Jump to content
Dogomania

Seminarium/ warsztaty Zofia Mrzewińska, Aneta Awtoniuk


MaHa

Recommended Posts

ETOVET we współpracy z
Fundacją Na Rzecz Wydziału Zarządzania UW
zaprasza na:

seminarium [B]ZOFIA MRZEWIŃSKA[/B][B] „[URL="http://www.etovet.pl/index.php?pies-od-podszewki"] PIES OD PODSZEWKI[/URL]”[/B]
21.09.2013 Warszawa
17:30-18:30 Wykład[B] „ PSY W RATOWNICTWIE” [/B]wstęp wolny

warsztat [B]ZOFIA MRZEWIŃSKA „ [URL="http://www.etovet.pl/index.php?podstawy-pracy-wechowej-z-psem"]PODSTAWY PRACY WĘCHOWEJ Z PSEM[/URL]”[/B]
22.09.2013 Prażmów k/Warszawy

warsztat[B] DOROTA PASICH ”[URL="http://www.etovet.pl/index.php?trudny-wlasciciel-psa"]TRUDNY WŁAŚCICIEL PSA[/URL][/B]”- warsztat coachingowy
22.09.2013 Prażmów k/ Warszawy
[U]C[/U][U]Cena do 31.08 [/U]
Seminarium: 150
Warsztat z psem: 300
Warsztat bez psa: 150
Seminarium + warsztat z psem : 400
Seminarium+ warsztat bez psa: 250

[U]Cena po 31.08[/U]
Seminarium: 200
Warsztat z psem: 400
Warsztat bez psa: 200
Seminarium + warsztat z psem : 500
Seminarium+ warsztat bez psa: 300

Na wykład „ Psy w ratownctwie” wstęp wolny


[U]ZAPISY:[/U]
Warunkiem uczestnictwa w seminarium i/lub warsztacie jest wypełnienia formularza zgłoszniowego i przesłanie go na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wraz z dowodem wpłaty.



[B][URL="http://www.etovet.pl/beta/files/file/zgłoszenia As-1.doc"]FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY[/URL][/B]



[B]UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.[/B]

Patronat [B] STOWARZYSZENIE WETRYNARYJNEJ MEDYCYNY BEHAWIORALNEJ[/B]

Edited by MaHa
zmiana coacha
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Etovet współpracuje z Hotelem Psigoda i wraz z nim organizuje część warsztatową. Okolice to zielone łąki i lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Teren na którym odbywać się będą warsztaty jest ogrodzony, ponad 1,5 ha teren, bezpieczny dla psów i ludzi. Istnieje możliwość przenocowania wraz z psem. Należy się wcześniej jednak zdeklarować, umawiając z organizatorem. Warunki hotelu znajdziesz na [url]www.hotelpsigoda.pl[/url]. Istnieje tez możliwość noclegów w pobliżu Hotelu. Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Awtoniuk. Ma chyba tyle samo wrogow co i milosnikow.
A Mrzewinska to legenda. Fachowiec pelna geba, pasjonat szkolenia psow. Chyba jak spi to tez szkoli. Jedna z zalozycielek STORAT, wymagajaca ale na jej zajeciach naucysz sie wiecej niz na kilku dniach zwyklego szkolenia.Milo nie jest, bo i zjedzie cie za bledy, ale zapamietasz do konca zycia co spartoliles. A psy w jej rekach chodza jak nakrecone.
Stracony czas?! Czlowieku o czym ty mowisz?! Jedz i sam zobacz!.

Link to comment
Share on other sites

Nie gorączkuj się -tylko się pytam. Wiem, że Mrzewińska to autorytet ale zastanawiam się czy wybrać się na seminarium czy na warsztat czy na jedno i drugie. To , że ktoś jest autorytetem z jakiejś dziedziny nie znaczy, że umie ciekawie o tym opowiadać. Nie wiem też czy sens mają jednodniowe warsztaty. Poza tym jestem ciekawa Awtoniuk- budzi skrajne emocje i chętnie wyrobiłabym sobie własne o niej zdanie. Ale
ponieważ nie można uczestniczyć w obu warsztatach jestem ciekawa opinii tych którzy mieli z obu Paniami kontakt.

