Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

Zaglądają...Anula cofnęłaś się w czasie o 10 lat...:]

No tak,jak zawsze jestem zakręcona.Dzięki za uwagę.

Noc dla Sawani przebiegła nad wyraz spokojnie,podałam Sawani tableteczkę uspokajającą i Sawania sobie spała,natomiast Miki po podaniu tabletki,zwymiotował i dla Mikusia jak i dla mnie noc była koszmarna.Psiaki nie były wczoraj na wieczornym spacerze,dopiero dzisiaj kilka razy wyszły ale nie chciały iść na łąkę.Dobrze,że już za nami Sylwester.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Sawanki.

Dolarek ma taki uraz do spacerów przez kanonady ,ze nadal niechętnie wychodzi z domu.

No właśnie,Miki do tej pory jeszcze nie może dojść do siebie,natomiast Sawanka nie przeszła stresu i jest okey.Miki wychodzi za Sawanką na dwór,nie wyjdzie sam.Potrzeba trochę czasu aby spokój wrócił.U nas jeszcze resztkami fajerwerków małolaty jadą.Nie wiem jak 12.01.15  bo przecież będzie hucznie przy Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Link to comment
Share on other sites

na spodziewane fajerwerki u nas znalazł się sposób - stopniowo podgłaśniane radio - w domu było bardzo głośno, ale fajerwerków nie było slychać i Fuks bojący się wystrzałów jak poszedł spać o 23.30 tak sobie przespał przejście w nowy rok zupełnie bezstresowo - może też spróbujcie następnym razem :)

Link to comment
Share on other sites

na spodziewane fajerwerki u nas znalazł się sposób - stopniowo podgłaśniane radio - w domu było bardzo głośno, ale fajerwerków nie było slychać i Fuks bojący się wystrzałów jak poszedł spać o 23.30 tak sobie przespał przejście w nowy rok zupełnie bezstresowo - może też spróbujcie następnym razem :)

Paulinko,u mnie w domu było głośno,oglądałam występy z Wrocławskiego Rynku i nic to nie dało,tak jak pisałam, tylko Sawania spała sobie fajnie ale po tabletce.Miki zawsze panicznie bał się głośnych huków,potwornie przy tym się trzęsie i chce wejść jak najwyżej gdziekolwiek.Zeszłam z nim do piwnicy ale tam też było słychać.W tamtym roku udało mi się podać tabletki i dwa psiaki bardzo dobrze zniosły przywitanie Nowego Roku.

Link to comment
Share on other sites

Biedne te nasze psiaki... 

Całe szczęście, że takie "zabawy" dopuszczane są tylko raz w roku.

Wiadomo i u mnie trafiają się w ciągu roku przypadki kilku hałaśliwych petard ale to nie to co z NR. 

Mój jeden psiak - znajdka -  panicznie boi się  burzy. Już jak jest zaniepokojony i by chciał wejść w małą mysią dziurkę to wiem, że idzie burza chociaż ja jeszcze nic nie słyszę.

Link to comment
Share on other sites

Miki też daje znać swoim zachowaniem o burzy,u Sawani tego nie widać.

Nadeszła pomoc finansowa w kwocie 90,00zł od Ziuta63.Ślicznie dziękuję za pomoc i pamięć o Sawani.

 

                                                                      pieski023.gif

Link to comment
Share on other sites

Moja córka jutro oddaje pracę której miedzy innymi bohaterka jest Sawanka ale tez Sara . Sandra studiuje pedagogikę i akurat dostała temat który wypisz wymaluj pasuje do tego co my tutaj na dogo wyprawiamy . Ciekawa jestem jak zostanie oceniona . Podrukowałam tez fotki z metamorfozy psiaków Anuli .

