Jump to content
Dogomania

BURBON- kolejna ofiara wyciągnięta z mordowni...ale bez pomocy może do niej wrócić.


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']owszem [B]Karolina[/B] znalzla sie na liscie osob podejrzanych, zerujacych na krzywdzie zwierzat, a jak czytasz dokladnie to powinnas zauwazyc ze sa to wpisy z fb, i nie ma podstaw zeby im nie wierzyc obserwujac watek poolkuski i afere z Bialka z jej szczeniakami. Ty jednak popierasz takie dzialania, bo oburzaja Cie napisane fakty na fb, dalas juz tego dowod osobie z Raciborza, ktora wyciagala dla Ciebie psiaka. Wystarczylo sprostowac moj wpis ze Burbon jest jednak w hotelu u Angeli, gdzie zapewne ma dobra opieke. Od lat mozna czytac Twoje narzekania na mordownie, nie spelniajac swojego obywatelskiego obowiazku.[/QUOTE]

Poproszę o konkretne cytaty z FB dotyczące MOJEJ osoby, przez które jestem podejrzana! Jestem strasznie ciekawa, co kto jeszcze sobie na mój temat wymyślił. Ponieważ nie mam z tymi psami nic wspólnego, nie jestem na wydarzeniu tychże szczeniąt, ani go nie śledzę.
Oskarżanie przychodzi Pani bardzo łatwo co zresztą widać powyżej : [quote name='Ada-jeje'][COLOR=#000000]w ktorym hotelu znajduje sie Burbon? w Bytomiu? moze dasz rade choc raz napisac prawde?[/COLOR][/QUOTE][COLOR=#000000]
bez podstaw, bez niczego od tak postanowiła mnie Pani wmieszać w sprawę psów z którymi nie mam nic wspólnego, oskarżyć o kłamstwo, o trzymanie psów w nielegalnych hotelach. Już nie mówię o obrażaniu mnie publicznie. Od tak po prostu.... ale to świadczy wyłącznie o Pani.

Skoro sprawa Burbona się wyjaśniła, to proszę nie zaśmiecać już jego wątku.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='missiaa']Poproszę o konkretne cytaty z FB dotyczące MOJEJ osoby, przez które jestem podejrzana! Jestem strasznie ciekawa, co kto jeszcze sobie na mój temat wymyślił. Ponieważ nie mam z tymi psami nic wspólnego, nie jestem na wydarzeniu tychże szczeniąt, ani go nie śledzę.
Oskarżanie przychodzi Pani bardzo łatwo co zresztą widać powyżej : [COLOR=#000000]
bez podstaw, bez niczego od tak postanowiła mnie Pani wmieszać w sprawę psów z którymi nie mam nic wspólnego, oskarżyć o kłamstwo, o trzymanie psów w nielegalnych hotelach. Już nie mówię o obrażaniu mnie publicznie. Od tak po prostu.... ale to świadczy wyłącznie o Pani.

Skoro sprawa Burbona się wyjaśniła, to proszę nie zaśmiecać już jego wątku.[/COLOR][/QUOTE]
tak sprawa Burona jest wyjasniona, niemniej to nie sa moje znajome iwonamaj, Beta Eso, Justyna, poczytaj sobie fb. Do kogo masz pretensje, przeciez ja sie z zadna z tych wymienionych nie zadawalam, to nie ja pisze o Tobie cokolwiek, za to podziekuj swoim kolezankom. Ty nie masz nic wspolnego z Biala i szczeniakami, Twoja mam tez nie miala z tym nic wspolnego. No same swiete Teresy. Biala sama zadzwonila na slask i powiadomila ze jest gotowa do zabrania wraz z 8 szczeniakami, gdybym nie znala waszego podejscia do sterylek aborcyjnych, byla bym w stanie uwierzyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']tak sprawa Burona jest wyjasniona, niemniej to nie sa moje znajome iwonamaj, Beta Eso, Justyna, poczytaj sobie fb. Do kogo masz pretensje, przeciez ja sie z zadna z tych wymienionych nie zadawalam, to nie ja pisze o Tobie cokolwiek, za to podziekuj swoim kolezankom. Ty nie masz nic wspolnego z Biala i szczeniakami, Twoja mam tez nie miala z tym nic wspolnego. No same swiete Teresy. Biala sama zadzwonila na slask i powiadomila ze jest gotowa do zabrania wraz z 8 szczeniakami, gdybym nie znala waszego podejscia do sterylek aborcyjnych, byla bym w stanie uwierzyc.[/QUOTE]

kochana ja chcę dowody którymi kierujesz się oskarżając mnie na dogo, nie Twierdz teraz, że to nie Ty, bo to Ty obrażasz mnie i oskarżasz tu na forum. Nie wiem gdzie mam szukać konkretnych ataków na mnie na fb, skoro Ty wiesz to mi je podaj. Bo jak na razie rzucasz oskarżenia które sama sobie wymyśliłaś. Bo to TY nazywasz moją mamę zbieraczką i to TY próbujesz wrobić mnie w jakąś aferę ze szczeniętami. Nie znam zarówno "iwonymaj" jak i "Justyny". NIGDY z nimi nie rozmawiałam, nigdy ich nie widziałam na żywo! Ale Ty już sobie ułożyłaś w główce, że to moje znajome!

