Jump to content
Dogomania

toruń - skarpa- kto idzie na spacerek?


qmu

Recommended Posts

Witam poszukuje chetnych na wspolne spacerki tak zeby psiaki mogly sie wybiegac :)
Mam 3 miesiecznego szczeniora stafforda a psy ktore mieszkaja kolo nas no coz albo to malenkie jorki ktirym Negra mola by zrobic qq albo starsze psy ktore niekoniecznie sa skore do zabawy z takim maluchem...
Znajda sie chetni? Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

My jesteśmy z podgórza, ale mam klientów z bydgoskiego z 4-miesiecznym szczylem - jak macie w miarę wychowane psiury, to na pewno chętnie bym Was wykorzystała na jakiś spacer-zabawę-socjalizacyjną :) jeśli się zgadzacie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']My jesteśmy z podgórza, ale mam klientów z bydgoskiego z 4-miesiecznym szczylem - jak macie w miarę wychowane psiury, to na pewno chętnie bym Was wykorzystała na jakiś spacer-zabawę-socjalizacyjną :) jeśli się zgadzacie :D[/QUOTE]

moja sucz też w podobnym wieku bo ma niecałe 5 miesięcy, i w sumie w miare ogarnięta jest tylko komenda do mnie nie do konca jeszcze działa, ale pracujemy nad tym najtrudniej jest ją odwołać w trakcie zabawy :)
a co do reszty jestem otwarta na propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qmu']Rinuś to ja widzę, że mieszkamy baaaardzo blisko siebie :) bo ja też przy pętli mieszkam :) hehehehe[/QUOTE]

No to jak będziesz chętna to daj znać to może jutro do południa uda się nam umówić? bo na 13 idę do pracy. Albo może dzisiaj,tylko ja do 16 pracuję dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ćwiczymy z Bobo, tak się szczyl nazywa, odwoływanie od drugiego psiaka. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby się nie zrodził problem jak np. będzie trzeba go przypiąć, albo Twoją suczkę, bo się któreś z nich za bardzo nakręci i zacznie się naprzykrzać drugiemu.

Link to comment
Share on other sites

Ja się właśnie zastanawiam nad utworzeniem grupy, ale nie spacerkowej, tylko typowo szkoleniowej. Jeszcze nie mam tego w ofercie, ale to byłaby grupa dla osób uczestniczących w takich spacerach socjalizacyjnych Doggo.
Bo sam pomysł takiej grupy fajny, ale jak każdy przychodzi na spacer z własną wizją, to jest problem. Wiecie, ja się tak umawiałam z przypadkowymi osobami, to było "tak tak poszkolimy" a potem kończyło się na nudnym parciu do przodu i tyle ze spaceru. Dołączyłam do grupy, ale za przesuwającymi się psimi parkami bez nadzoru i z wszystkowiedzącymi, albo mało aktywnymi właścicielami nie jestem. ;)
Jak do końca ogarnę tę kwestię, to na pewno dam Wam znać.

edit: jak się spięłam, to zrobiłam :D [url]https://www.facebook.com/groups/342613609204533/[/url]

nie traktuj tego jako konkurencyjną grupę, ale inną rzeczą są luźne spacerki, a inną spacery socjalizacyjne. Ja np. nie mam wielu psów na takie spacery "kto chce, niech wbija", raczej potrzebne są im zorganizowane spotkania ;)

Edited by Soko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Właśnie ćwiczymy z Bobo, tak się szczyl nazywa, odwoływanie od drugiego psiaka. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby się nie zrodził problem jak np. będzie trzeba go przypiąć, albo Twoją suczkę, bo się któreś z nich za bardzo nakręci i zacznie się naprzykrzać drugiemu.[/QUOTE]

Negra gdy trafia na smycz raczej już się nie wyrywa, wiadomo zdaża sie, że zabawa jest tak fajna, że jeszcze by chciała i zdażają się szarpnięcia, ale łatwo przywołyje się ją do porzadku :)