Przy okazji Aniu , przekazałam ostatnio chyba ponad 20 worów na bazarki . Jak zwykle dochód 25 % na Sawankę i Azyl na Koziej . Tylko musimy na bazarki troche poczekać bo ciocia karolcia totalnie zawalona robotą :)

Link to comment
Share on other sites

Moja córka jutro oddaje pracę której miedzy innymi bohaterka jest Sawanka ale tez Sara . Sandra studiuje pedagogikę i akurat dostała temat który wypisz wymaluj pasuje do tego co my tutaj na dogo wyprawiamy . Ciekawa jestem jak zostanie oceniona . Podrukowałam tez fotki z metamorfozy psiaków Anuli .

Przy okazji Aniu , przekazałam ostatnio chyba ponad 20 worów na bazarki . Jak zwykle dochód 25 % na Sawankę i Azyl na Koziej . Tylko musimy na bazarki troche poczekać bo ciocia karolcia totalnie zawalona robotą :)

O rany to trzymam mocno kciuki aby praca była jak najwyżej oceniona.Wszystkie psiaki przeszły ogromną metamorfozę ale w najgorszym stanie przyjechała do mnie Majeczka z Wałbrzycha.Pamiętam jak o nią walczyłam aby sierść się jej poprawiła,litry odżywek,kapsułek itd.Teraz jest przepięknym psiakiem w typie pudelka.Mieszka w Kaliszu.

Bardzo dziękuję za pomoc dla Sawani.Sawana jest kochanym psiakiem.Z Mikim bardzo dobrze się uzupełniają,rozumieją się.Rano jak Sawanka chce iść na dwór,stoi na piętrze a Miki drze mnie niemiłosiernie pazurami aby mnie obudzić abym wypuściła Sawanę,natomiast Miki nie idzie,kładzie się zadowolony na piętrze i czeka na powrót Sawany.Z jedzeniem wygląda tak,że Miki czeka,obserwuje aż zaniosę Sawanie jedzonko i dopiero zaczyna jeść.Bardzo dobrze się porozumiewają.Sądzę,żew dlatego tak jest,ponieważ Miki jest uległym psem.

A na akacjową dolinę nie mogę się napatrzeć.Przepiękne,cudowne psiaki.Jak szukaliśmy dla siebie psiaka,TZ dzwonił do Ciebie Ula ale nie mieliście szczeniaczków i tym sposobem jest z nami Miki.

Link to comment
Share on other sites

no coś ty nie wiedziałam o tym :) no ale dzięki temu Mikuś ma najlepszy domek pod słońcem

Bo nie chwaliłam się,jeszcze szukał TZ Lhasa-Apso w Grudziądzu ale też z marnym skutkiem.No a Miki wygląda na to,że jest z nami z "braku laku".To wszystko były działania mojego TZ natomiast ja byłam zakochana w innym psiaku ale to jest długa odosobniona historia.

Link to comment
Share on other sites

(...)Z Mikim bardzo dobrze się uzupełniają,rozumieją się.Rano jak Sawanka chce iść na dwór,stoi na piętrze a Miki drze mnie niemiłosiernie pazurami aby mnie obudzić abym wypuściła Sawanę,natomiast Miki nie idzie,kładzie się zadowolony na piętrze i czeka na powrót Sawany.Z jedzeniem wygląda tak,że Miki czeka,obserwuje aż zaniosę Sawanie jedzonko i dopiero zaczyna jeść.Bardzo dobrze się porozumiewają.Sądzę,żew dlatego tak jest,ponieważ Miki jest uległym psem.

(...)

 

Ciekawa historia :)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam z pozdrowieniami

 ciociu Anulko pieknosci psie erdunka

 Wyscie pięknie sercem

  zaglądam

zaglądam czytam ale nie wszędzie pisze

  ciociu zdrowenka Tobie i lapenkom cudnym love%281%29.gif

wiosenki  czekamy wszyscy

 wiosenki ciociu

 niechaj już te wsyckie lapenki nasze i nie nasze ...nie marzna strasznie

  cudownie ma u Was Sawaniatko

cudownie

 11 latek , to już powazna pani

 kciukam i pozdrawunkam stokroć 

Anulkowo calunkie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...