Jump to content
Dogomania

Kliker - skuteczne szkolenie psa


gabryska

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_LOffCiAm_KAmCiAm_']Hym... warto kupic te ksiąrzke, tylko w tym moim zadupiu raczej takiej nie znajde :shake: , więc chciałabym zakupic ja przez internet... no własnie czy nie wiecie gdzie mogłabym (w jakim sklepie internetowym..) zakupic ja dosc tanio a przynajmnej aby koszt przesyłki nie był wygórowAny... (:crazyeye:).[/quote]

na pierwszej stronie jest ten adres
[url]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=15&id=240[/url]
i wychodz 32,5 z przesylka jesli zaplacisz przelewem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Hmmm ... bo ja cały czas się zastanawiam ( czy kupić książkę, czy iść na szkolenie ) tylko pies zna już trochę komend ( uczony bez klikiera ) i teraz nie chcę mieszać :roll:[/quote]
wiesz moj pies juz duzo umie na zawodach juz startowalismy z sukcesem ale kupilam ta ksiazke i polecam bo warto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Tylko wprowadzanie klikiera trwa ( trzeba nauczyć psa reagować na niego ) i później stopniowe wycofywanie. Nie wiem, czy nie lepiej ten czas, przeznaczyć na naukę kolejnych komend :roll:[/quote]
Tzw. włączanie klikera trwało u mnie dokładnie jeden dzień.
Nie wiem czy przez ten czas nauczyłabyś piesa wielu nowych komend. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Tylko wprowadzanie klikiera trwa ( trzeba nauczyć psa reagować na niego ) i później stopniowe wycofywanie. Nie wiem, czy nie lepiej ten czas, przeznaczyć na naukę kolejnych komend :roll:[/QUOTE]


mi to zajelo pol godziny:p a w tym czasie na pewno nauczysz psa 100 innych komend... :roll: a na powaznie, co bys chciala nauczyc swojego psa?

Link to comment
Share on other sites

Ja też musze sie pochwalić, że ostatnio dostałam tą ksiązke i jest naprawde bardzo fajna. Taka 'łopatologia', nie da się niezrozumieć. Narazie nie robimy postępów, bo pani narazie nie ma czasu, a piesek tak średnio łapie o co chodzi, ale napewno damy radę ;)

A DVD jest motywujące, takie czegotonieumiejące psiaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

u mnie włączenie trwało ze dwie sesje po może 2 minuty - przy okazji targetowania. Pomijam że przez moją nieuwagę pies targetował jęzorem zamiast nosem:cool3:
zresztą klikerem się szybciej uczy - proste zachowanie plus komenda to w porywach z 10 minut w kilku sesjach więc po 2-3 minuty dziennie. Trudniejsze różnie zależnie od tego jak pies kuma i jak my klikamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

też jestem zdania, że warto kupić tą książkę. Z metody K.Pryor korzystam od kiedy w moim domu pojawił się szczeniak. Efekty są, pies jest skupiony, wyklikałam mu nawet postawę w statyce bez ruchu, choć na codzień to żywe srebro, taki ruchliwy :)
trzeba tylko konsekwencji w treningach, a i właściciel i pies będzie zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...