Link to comment
Share on other sites

No to ja się wypowiem i o Mrzewińskiej i o Awtoniuk. Jedna i druga znane są...ale z dwóch skrajnych biegunów.
Mrzewińska- specjalista w tym co robi, aż do bólu. Miałem przyjemność i wierzcie mi nie jest lekko. Ale za to nauczyć się można tyle w ciągu dnia ile za grube pieniądze w innych szkółkach w ciągu kilku miesięcy. Ważne żeby słuchać , słuchać i schować swoje ambicje, papierki po Wesołych Łapkach, Lupusach, i innych schować głęboko w szufladzie. Nie ta wiedza, nie ten poziom, nawet nie to porównanie. Mrzewińską polecam nawet w nocy obudzony.

Awtoniuk, no tu mam problem, bo.... z jednej strony ma czuja do psów, ale z ludźmi wychodzi jej gorzej. Jedni ją ubóstwiają ale są tez i tacy którzy na hasło Awtoniuk dostają gorączki. Potrafi być bardzo niemiła w bezpośrednim kontakcie, a ma fazy że jest cool. Nie wiem z czego to wynika. Co do wiedzy i fachowości. Nie miałem z tym do czynienia, jedynie to wiedza od innych, kursantów. Niby pozytywnie szkoli ale nie stroni od awersji,. Nie czepiajmy się. Są tacy którzy wypierają się stosowania przemocy a stosują elektryke więc, Awtoniuk to przy nich pikuś. Nie wiem jakim jest coachem. Trzeba iść i zobaczyć. Ja osobiście mimo kontrowersji wokół tego nazwiska polecam tak czy siak. Choćby dlatego że nie ma takich którzy by nie mieli problemów z właścicielami psów. Zawsze można czegoś się dowiedzieć nowego, nauczyć. Pod warunkiem że się chce i schowa swoją przerośnięta ambicję do kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Piotr mnie wyprzedził w odpowiedzi.
Mogę jedynie napisać, że zgodzę się z nim co do p.Zofii.
CO do Anety Awtoniuk. Widziałam kilka razy jak szkoli psy ale to zbyt mało aby powiedzieć coś więcej. Co do warsztatów, na pewno warto iść, bo rozmowa z właścicielem który zapiera się nogami i rękami przed pracą ze swoim psem, ale chce mieć go dobrze ułożonego, to nie łatwa sprawa.
Wiadomo, jako organizator będę polecać będę zarówno seminarium jak i warsztaty. :)

Link to comment
Share on other sites

Aneta ma 14 lat doświadczenia jako coach, czyli od czasów kiedy ta forma pracy w człowiekiem w Polsce raczkowała. Nie ulega wątpliwości że ma nie tylko wiedzę ale przede wszystkim umiejętności . Kto jak kto, ale ona potrafi z ludźmi rozmawiać i szklic ich nie tylko z zakresu autoprezentacji ale również prowadzenia dyskusji i sporów. Potrafi pracować z kamerą i innym pokazać jak się dobrze w TV zaprezentować , sprzedając swoją idee i pomysł.
Zresztą, liczba instytucji i organizacji które korzystają z usług Anety mówi sama za siebie. Musi być dobra w tym co robi i jest dobra, bardzo dobra. Wrzućcie sobie w Google [url]www.artlook.pl[/url], zajrzyjcie a sami się przekonacie że macie do czynienia z profesjonalistą. I powiem szczerze, nie znam innego coacha który by tyle osiągnął co Aneta, ilu ludzi wyszkolił co Aneta. Podobnie zresztą z psami. Akcje które Aneta prowadzi i prowadziła odbiły sie szerokim echem w świecie psiarzy. Kampanie medialne czy to w telewizji czy w radiu trafiają nie tylko do dorosłych, ale również do najmłodszych. Czyli gąbki która nasiąka po to by potem móc polepszyć los zwierzętom które tego potrzebują.
Warsztat coachingowy który Państwu oferujemy, prowadzony przez Anetę Awtoniuk to nie tylko pokazanie jak pracować z trudnym właściciel psa, ale w dalszej perspektywie czasu ma pomóc psom. Bo pies wyszkolony, z socjalizowany to pies którego życie jest łatwiejsze.
Lepiej nikt tego Państwu nie pokaże i nie nauczy, jak polepszyć swoje życie i swojego czworonoga.

dla potwierdzenia co pisze: [url]www.azorres.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szanowni Panstwo
za kilka dni koniec sierpnia, w związku z czym przypominam wam się, że do 31.08 jest jeszcze zniżka dla osób chcacych uczestniczyc w organizowanym przez Etovet, Seminarium i warsztacie z p.Zofią Mrzewińską, oraz warsztacie z p. Anetą Awtoniuk.
Dla wszystkich którzy zgłosza się do końca sierpnia mamy 10% zniżki.
Pozdrawiam

Edited by MaHa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...