Jump to content
Dogomania

Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów


Kinnia1

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro PA Maszy, jak będzie ok, nasza sunia pójdzie do domku :)



ps.czy ktoś widział jakieś wydarzenie na fb lub coś, czarnego kundelka, który miał amputowaną przednią łapkę ?
[url]https://www.facebook.com/barbelisse.derosse/posts/528969893840645?comment_id=4330768&offset=0&total_comments=4&ref=notif&notif_t=share_reply[/url]

trafił do radys gdzie nie da sobie rady, jest plan aby go stamtąd wyjąć, ale przydałoby mi się więcej info aby szum na fb zrobić, jeśli ktoś kojarzy to proszę pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Wieści na gorąco przekazuję

Wizyta PA udana, państwo świadomi opieki nad psem, zgodzili się na wizyty po adopcyjne, na kontakty oraz na podsyłanie zdjęć Maszeńki, szczepienia są dla "nasz pies " oczywiste :) Masza ładnie na nich zareagowała, wywaliła brzuchol do głaskania. Za 2 tyg przeprowadzka do nowego domku ( muszą coś tam jeszcze ogarnąć przed zamieszkaniem psa u nich )

można się cieszyć :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania80']Wieści na gorąco przekazuję

Wizyta PA udana, państwo świadomi opieki nad psem, zgodzili się na wizyty po adopcyjne, na kontakty oraz na podsyłanie zdjęć Maszeńki, szczepienia są dla "nasz pies " oczywiste :) Masza ładnie na nich zareagowała, wywaliła brzuchol do głaskania. Za 2 tyg przeprowadzka do nowego domku ( muszą coś tam jeszcze ogarnąć przed zamieszkaniem psa u nich )

można się cieszyć :):)[/QUOTE]

Super wieści, powodzenia Maszeńko we własnym domku!!!

Link to comment
Share on other sites

Zbłąkana sunia ma domek u znajomych Gosi--wolontariuszki z Azylu Koci Świat, więc wizyty będą raczej towarzyskie ;) ale będę prosiła o informacje i może jakieś zdjęcia uda mi się zdobyć.

Szybko poszło z Maszą, bo dt chodził z nią do kawiarni przyjaznej psom i tam się pan w suni zakochał, przychdził do kawiarni żeby pogadać i psa zobaczyć kilka razy ( już tęsknił pewnie ;P )

Bardzo by mi zależało, pewnie nie tylko mi, aby sprawę psów z pola załatwić do końca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania80']Zbłąkana sunia ma domek u znajomych Gosi--wolontariuszki z Azylu Koci Świat, więc wizyty będą raczej towarzyskie ;) ale będę prosiła o informacje i może jakieś zdjęcia uda mi się zdobyć.

Szybko poszło z Maszą, bo dt chodził z nią do kawiarni przyjaznej psom i tam się pan w suni zakochał, przychdził do kawiarni żeby pogadać i psa zobaczyć kilka razy ( już tęsknił pewnie ;P )

Bardzo by mi zależało, pewnie nie tylko mi, aby sprawę psów z pola załatwić do końca...[/QUOTE]

Aha, jak znajoma adoptowała, to wspaniale. Zawsze to lepiej, może nawet na jakieś zdjęcia szczęśliwej Maszeńki można cichutko liczyć ;)
A co z resztą psów z pola?

Link to comment
Share on other sites

dowlokłam sie i ja ..... co z resztą psów z pola? bieda jak cholera .... są na polu .... na dworze jest ... jak widać ... no i lipa ... ja juz niewiele mogę .... mam miesiąc kojca dla jednego i tyle ... dokarmiam je na tym polu od wczesnej zimy ub. roku gdy pojawiła się ten krótkołapek i modlę się .... co będzie jak facet wejdzie z tymi swoimi robotami? ... a to rolnik za chwile będzie miał czas bo skończy pasze na zimę robić dla krów (znam te rejony i wiem jak oni tam żyją) ..... trzba działac a ja nie mam jak ....

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8471/xhzh.jpg[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9254/893w.jpg[/IMG][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2200/dad3.jpg[/IMG][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6572/kv4a.jpg[/IMG]

Edited by Kinnia1
braki umiejetności
Link to comment
Share on other sites

WKLEJAM ROZLICZENIE WPŁAT ( są one z dogo, z miau, oraz z fb )

[h=5]MARZENA P(alienor) 20 zł

AGNIESZKA K (bluebell) 18 zł

MAŁGORZATA L- k-40 zł

KRZYSZTOFA L-10 zł

ALICJA SZ -38 zł

boni-bobo z dogo-60 zł

agusiaz-100 zł

MAŁGORZATA W-50 zł

(PROSI O ANONIMOWOŚĆ)50 ZŁ

ANNA M 30 ZŁ

ALEKSANDRA Z 10 ZŁ

DARIUSZ J-20 ZŁ

KRYSTYNA T-50

MAŁGORZATA J-60

WCZEŚNIEJ---

ALAB--65 ZŁ
MARZENA P (alienor )--50
SŁAWOMIR B --15

RAZEM=686 ZŁ

FAKTURA Z LECZNICY=937 ZŁ

BRAKUJE 251 ZŁ

DZIĘKUJĘ :):)[/h]

Link to comment
Share on other sites

Tak, misia Sonia także była z pola,czasem jak oglądam jej zdjęcia z bezdomności, to łza w oku się kręci jak ona dawała sobie tam radę...za jeden dotyk jest w stanie zrobić wszystko, uwielbia się przytulać i spać ze mną w łóżku :) moja misia kochana

2 psy z pola mają dom, dwie suczki, zostały jeszcze 2 psy do złapania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania80']Tak, misia Sonia także była z pola,czasem jak oglądam jej zdjęcia z bezdomności, to łza w oku się kręci jak ona dawała sobie tam radę...za jeden dotyk jest w stanie zrobić wszystko, uwielbia się przytulać i spać ze mną w łóżku :) moja misia kochana

2 psy z pola mają dom, dwie suczki, zostały jeszcze 2 psy do złapania[/QUOTE]

Soni sie poszczescilo:) ale byla dzielna sunieczka..

a foto tych psow gdzies jest co zostaly?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...