hmmm a może to Ty jesteś zamieszana w tą aferę, przeczytałaś o sukach w ciąży na dogo i pojechałaś ją ukryć, a teraz udajesz, że to nie Twoja sprawka? hmmm

Zabrać suke mógł każdy,KAŻDY!! ale Ty sama od słowa do słowa wymyśliłaś sobie własną historyjkę i ustaliłaś "winnych".

W tą całą aferę możnaby (twoim tokiem myślenia) wkręcić każdego w tym Ciebie, co z tego że byłaś daleko, przecież (jak to napisałaś):w dzisiejszych czasach mając telefon, można psa ukryć.

POMYŚL przez chwilę! Wystarczy pomyśleć... ale widzę że niektórych logiczne myślenie boli.

I na tym zakończę tą śmieszną dyskusję. A Tobie radze poskromić swoją szeroką WYOBRAŹNIĘ, bo gubisz się w tym co jest prawdą, a co Twoją fikcją. A to jest już nie zdrowe. Na dalsze zaczepki, wybacz ale nie będę odpowiadać. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z tego bazarku - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-ROZLICZAM!-Perfumy-ozdoby-do-w%C5%82os%C3%B3w-Colibra-spinki-do-mankiet%C3%B3w-3-XI-2013-21-00[/url]
przelałam bezpośrednio do hotelu kwotę 203 zł.
Jak znajdą się na koncie , proszę o potwierdzenie tutaj i wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Z tego bazarku - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-ROZLICZAM!-Perfumy-ozdoby-do-włosów-Colibra-spinki-do-mankietów-3-XI-2013-21-00[/URL]
przelałam bezpośrednio do hotelu kwotę 203 zł.
Jak znajdą się na koncie , proszę o potwierdzenie tutaj i wątku bazarkowym.[/QUOTE]


Dziś dotarło na konto hoteliku 203 zł od ania68 z bazarku.

Dziś również pozostałe 200 zł zostało wysłane z konta Burbonkowego do hotelu i tym samym zostało opłacone hotelowanie Burbona za październik-403 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='MALWA']A czy Burbon ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE]
tak miał wykupiony/zrobiony cały pakiet ogłoszeń na bazarku. Ale skoro zainteresowanie Burbonem jest takie małe trzeba by zrobić ogłoszenia od nowa i może wyróżnić np. na tablicy.pl Już raz miał wyróżnione, ale też nie było odzewu :(

Opłacony jest jego pobyt w hotelu za listopad. Aktualne rozliczenie na początku wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']tak miał wykupiony/zrobiony cały pakiet ogłoszeń na bazarku. Ale skoro zainteresowanie Burbonem jest takie małe trzeba by zrobić ogłoszenia od nowa i może wyróżnić np. na tablicy.pl Już raz miał wyróżnione, ale też nie było odzewu :(

Opłacony jest jego pobyt w hotelu za listopad. Aktualne rozliczenie na początku wątku.[/QUOTE]
nie chce sie wcinac, ale czy teraz to wyroznienie ma sens, mamy okres przedswiateczny, raczej ludzie nie mysla teraz o adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']nie chce sie wcinac, ale czy teraz to wyroznienie ma sens, mamy okres przedswiateczny, raczej ludzie nie mysla teraz o adopcji.[/QUOTE]
to fakt taki teraz czas małop adopcyjny, ale z drugiej strony możę właśnie akurat teraz znalazłaby się ta jedyna osoba w Polsce która chciałaby właśnie Burbona nigdy nic nie wiadomo.
No to poczekamy z wyróżnieniem do... później jest sylwester... więc chyba dopiero po nowym roku? Gdzie tam do nowego roku... to kolejny miesiąc jest :( Burbon już tyle czeka, już najwyższy czas żeby miał swój kochający dom. Myślałam że zaraz po wyzdrowieniu szybko znajdzie domek- bo jest taki fajny. A on już tyle siedzi i nikt konkretny o niego nie dzwoni:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']to fakt taki teraz czas małop adopcyjny, ale z drugiej strony możę właśnie akurat teraz znalazłaby się ta jedyna osoba w Polsce która chciałaby właśnie Burbona nigdy nic nie wiadomo.
:([/QUOTE]
masz racje, ci ktorzy naprawde chca psa, nie kieruja sie okresem swiatecznym, wiec raczej byla by to adopcja trafiona.

