - Abi (labradorkę), Oharę (wyżlica niemiecka) i Ginger (spanielkę). Nie zaczęło się najlepiej, młody szczekał na wszystko, na każdego. Głównie z nieufności. Cały czas był trzymany z boku, aby nie wszczynać bójek. Ćwiczył sobie spokojnie, pokochał tunel, a i slalom ładnie pokonał. :loveu: O ile wcześniej chciał zabić wszystkich obcych tak pod koniec zajęć zaczepiał Panią Asię, a następnie szalał z dziewczynami. Po tych szaleństwach był cały w ślinie. Bałam się, że go stratują. :grins: Mimo, że wiek praktycznie ten sam (różnica góra 2-tygodni), to jednak dziewczyny są znacznie większe od mego knypka. Nauczyłam się dużo jeśli chodzi o samo życie z psem. Nie mogę się doczekać następnych zajęć! Zapomniałabym... Nico po zabawie i mordowaniu umysłowym padł i śpi, jak zabity. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]kalunia[/B], a już myślałam... Jakiś kit o Valhundzie Ci wciskają, przecież cały świat wie, że to MON. :cool3:
[/QUOTE]

Oj kochana mnie rzadko coś można wcisnąć :cool3: wiem po jakich psach jest K, żadnego szweda w rodowodzie ni ma :lol:

A tak swoją drogą to wiesz że mało brakowało abym zamiast K miała pińczerka? :lol: nie wyszło tylko dlatego że nagle koleżanka zażądała za niego kasy a miałam dostać malucha za darmo :roll:ładnie podziękowałam i pare dni później przyniosłam K :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']
[B]motylek1007[/B] poprawka - Łobuza. :evil_lol: Zarówno przydomek, jak i imię "z papierków" (przypominam iż papierkowo ten dziwny pan zwie się: Bad Boy [I]z Klanu Łobuzów FCI[/I]) pasuje w 100%. [/QUOTE]

imię zobowiązuje hehe

cieszę sie ze tak fajnie wypadły pierwsze zajęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...