Jump to content
Dogomania

Kliker - skuteczne szkolenie psa


gabryska

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gabryska']Słyszeliście o tej książce? Rzucam linka :
[URL]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=15&id=240[/URL]

Zapowiada się ciekawie, chociażby ze względu na autorkę :]
W sprzedaży dostępna od jutra[/QUOTE]
Faktycznie, ciekawie się zapowiada, cena też nie jest zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę dodatkową płytę z filmem ;]

Link to comment
Share on other sites

ja polecam:lol: mam ta ksiazke juz od dawna ale... w wersji angielskiej. fajna, wiedza dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych ale naprawde fajna. teraz tylko sie wsciekam bo do polskiego wydania dolaczony jest 80 min dvd :angryy: a do tego nei bylo filma i teraz mam prosbe jak ktos z was ogladal filmik to neich po krotce napisze co sie w nim dzieje bo neiwiem czy mam szukac kogos co by mi do ogladniecia pozyczyl czy tez kupic jak jest jakis super fajny :eviltong:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabryska']Słyszeliście o tej książce? Rzucam linka :
[URL]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=15&id=240[/URL]

Zapowiada się ciekawie, chociażby ze względu na autorkę :]
W sprzedaży dostępna od jutra[/quote]

Zamówiłam, korzystając z linka, który podałaś :lol: Teraz niecierpliwie czekam na przesyłkę! ;)

Link to comment
Share on other sites

Książkę dostałam troche przeczytałam, resztę przejrzałam.
Filmik obejrzałam.

Książka zaczyna sie od esencji "książki kurczakowej" pod kątem uczenia psa [IMG]http://www.bouvs.org/forum_czernysz/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Jak ktoś czytał "Najpierw wytresuj kurczka" to tą cześć może sobie odpuścić :p
Dalej jest okraszony zdjęciami poradnik "jak nauczyć": krok po kroku nauka podstawowych, najbardziej niezbędnych rzeczy z psiego repertuaru np. przywolanie, warowanie, chodzenia na luźnej smyczy i tych mniej podstawowych, ale bardziej rozwijających :cool3:
Są też podpowiedzi i porady niezbędne [B]osobie zaczynającej pracę z klikerem[/B].

Fajne opracowanie. Jasne i zrozumiale, ale moje spojrzenie może być skażone bo nie jestem już calkiem zielona i zarówno pierwsze sukcesy jak i klęski czy dylematy mam za sobą :eviltong:

Teraz kilka słów o filmiku [IMG]http://www.bouvs.org/forum_czernysz/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] Ćwiczenia kilku podstawowych zachowań i trochę teorii w formie planszowej. Filmik mnie nie zachwycił z powodów jak wyżej. Być może inaczej odbiorą go osoby, które są na samym początku klikerowej ścieżki:razz:

Link to comment
Share on other sites

Książkę przeczytałam - ale nie całą :razz: Tylko interesujące mnie tematy. Ciekawa, nie powiem, i myślę, że spodobałaby się [U]początkującej[/U] klikerowej osobie.

Co do filmu - jestem właśnie w trakcie. Jako, że sama jestem dosyć początkująca to znalazłam w filmie pare przydatnych ciekawostek.
Pokazane są trzy metody - naprowadzania, kształtowania i wyłapywania. Wyjaśniono na czym polegają, jak z nich korzystać.
Nauka komendy czekaj, zostaw. Skupianie uwagi, chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie.

Podsumowując, polecam zakup książki wraz z filmem. Szczególnie osobom zaczynającym pracę z klikerem. Na pewno się opłaci. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='monita']28.50 - myślałam, że więcej :p


PS : Dopiero teraz zauważyłam cenę ( na dole stronki, po lewej ) :p[/quote]

Faktycznie, cena nie jest duża, jak na ksiązkę z płytą :p Ja ją przeglądałam, i jest właśnie akurat jak dla mnie - początkującego :lol: Wszyzstko fajnie wytłumaczone ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...