Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Witam wszystkich! Fajny taki szczurek, fajny - tyle, że gdy się pod nogami plącze. Ciężko czegoś takiego nie nadepnąć przypadkiem. Już trzy razy został potrącony, bo się plątał pod nogami...
My mamy zaliczone pierwsze spotkanie z dziećmi kuzyna (7 lat, 5 lat i roczek). Jestem w 100% zadowolona z mojego scurka! Z początku trochę się bał - chłopaki do najspokojniejszych nie należą, cały czas wariują, piszczą. Później jednak bawił się z nimi, jak szalony po czym zmęczony padł. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]wiki4[/B] coraz lepiej. Już powoli smycz nie jest wrogiem publicznym numer cztery, tak więc po naszym wakacyjnym wyjeździe, gdzie smyczkowanie będziemy mieć praktycznie zawsze - postaramy się udać z Wami na wspólny spacer. :loveu:
[CENTER][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/106/8wu3.jpg[/IMG]
Tak sobie katowane psisko śpi, gdy zUa, niekochająca go pańcia walczy z wiatrakami. :p[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje się ale też czasami same stają ;)

Tak wygladają kopiowane:

[url]http://zoomia.pl/files/i/46/52/psy-sprzedam-pinczery-miniaturowe_big24219_4652719911333829561.jpg?width=700&height=690&c=[/url]

A tak naturalnie stojące:

[url]http://www.zgubione-znalezione.org/v/792/1_5517.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Amber[/B] dokładnie tak! On jest brzydki, głupi i bąki straszne puszcza. Mogłam se porządne lustro kupić, a nie szczura... :diabloti:
[B]leónowa[/B] mogą być klapnięte lub naturalnie stojące. Czasami uszka się postawią, ale różnie z tym bywa. Jeśli komuś się chce to może podklejać uszy, aby stanęły. Ja mam ślicznego (tfu, ohydnego!) kłapoucha, który gdy biegnie wygląda, jak chory psychicznie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Kolejna co ma psa dla szpanu i niedorosłą do posiadania psa w ogóle. Dziecko...co Ty sobie wyobrażasz? :diabloti: ie masz zasnego sami, zadnego obozu ani zawodów za sobą a za psa się bierzesz...bosz :shake: świat schodzi na psy :eviltong:

btw fajny ryjek :loveu:[/QUOTE]
W końcu nasza córka :roll: Geny nie ginom.

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nico (syn Jariego pełną gębą) się przyłączy. Jeszcze z rodowodem dla szpanu kupiłam, żeby szpanować na dzielni taką podróbą dobermana. Tylko po łańcuchy do Praktikera muszę się udać, porządne dresy zakupić i przede wszystkim zgolić się na łyso. :evil_lol: Tylko kurcze mogłam sobie takiego szitzu czy tam jorczka za 800zł kupić, dopiero byłby szpan. A tak to się męczę z jakimś idiotą, który w fryzjera się zabawia. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że Was zasypałam - nie mogłam postąpić inaczej! Pewnie ekrany, by Wam popękały od "brzydoty" mojego biednego, katowanego psa. ;) Dziękuję za komplement. Fajny jest, na razie walczymy z tym, że śmieci nie są do jedzenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...