Link to comment
Share on other sites

zajrzyj tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249097-Fiolka-Milu%C5%9B-Bianka-i-Zoja-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-potrzebna-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249097-Fiolka-Milu%C5%9B-Bianka-i-Zoja-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-potrzebna-pomoc%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Szukam szczeniaka - suczki (małej docelowo) do adopcji. Nie macie czasem?[/QUOTE]

mamy taką, zwie się Lucynka:) cudeńko, mogę przesłać maila. Ma ze 2,5 miesiąca, wygląda jak szczeniak czarnego labradora( u weta wszyscy myśleli, że mam szczeniaka labradora:) ale będzie niewielka, drobna, poniżej kolana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Szukam szczeniaka - suczki (małej docelowo) do adopcji. Nie macie czasem?[/QUOTE]

[quote name='basiek8']zajrzyj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249097-Fiolka-Miluś-Bianka-i-Zoja-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-potrzebna-pomoc![/URL][/QUOTE]

[quote name='Till']mamy taką, zwie się Lucynka:) cudeńko, mogę przesłać maila. Ma ze 2,5 miesiąca, wygląda jak szczeniak czarnego labradora( u weta wszyscy myśleli, że mam szczeniaka labradora:) ale będzie niewielka, drobna, poniżej kolana[/QUOTE]

Dziękuję Wam za odzew.
Sprawa od wczoraj nieaktualna. Domek dostała sunia - szczeniaczek, która trafiła na Rybną z rodzeństwem dwa dni temu. Nie było się nad czym zastanawiać....szukamy już od jakiegoś czasu. Malutka jeszcze troszkę zestresowana, ale to szybko minie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Dziękuję Wam za odzew.
Sprawa od wczoraj nieaktualna. Domek dostała sunia - szczeniaczek, która trafiła na Rybną z rodzeństwem dwa dni temu. Nie było się nad czym zastanawiać....szukamy już od jakiegoś czasu. Malutka jeszcze troszkę zestresowana, ale to szybko minie.[/QUOTE]
dobrze że maleństwo ze schroniska znalazło domek.


wpłynęło(19.12) 25 zł od Anny GR (wpłata bezpośrednio do hotelu) dopisane do rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']dobrze że maleństwo ze schroniska znalazło domek.


wpłynęło(19.12) 25 zł od Anny GR (wpłata bezpośrednio do hotelu) dopisane do rozliczenia[/QUOTE]

Nie mogłam tu jakoś dotrzeć, ale potwierdzam, ze kwotę 25 zł od Pani Anny GR przelałam na konto hotelu 18.12.13r.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']podjelysmy decyzje zrobienia prezentu gwiazdkowego dla Burbona w postaci oplaty za hotelowanie za grudzien, w nadzieji ze ten prezent zaowocuje w postaci DS po nowym roku. Prosze o przyslanie fa, na podstawie ktorej mozemy ta kase przelac.[/QUOTE]
super! dziękujemy! Przekażę Angeli :)

[quote name='MALWA']Nie mogłam tu jakoś dotrzeć, ale potwierdzam, ze kwotę 25 zł od Pani Anny GR przelałam na konto hotelu 18.12.13r.[/QUOTE]
tak, jak tylko przelew dotarł(dostałam info od Angeli) to uwględniłam go już w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

był telefon o Burbona, a później odwiedziny Burbonka na żywo :)
Ale teraz proszę Was o radę co sądzicie o domku.
Dom na wsi, pan prowadzi warsztat samochodowy więc w ciągu dnia brama na podwórko jest ciągle otwarta- więc Burbon w dzień siedziałby w kojcu (większym niż kojec hotelowy). Po zamknięciu warsztatu byłby wypuszczany i całą noc mógłby luzem biegać po podwórku. Burbon to pies typowo do stróżowania więc nadawałby się do tego najlepiej..do dzieci sie nie nadaje, najlepiej czułby się właśnie na podwórku... ale sama nie wiem. Nie ma oczywiście mowy o budzie z łańcuchem, tylko kojec w dzień i pełna swoboda w nocy. Karma sucha + puszki do jedzenia.
To jedyny telefon od tak długiego czasu... kolejny może być za następne kilka miesięcy....
Jutro ma być wizyta PA.
Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Skoro on lubi podwórko to myślę, że to dobry dom. A decyzję i tak pewnie podejmiesz po PA.
A przy okazji zaglądnij tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249814-Parwo-Nos%C3%B3wka-Dwie-ofiary-%C5%9Bmiertelne!-3-szczeniaki-nadal-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie!-Pom%C3%B3%C5%BCcie!?p=21705350#post21705350[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...