Link to comment
Share on other sites

ja z moim poprzednim psem Grocikiem (bokser) uczęszczałam na spotkania dogo nie było nas dużo ale wystarczyło :)
dwa boksery, jamnik i zawsze jakiś jeden psiak ze schroniska z nami był ponieważ na spotkania przychodził również zielony pracownik naszego schroniska :) raz nawet gdy jeszcze aktywnie się udzielałam w schronie gdy szłam na spacerek z dogo z moim psiskiem spotkałam teriereczkę, którą wyadoptowaliśmy jakieś 3 tygodnie wcześniej, z racji tego, że nigdzie nie dostrzegłam nowych właścicieli zabrałam bellę ze sobą :) (nie mogłam się dodzwonić do właścicieli, ale wkońcu się udało pańcię znaleźć spanikowana jeździła po osiedlu autem i szukała swojej psinki bo teściowi uciekła na spacerze).

generalnie na spacerkach nie prowadziliśmy typowego szkolenia chodziło bardziej o upust energi i naukę zachowania w większej grupie psów, ale było tak faaaajnie, że nie wiem kto był bardziej zadowolony czy psiaki czy właściciele :)

Link to comment
Share on other sites

wiadomo, ze nie chodzi o typowe szkolenie (raz, ze kazdy potrzebuje troche przerwy, dwa, ze dla szkoleniowcow z biznesowego punktu widzenia byloby to zupelnie nieoplacalne), ale wiem, ze wielu osobom wydaje sie, ze maja fajne psy, ze rzut patykiem to jest cwiczenie itp. u mnie na osiedlu jest facet z agresywnym psem przekonany, ze nie szkolenie tylko psie spedy beda rozwiazaniem problemu, a pieski uciekajace w panice przeed jego psem sie bawia, on frustrayjnie rzucajac sie na nie jest w siodmym niebie i takie tam dziwne teksty - nie wyobrazam sobie czegos takiego ;) to jest, wiadomo, najczarniejszy scenariusz, ale zawsze mozliwy do realzacji, szcegolnie, ze z roku na rok liczba sfrustrowanych psow rosnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

no coz do tej pory nie udalo sie zorganizowac wspolnego spaceru z dogomaniakami, ale to nic jakos to przezyje ;p
Negra ma wiernego kompana zabaw ale za kazdym razem inny psiak jest duzo ciekawszy niz Diesel wiec ona zaraz tam do niego pedzi :)

Niunia moze super wyszkolona nie jest ale zna juz "siad", "poloz sie/lezec", "daj lape", "rownaj" czy taka piekna komenda jak "tempo", "do mnie" wychodzi roznie, ale jest juz coraz lepiej najtrudniej odwolc ja w obecnosci innych psiakow bo zabawa jest tak przednia ze ona nie ma zamiaru rezygnowac bez wyraznego powodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Do Sylwestra jeszcze miesiąc, ale już dziś warto pomyśleć o swoim psiaku, który boi się strzałów. Wspólne przebywanie w takim momencie i dobra zabawa zwiększa komfort emocjonalny psa i poprawia nastrój w trudnym momencie. [/FONT][/COLOR]
[URL="https://www.facebook.com/pages/Psi-Park-Toru%C5%84/468862179839899?ref=stream&directed_target_id=0"]Psi Park - Toruń[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] i [/FONT][/COLOR][URL="https://www.facebook.com/pages/Markowa-Szko%C5%82a-Psa-i-Kota/320668167976730?directed_target_id=0"]Markowa Szkoła Psa i Kota[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] ma propozycje dla Ciebie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]i Twojego psa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zapraszamy w Sylwestra 31.12.2013 małe psy na godzinę 15:00 do 16:30[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pozostałe psy tego samego dnia zapraszam na 17:00 do 18:30[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NOWY ROK 2014 !!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zapraszam małe psy na godzinę 15:00 do 16:30[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pozostałe psy zapraszam na godzinę 17:00 do 18:30[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]RAZEM RAŹNIEJ [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=5][FONT=arial black][B][SIZE=4]Zapraszam do głosowania na psie wybiegi, poprawę czystości i opiekę na tych wybiegach. Do 03.02.2014
[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE]http://www.torun.pl/pl/mam-pomysl-dla-mojego-miasta


[url]https://www.facebook.com/events/656846391023588/[/url]

Edited by zielony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...