Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

To wspaniałe wiadomości, też czekałam na nie bardzo. Jakie to budujące, że są tacy ludzie na świecie. Tylko dlaczego jest ich tak mało??? A tyle piesków czeka w schroniskach...
***
Sawana jako Misia mieszkała w biednym domu i czuła się kochana, tak było - no, do czasu. Miała starszych opiekunów, widać te klimaty i zapachy są jej bliskie. A wspaniały, ciepły, przytulny i pełen miłości dom może być pod eternitem, taki całkiem skromny. Sama mieszkam w malutkim mieszkanku, mam drugiego psa ze schroniska. Nelly tak mnie pilnuje, nie chce nigdzie zostać, choćby w najcudowniejszej willi pod lasem z wielkim ogrodem, gdzie przychodzi do znajomych, ma tam też swojego psiego przyjaciela. Chce wracać do blokowiska, do swojego posłanka, półeczki z zabawkami, do trawników pod blokiem - bo to jej, jej własne i tam jest kochana i przytulana, akceptowana i uwielbiana. Wybiegać się może nad rzeką albo nad jeziorem, skąd własnie zasapana wróciła (ja bardziej, to już ten wiek średniej młodości). I wiem, że ma lepiej niż te psy, które całe swoje życie znają jeden i ten sam wystrzyżony trawnik przed drogim, wypasionym domczyskiem, do którego nawet nie są wpuszczane.

Link to comment
Share on other sites

W domu zrobiło się strasznie pusto.Miki też chodzi jakiś osowiały.Aby nie myśleć o Sawanie wzięłam się za pranie kocyków,sprzątanie chałupy ale za bardzo to nie pomogło.W głowie mam tysiące myśli i obaw zawsze. Te pierwsze dni najgorsze są po adopcji tymczasika.
Transport Sawany kosztował 150zł.Zrobiliśmy 300km.

[IMG]http://images62.fotosik.pl/121/a8fff8d927cf0322med.jpg[/IMG]

To jest faktura za całość paliwa.TZ wyliczył,że tyle spalił nasz samochód.Zaraz umieszczę wydatki w trzecim poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']co tutaj taka cisza ? Gdzie wieści o nocy i o drugim dniu ? Aniu nie uwierzę że nic nie wiecie . Zaraz mi tu stawać do raportu ![/QUOTE]
Raportu nie będzie.TZ dzisiaj gra i był zajęty rano.Jutro będziemy coś wiedzieć.
Przyszły pieniążki w kwocie 24,00zł z bazarku zrobionego przez Poker.Bardzo dziękuję.Jak zawsze Kochana Poker pospieszyła z pomocą.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Umieściłam wpłatę w trzecim poście.
A ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić,że Sawany już nie ma u nas.Wciąż wydaje mi się,że leży na górze w przedpokoju i obserwuje nas z góry.Sawana była taka kochana,spokojna,cudowna sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']pokerku TZ Anuli nie gra w pokera :lol: tylko jest muzykiem . Aniu to czekam cierpliwie ale ja dopiero zawitam wieczorkiem bo jutro wystawa we Włocławku .[/QUOTE]
Dzięki za wyjaśnienie,bonie mogłam się powstrzymać od łzawego śmiechu...:lol:I dzięki ci Panie,że TZ Anuli, to tylko muzyk,a nie hazardzista,bo marny byłby los tych biednych tymczasowiczków..:evil_lol:

Edited by Bogusik
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniliśmy do Państwa.Z Sawaną wszystko w porządku.Przychodzi na głaski,przebywa dużo czasu w domu.Ładnie je,ma apetyt.Pani Jadwiga ugotowała Sawanie ryzik tak jak ja gotuję i Sawanie bardzo smakował.Ma też suchą karmę w miseczce i sobie podjada.Leczenie jest kontynuowane.Sawana połyka tableteczki w paszteciku prochowickim,w który zaopatrzyłam Sawanę.Sawana sama sobie chodzi po ogrodzie albo z Panem.Pan pali papieroski i ma zabronione palenie w domu,w związku z tym wychodzi na ogród i woła Sawanę.Główka nadal jest przekrzywiona.Wygląda na to,że wszystko jest w porządku,Sawana pomalutku przystosowuje się do nowych warunków.Gdyby coś było nie tak,Państwo mają dzwonić do nas.My zadzwonimy w tygodniu aby nie naprzykrzać się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Bazarek na dług po Sawance :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246771-Książki-gazety-z-przepisami-i-CD-do-10-09-20-00?p=21263060#post21263060[/URL]
Zapraszam i proszę o pomoc w podrzucaniu ;)[/QUOTE]
Z całego serca bardzo dziękuję za bazarek,nad którym napracowała się b-b.DZIĘKUJĘ.
Drugie podziękowanie składam na ręce Kochanej Ziuta_63,która zmniejszyła dług Sawanki o kwotę 120,00zł.DZIĘKUJĘ.
Pędzę do trzeciego postu aby nanieść poprawkę.
Wszystkim Kochani za pomoc bardzo dziękuję i jestem szalenie wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mamy dwa tygodnie czasu na decyzję Państwa,czy Sawana zostanie u nich.W czwartek minie tydzień i zadzwonimy do Państwa z pytaniem co u Sawanki słychać.Jeżeli chodzi o zdjęcia to przeważnie robię zdjęcia z adopcji.W tym dniu jak szykowałam się do wyjazdu z Sawaną aparat został w domu w przedpokoju na szafce.Jeżeli chodzi o zrobienie zdjęć Sawanie to będzie trudne,ponieważ miejscowość znajduje się między Bukiem a Pniewami.Czasami jeździmy do Poznania to jeżeli Sawana zostanie u Państwa,na bank ją odwiedzimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...